Samsung
Galaxy S8 | S8+

Įsigykite naująjį „Samsung”
ir Lietuvoje metus
naršykite neribotai!

Įsigykite kartu su vienu iš siūlomų BITĖS planų privatiems ir 12 mėn. internetu naudokitės neribotai.

100€ paslaugoms

Naujos kartos išmanieji

„Samsung“ inžinieriai iš naujo pergalvojo, kokio išmaniojo mes tikimės. Rezultatas – abejingų nepaliekantys „Samsung Galaxy S8 | S8+“, kurių pažangūs ekranai sudaro beveik visą priekį, o kraštelių, atrodo, visai nebėra. O svarbiausia, „Samsung“ sugebėjo įmontuoti gerokai didesnius nei įprasta ekranus nepadidindami išmaniųjų matmenų. Todėl „Samsung Galaxy S8 | S8+“ stebina galimybėmis ir kartu ypač maloniai guli rankoje.

Puikiai pritaikyti asmenukėms

Naujieji „Samsung“ flagmanai turi ir patobulintas 8 Mpix priekines kameras. Dėl išmanios automatinės fokuso sistemos, kamera tiksliai atpažįsta visus kadre esančius veidus ir padaro taip, kad jie būtų ypač tiksliai sufokusuoti ir ryškūs. Pažangūs F1.7 lęšiai užtikrins, kad galėtumėte džiaugtis ryškiomis nuotraukos ir fotografuodami prieblandoje, pavyzdžiui, vakarėlyje ar romantiškai šviečiant žvakėms. Su „Samsung Galaxy S8 | S8+“ įamžinę asmenukes tiesiog degsite nekantrumu jomis pasidalinti.

Įamžinkite
kiekvieną akimirką

Patobulinta 12 Mpix pagrindinė kamera leis nepriekaištingai įamžinti visus prisiminimus. F1.7 lęšiai padeda fotografuoti prieblandoje, o dvigubi jutiklio pikseliai tiesiog akimirksniu sufokusuoja vaizdą. Įdiegta patobulinta vaizdo apdorojimo funkcija fiksuoja kelis kadrus iš karto ir juos sujungia į vieną aukštos kokybės nuotrauką, kuri atrodys tiesiog puikiai. Jums tereikia paspausti kameros mygtuką ir mėgautis aukščiausios kokybės nuotraukomis.

Aukščiausias saugumo lygis

Be jau įprasto piršto atspaudų jutiklio šie išmanieji gali dar dviem unikaliais būdais atrakinti telefoną. Veido atpažinimo funkcija yra bene greičiausias ir paprasčiausias būdas – tereikia pažvelgti į savo „Samsung Galaxy S8 | S8+“ ir jie atsirakins. O įmontuotas akies rainelės skaitytuvas patiks norintiems turėti patį saugiausią sprendimą – juk kiekvieno žmogaus rainelė unikali ir jos beveik neįmanoma atkartoti.

Pažangiausi sprendimai ir spartesnis veikimas

„Samsung Galaxy S8 | S8+“ yra pirmieji išmanieji pasaulyje, turintys pažangų 10 nm procesorių, kuris yra net 20 % greitesnis už buvusį senesnės kartos modelyje. Taigi viskas veiks tiesiog akimirksniu. Šis procesorius taip pat daug geriau apdoroja grafiką, o tokiame erdviame ir ryškiame ekrane žiūrėti filmus ar mėgautis naujausiais žaidimais bus vienas malonumas. Bet svarbiausia, šis procesorius ir iki 20 % geriau paskirsto baterijos resursus, todėl išmanusis laikys dar ilgiau.

Naudingi ne tik, kai saulė šviečia

Net jeigu neturite skėčio, o netikėtai pradėjo lyti, šie išmanieji vis tiek galės padėti rasti kelią namo. Taip pat nesibaiminkite, jeigu netyčia išsilies ant jų stiklinė vandens. Šie įrenginiai turi aukštą IP68 sertifikatą, kuris patvirtina jų atsparumą vandeniui ir dulkėms. Su „Samsung Galaxy S8 | S8+“ galite nesirūpinti dėl oro sąlygų ir skirti dėmesį tik Jums svarbiai veiklai.

Stilingi iki mažiausių detalių

Ypač išvaizdūs „Samsung Galaxy S8 | S8+“ ne ką mažiau stebina savo stilingu meniu ir jo valdymo paprastumu. Atnaujinta vartotojo sąsaja tapo daug paprastesnė ir savo išvaizda puikiai dera su išmaniojo dizaino linijomis. O erdviame ekrane tokie sprendimai kaip kelių langų vienu metu funkcija leidžia būti gerokai produktyvesniems. Tad naudojimosi patirtis bus tik pati geriausia.

Priedai padidina galimybes

„Samsung“ sukūrė daugybę ypač naudingų priedų šiems išmaniesiems, kurie jų galimybes pakelia į aukštesnį lygį. Prijungus prie „DeX Station“ Jūsų telefonas virs asmeniniu kompiuteriu. Įstatę į „Gear VR“ akinius, galėsite pasinerti į nenuspėjamą virtualią realybę. O sujungę su „Gear 360“ galėsite filmuoti erdvinį 360 laipsnių vaizdą bei nufilmuotą vaizdą lengvai paredaguoti savo „Samsung Galaxy S8 | S8+“. Šie išmanieji suteikia tiesiog begalines galimybes.