Ypatingas pasiūlymas
Lenovo Yoga Tab 3 10 LTE su mobiliuoju internetu

Pasiūlymas galioja privatiems klientams, įsigyjantiems planšetinį kompiuterį „Lenovo Yoga TAB 3 10 LTE“ išsimokėtinai per 36 mėn. (įrangos mėnesio mokestis 6,5 Eur) ir pasirašiusiems 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su mobiliojo interneto planu „Neriboti GB“ (standartinis paslaugos mėnesio mokestis 20 Eur). Suteikiama nuolaida – 126 Eur. Nuolaida bus pritaikyta paslaugos mėnesio mokesčiui ir išdėstyta per 36 mėn. Paslaugos ir įrangos mėnesio mokesčiai po suteiktų nuolaidų naudojantis interneto paslaugomis Lietuvoje – 23 Eur/mėn. Neriboti GB galioja tik naudojantis internetu Lietuvoje. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Laikykite lyg knygą

„Yoga Tablet 3 10“ – išskirtinio dizaino ir patogumo planšetinis kompiuteris. Jo nugarėlė pagaminta iš neslidžios medžiagos, todėl įrenginys tiesiog prilimpa prie delno. Vienoje korpuso pusėje jis turi patogų cilindro formos sustorėjimą, todėl šį planšetinį galėsite laikyti rankoje ir tarsi įprastą knygą. Trumpiau tariant, paėmę į rankas „Yoga Tablet 3 10“ nebenorėsite jo paleisti.

Naudokitės patogiausiu Jums būdu

Planšetinį kompiuterį naudojame įvairiose situacijose: keliaudami tikriname socialinius tinklus, ruošdami vakarienę ieškome skaniausio recepto, nusprendę pailsėti vakare žiūrime filmus. „Lenovo“ supranta, kad planšetinį kompiuterį naudojame dėl tūkstančio priežasčių ir pačiomis įvairiausiomis aplinkybėmis. Kad visuomet galėtumėte tai daryti pačiu geriausiu būdu, gamintojas įmontavo atlenkiamą atramą-stovelį. Ši atrama leidžia „Yoga Tablet 3 10“ pastatyti ar net pakabinti. Tai tikrai patogu!

Ryškus ekranas

„Yoga Tablet 3 10“ turi didelį ir erdvų 10,1 colių įstrižainės HD ekraną. Ekranas ne tik tiksliai perteikia visas spalvas, bet puikiai matomas ir žiūrint į jį įvairiais kampais. Todėl nesvarbu, kur ir kaip naudositės šituo planšetiniu – galite būti tikri, kad ekrane vaizdai bus gerai matomi ir ryškūs. Kelionėje ar namie jais mėgautis galėsite net su bičiuliais!

Nuostabus garsas

„Yoga Tablet 3 10“ gali pasigirti geriausiu garsu, kokį tik gali pasiūlyti planšetinis kompiuteris. Priekinėje dalyje įmontuoti galingi stereogarsiakalbiai su sistema „Dolby Atmos®“. Garsas bus švarus, garsus ir kupinas žemų dažnių. O kartu su erdviu ekranu, šis planšetinis tampa puikiu įrenginiu žiūrėti filmus ir pramogauti. Laisvą minutę pasimėgauti mėgstama muzika ar kvapą gniaužiančiais vaizdo įrašais – Jūsų įrenginys, Jūsų sprendimai.

Besisukanti kamera

Įmontuota 180 laipsnių pasisukti galinti 8 Mpix kamera suteikia Jums dar daugiau galimybių. Ji leidžia dar paprasčiau kurti aukštos raiškos nuotraukas ar kokybiškai susisiekti „Skype“ vaizdo skambučiais. Visada galėsite kamerą pakreipti Jums tinkamiausiu kampu ir parodyti pašnekovui tai, ką norite, kad jis pamatytų. O kad viskas būtų dar paprasčiau, kamerą galėsite valdyti netgi gestais.

Ilgai laikanti baterija

Planšetinis – puikus pagalbininkas kiekvienoje kelionėje, net tokioje kasdieniškoje, kaip kelionė į darbą. Ir ypač nesmagu, jeigu jis išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu. Kad taip nenutiktų, „Yoga Tablet 3 10“ turi ypač ilgai laikančią bateriją, kuri išlaikys ir aktyviai naudojantis net iki 18 valandų. O tai reiškia, kad vieną kartą įkrovę bateriją, galite, pavyzdžiui, pažiūrėti visą savo mėgstamo serialo sezoną!

Specifikacija

Operacinė sistema
Android 5.1 Lollipop
Matmenys
253 mm x 185 mm x 3.5 mm
SIM tipas
microSIM
Palaikoma aukščiausia ryšio technologija
4G
Procesorius
1.3 GHz (keturių branduolių)
Darbinė atmintis (RAM)
2 GB
Vidinė atmintis
16 GB
Atiminties kortelė
microSD, iki 128 GB
Ekranas
10.1 “, 1280 x 800 taškų
Pagrindinė kamera
8 Mpix (keičianti kryptį)
Baterija
8400mAh (nekeičiama)

Ypatingas pasiūlymas
Lenovo Yoga Tab 3 10 LTE su mobiliuoju internetu

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.