Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Dovana – telefono ekrano draudimas metams

Pasiūlymas galioja kartu su bet kuriuo BITĖS neribotų pokalbių planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis, ir naudojantis pasirinktu mokėjimo planu 12 mėnesių.

Minimalizmas ir elegancija

„Galaxy A3 (2017)“ ir „Galaxy A5 (2017)“ kurti remiantis minimalistine pasaulėžiūra, tad išmaniųjų dizainas neperkrautas, puikiai pritaikytas patogiam kasdieniam naudojimuisi. Dėl maloniai užapvalintų nugarėlės kraštelių, kampų ir briaunų išmanieji ypač maloniai guli delne. O paprastos linijos, solidžios korpuso medžiagos bei šiuolaikiškos spalvos įrenginiams suteikia elegancijos.

Ryškūs vaizdai ekrane

Abu išmanieji, „Galaxy A3 (2017)“ ir „Galaxy A5 (2017)“, turi pažangius „super AMOLED“ technologijos ekranus. Jie ypač kontrastingi ir ryškiai perteikia visas spalvas. „Galaxy A3 (2017)“ turi 4,7 colių įstrižainės ekraną, kuriuo lengva naudotis ir viena ranka. O „Galaxy A5 (2017)“ erdvus 5,2 colių įstrižainės ekranas yra aukštos raiškos, todėl puikiai tinka dirbti, naršyti internete ar net žiūrėti mėgstamiausius filmus.

Išplėskite savo kūrybingumą

Šių išmaniųjų tiek priekinės, tiek pagrindinės kameros sklandžiai ir tiksliai įamžins visus prisiminimus. Galėsite džiaugtis detaliomis, kontrastingomis, ypač aukštos raiškos ir ryškiomis nuotraukomis net fotografuodami ir prastesnio apšvietimo sąlygomis. O filtrų gausa Jums leis nuotraukoms iškart suteikti dar ir papildomo šarmo. Todėl su naujaisiais A serijos išmaniaisiais užfiksuosite akimirkas taip, kaip norėtumėte visada jas prisiminti.

Nebijokite vandens

Išmanieji turi ištikimai tarnauti Jums visada, net ir netikėtose situacijose. Todėl „Galaxy A3 (2017)“ ir „Galaxy A5 (2017)“ turi aukštą IP68 sertifikatą, kuris patvirtina atsparumą drėgmei ir dulkėms. Taigi nieko baisaus, jei ant įrenginio netikėtai užlis ar išsipils vandens stiklinė. Šie išmanieji pasiruošę kiekvieną dieną būti su Jumis, kas benutiktų.

Daug atminties visiems poreikiams

„Galaxy A3 (2017)“ turi 16 GB, o „Galaxy A5 (2017)“ – net 32 GB vidinės atminties. Tai visai nemažai. Be to, abu šie išmanieji dar palaiko iki 256 GB mikroSD atminties kortelę. Todėl visos Jūsų įamžintos nuotraukos ar mėgstamiausios dainos visada gali būti šalia, tiesiog Jūsų išmaniajame telefone.

Sužinokite akimirksniu

Naujieji „Galaxy A“ serijos išmanieji leidžia sužinoti svarbiausią informaciją net neatrakinus telefono. Visada įjungto ekrano funkcija ekrane nuolatos rodo laiką, datą bei pranešimus apie praleistus skambučius ar gautas žinutes. Taigi svarbiausią informaciją visuomet pamatysite akimirksniu. Beje, ši funkcija naudoja itin mažai energijos, o rodomą vaizdą galite lengvai suasmeninti.

Energijos pakaks ir aktyviausiai dienai

Talpios šių išmaniųjų baterijos ir efektyviai energiją paskirstantys procesoriai leidžia daug ilgiau naudotis išmaniuoju telefonu. Pavyzdžiui, nepertraukiamai muzikos klausytis su „Galaxy A5 (2016)“ galite net iki 78 valandų. Be to, abu išmanieji turi naujojo standarto USB „Type – C“ jungtis, todėl bateriją krauti galėsite daug greičiau.