Naujasis
Galaxy A8

Įsigykite iš anksto iki sausio 25 d. ir gaukite išmanųjį + „Gear VR“ DOVANŲ jau nuo sausio 26 d.!

Įrenginių ir dovanų kiekis riboti.

Ekranas per visą priekį

„Samsung Galaxy A8“ sukurtas mėgautis ypač kokybišku vaizdu. Beveik visą jo priekį sudaro ekranas „Infinity Display“, o krašteliai aplink jį itin siauri. Tai leidžia įrenginyje, kurį patogu laikyti delne, sutalpinti net 5,6 colių įstrižainės ekraną. O technologija „Super Amoled“ užtikrina, kad spalvos būtų ypač ryškios ir kontrastingos.

Tobulos asmenukės

Metas kurti ir džiaugtis dar išraiškingesnėmis asmenukėmis. „Samsung Galaxy A8“ turi dvigubą 8 Mpix ir 16 Mpix priekinę kamerą, todėl gali tiksliai nustatyti, kur esate Jūs, o kur supantis fonas. Ir foną galima automatiškai sulieti, kad asmenukėse dar labiau išryškėtumėte Jūs. Fono suliejimo stiprumą galite reguliuoti ne tik fotografavimo metu, bet ir įamžinę kadrą. O pasirinkę gražaus veido režimą, asmenukėse visada atrodysite taip, kaip ir tikitės.

Ryškios nuotraukos net ir prieblandoje

Ne visi smagiausi įvykiai vyksta dieną, bet dabar dėl to neverta jaudintis. „Samsung Galaxy A8“ leis įamžinti viską, kas Jums svarbu, net jei tai vyksta vakare ar naktį. Pažangi pagrindinės kameros F1.7 diafragma bei didesni 1,12 ㎛ jutiklio pikseliai leidžia sklandžiai fotografuoti net prasto apšvietimo sąlygomis. Todėl su šiuo išmaniuoju galėsite drąsiai fotografuoti bet kuriuo paros metu.

Nebijokite vandens

Visi norime telefono, kuris nepriekaištingai veiktų bet kokioje gyvenimo situacijoje ar aplinkoje. „Samsung Galaxy A8“ įvertintas aukštu IP68 sertifikatu, todėl nebijo dulkių ir vandens. Taigi su šiuo išmaniuoju Jūsų veiklos nestabdys jokie netikėti aptaškymai vandeniu ar užklupęs lietus.

Pilnas išmanių sprendimų

„Samsung Galaxy A8“ turi gausybę išmanių sprendimų, kurie dar labiau pagerina naudojimosi patirtį. Pavyzdžiui, šį įrenginį galite atrakinti su veido atpažinimo funkcija – tiesiog pažvelgę į jį. O dar geresnį baterijos laikymą užtikrina kita „Samsung“ naujovė. Šis išmanusis prisimena, kur anksčiau naudojotės Wi-Fi interneto ryšiu, ir akimirksniu prie jo prisijungia, kai esate netoli. O kai iš šios vietos pasitraukiate, Wi-Fi ryšys išjungiamas, taigi be reikalo neeikvojami baterijos resursai.

Atmintis visiems poreikiams

Su „Samsung Galaxy A8“ galite būti ramūs, kad visiems Jūsų poreikiams atminties užteks. Jis turi 32 GB vidinės atminties bei dar palaiko net iki 256 GB mikroSD atminties kortelę. Beje, prireikus šią atminties kortelę galite pakeisti antra SIM kortele ir viename įrenginyje naudotis dviem telefono numeriais.

Įrenginio parametrai

Operacinė sistema
„Android 7.1 (Nougat)“
Matmenys
149,2 mm x 70,5 mm x 8,4 mm
Vidinė atmintis
32 GB
Atminties kortelė
MikroSD, iki 256 GB
SIM tipas
nanoSIM (antrą SIM kortelę galima įstatyti į atminties kortelės jungtį)
Palaikoma aukščiausia ryšio technologija
4G+
Atsparumas vandeniui
IP68 sertifikatas
Procesorius
„Exynos 7885“ (8 branduolių: 2,2 GHz du branduoliai ir 1,6 GHz šeši branduoliai)
Darbinė atmintis (RAM)
4 GB
Ekranas
5,6“„Infinity Display“ ekranas, „Super Amoled“ technologijos, „Full HD+“ raiška, 1080 x 2220 taškų
Pagrindinė kamera
16 Mpix (automatiškai fotografavimo režimą aptinkantis autofokusas, F1.7, 1,12 µm jutiklio pikselio dydis, skaitmeninis vaizdo stabilizavimas, LED blykstė)
Priekinė kamera
Dviguba: 16 Mpix ir 8 Mpix (F1.9, reguliuojamas sulieto fono efektas)
USB jungtis
„USB Type-C“
Baterija
3000 mAh ( laiko iki 24 valandų pokalbių arba iki 66 valandų muzikos klausymosi)
Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.