• Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Sony

PlayStation 5 žaidimų konsolė

Sony PlayStation 5 žaidimų konsolė

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Sony

PlayStation 5 žaidimų konsolė

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Sony

PlayStation 5 žaidimų konsolė: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin greitas SSD kietasis diskas;
 • Patogus ir tikslus DualSense™ pultelis;
 • 4K žaidimų patirtis ir galimybė atkurti 8K vaizdą.
Trūkumai
 • Didesni išmatavimai - sunkiau rasti vietą namuose;

Į naują kompiuterinių žaidimų erą – su „Sony Playstation 5“ konsole ir jos pažangiausiais technologiniais sprendimais. Kad mėgstamiausi žaidimai įsijungtų akimirksniu, Sony inžinieriai sukūrė pažangią I/O sistemą, sujungiančią visus aparatinės įrangos komponentus į harmoningą mechanizmą. Itin spartus SSD diskas atkuria informaciją, kurią tuoj pat apdoroja vaizdo korta ir procesorius — mėgaukitės 4K žaidimų patirtimi ir 120 kadrų per sekundę atnaujinimo dažniu. Nuo įspūdingo vaizdo neatsilieka ir 3D erdvinis garsas, leidžiantis žaidėjui pasijusti veiksmo sūkuryje, o ergonomiškas „DualSense™“ pultelis patirtį tik sustiprina. Dar daugiau tikslumo, realistiškumo ir sklandumo: su „Sony Playstation 5“ atraskite kompiuterinių žaidimų pasaulį iš naujo.
 
Playstation 5 | BITĖ


Veiksmas akimirksniu

Po futuristine „Sony Playstation 5“ išore darbuojasi darni procesoriaus, disko ir vaizdo plokštės sistema: vos keli pultelio spustelėjimai ir jūsų mėgstamiausias žaidimas atgis ekrane. Naujoji itin spartaus SSD kietojo disko technologija ir I/O komponentų integracija itin sparčiai atkuria informaciją, todėl žaidimų kūrėjai gali pasitelkti anksčiau nematytus sprendimus.
 

Iškalbingam vaizdui

„Sony Playstation 5“ konsolėje didžiausias dėmesys skiriamas vaizdui. Kompiuteris užtikrins nepamirštamą 4K žaidimų patirtį, atkurs vaizdą iki 120 kadrų per sekundę dažniu, o HDR technologija paraturtins jį kerinčiomis ir sodriomis spalvomis. Konsolė palaiko 8K vaizdo atkūrimą, o žaidimų šviesos spinduliai atkuriami itin tikroviškai.
 
Playstation 5 | BITĖ
Playstation 5 | BITĖ

Išgirskite net krebždesį

Dėl Tempest 3D garso technologijos, kiekviena garso banga apsups jus ir leis girdėti visomis kryptimis sklindantį garsą. Aukščiausia vaizdo kokybė ir garsų gama sukurs nepamirštamą ir itin tikrovišką „Sony Playstation 5“ žaidimų patirtį.
 

Kontrolė jūsų rankose

Išskirtinio dizaino „Sony Playstation 5 DualSense™“ pultelis – dar ergonomiškesnis ir intuityvesnis, todėl mėgstamus žaidimus galėsite valdyti itin paprastai. Jūsų patogumui – tikslesnė haptika, į spaudimo intensyvumą reaguojantys galiniai mygtukai ir integruotas mikrofonas. Jis pravers, jei mesite iššūkį kitiems žaidėjams, o vienu mygtuko paspaudimu galėsite užfiksuoti žaidimų akimirkas ir jomis dalintis su savo bičiuliais.
 
Playstation 5 | BITĖ

Sony

PlayStation 5 žaidimų konsolė: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys390 mm x 104 mm x 260 mm
Kietojo disko tipasSSD
Vaizdo plokštėAMD Radeon™ RDNA 2-based graphics engine
Svoris (kg)4,5
Vidinė atmintis825 GB
Procesoriaus modelisx86-64-AMD Ryzen™ “Zen 2” 8 cores

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.1
Wi-FiIEEE 802.11 a/b/g/n/ac
USB jungtis1 x USB Type-C, 2 x USB Type-A
HDMI jungtis1

Kita

KitaKomplekte yra du valdikliai ir žaidimas