ĮSIGYKITE JAU DABAR!

Pasirinkite spalvą:
Vidinė atmintis:
Dovana:
Noriu gauti dovanų 6 mėn. neribotų GB
Išsimokėtinai per 24 mėn.
Mokant iš karto

Spalva – kiekvienam pagal poreikį

„iPhone Xr“ yra ne tik išvaizdus, bet ir inovatyvus. Jo rėmelis pagamintas iš aviacijoje naudojamo aliuminio, o priekis ir nugarėlė – iš stiklo. Beje, ekranas apsaugotas pačiu atspariausiu susibraižymams stiklu, kokį yra turėjęs „iPhone“ išmanusis. O panaudodamas stiklinę nugarėlę, gamintojas įdiegė belaidžio krovimo funkciją. Tačiau smagiausia, kad yra net 6 skirtingos korpuso spalvos, todėl galėsite išsirinkti geriausiai Jūsų stilių atspindintį įrenginį.

Naujas ekranas „Liquid Retina“

„iPhone Xr“ turi ne tik patį didžiausią, bet ir patį pažangiausią LSD technologijos ekraną tarp visų „iPhone“ išmaniųjų. Ekranas sudaro beveik visą įrenginio priekį, o krašteliai aplink jį itin siauri. Todėl net su 6,1 colio įstrižainės ekranu šis išmanusis ypač patogiai guli delne. Be to, dėl išmanių spalvų atvaizdavimo algoritmų, šis ekranas yra vienas iš tiksliausiai perteikiančių spalvas. O technologija „True Tone“, atsižvelgdama į aplinkos apšvietimą, pareguliuoja baltos spalvos balansą, kad kiekvienoje situacijoje galėtume mėgautis ypač tikroviškais vaizdais.

Jūsų veidas yra Jūsų slaptažodis

„iPhone Xr“ turi pažangiausią veido atpažinimo sistemą „Face ID“. Ji stebi net 30000 veido taškų, todėl yra ypač tiksli ir saugi, veikia net ir visiškoje tamsoje bei analizuoja, kaip keičiasi veido bruožai, ir vis prisitaiko. Pavyzdžiui, net ir pasikeitus šukuoseną, sistema veiks taip pat puikiai. Todėl norint atrakinti „iPhone Xr“ nereikės įsiminti jokių sudėtingų slaptažodžių, pakaks tiesiog pažvelgti į savo išmanųjį.

Pažangiausias procesorius atveria naujas galimybes

Įdiegtas procesorius „A12 Bionic“ yra pats galingiausias ir pažangiausias iš visų, kokius yra turėję išmanieji telefonai. Atskira šio pagrindinio procesoriaus dalis yra patobulintas neuroninis procesorius, leidžiantis įrenginiui mokytis ir geriau suprasti, kokią užduotį norime atlikti. Pavyzdžiui, galėsite mėgautis papildyta realybe ar geriau fotografuoti. Todėl „iPhone Xr“ atveria naujas galimybes ir garantuoja geriausią naudojimosi patirtį.

Inovatyvi priekinė kamera „TrueDepth“

Šio išmaniojo priekinė kamera „TrueDepth“ leidžia mėgautis aukštos kokybės asmenukėmis. Be to, galite fotografuotis ir su sulietu fonu – veido atpažinimui naudojami jutikliai tiksliai nustatys, kur Jūsų veidas, o kur fonas. Kaip ir fotografuodami pagrindine kamera, taip ir šia, galėsite bet kada pakeisti fono suliejimo stiprumą.

Intuityvus valdymas

Į šį įrenginį įdiegta unikali operacinė sistema „iOS 12“, kuri garsėja savo itin paprastu ir intuityviu valdymu. Todėl visas funkcijas rasite ten, kur ir tikitės. Bet dar smagiau, kad beveik visas užduotis galite atlikti tiesiog gestais. Pavyzdžiui, norint sugrįžti į pradžios langą, tereikia per ekraną pabraukti nuo apačios, o pereiti prie neseniai naudotų programėlių – pabraukti ir kiek palaikyti.

Nauja fotografavimo era

Pagrindinė dviguba kamera turi didesnius ir greitesnius jutiklius negu ankstesnės kartos modeliai, todėl gali greičiau fotografuoti bei tiksliau perteikti vaizdų detales. Tačiau „iPhone Xr“ įspūdingai fotografuoja ne vien dėl naujų kameros jutiklių. Įdiegtas ypač pažangus procesorius leidžia išmaniajam daug geriau atpažinti, kokiomis sąlygomis fotografuojate, ir įamžinti atskirose nuotraukose fotografuojamą objektą, šešėlius, spalvas ar foną. Mums net nepastebint, viskas bus sujungta į vieną puikios kokybės kadrą, kuris tiesiog gniauš kvapą.

Daugiau laisvės Jūsų nuotraukose

Dėl pažangaus procesoriaus ir dvigubos kameros, šis įrenginys gali ypač tiksliai atpažinti, kur fotografuojamas žmogus, o kur jo fonas, ir pastarąjį švelniai sulieti. Todėl su šiuo išmaniuoju daryti portretai atrodys lyg įamžinti profesionaliu fotoaparatu. Tačiau „iPhone Xr“ netgi pranašesnis už tokius fotoaparatus – net ir po nufotografavimo galėsite pakeisti fono suliejimo stiprumą ir Jūsų daryti portretai visada atrodys būtent taip, kaip ir tikitės.

Įrenginio parametrai

Operacinė sistema
„iOS 12"
Matmenys
150,9 mm x 75,7 mm x 8,3 mm
Atsparumas vandeniui
IP67 sertifikatas
Procesorius
„Apple A12 Bionic”
Vidinė atmintis
64/128/256 GB
Ekranas
6,1“ „Liquid Retina HD“, LCD technologijos, 828 x 1792 taškų
Garsas
Stereogarsiakalbiai
Pagrindinė kamera
12 Mpix ( F1.8 diafragma, OIS, „Focus Pixels“ autofokusas, „Live Photos“ funkcija, portretų fotografavimas su reguliuojamo stiprumo sulieto fono efektu)
Priekinė kamera
7 Mpix ( F2.2 diafragma,„TrueDepth“ technologija, portretų fotografavimas su reguliuojamu fono suliejimo stiprumu)
USB jungtis
„Lightning” jungtis
Veido atpažinimas
„Face ID” technologija
Baterija
Laiko iki 25 valandų pokalbių ar iki 65 valandų muzikos klausymosi (belaidžiu būdu), greitas krovimas, belaidis krovimas
Operacinė sistema
„iOS 12"
Matmenys
157,5 mm x 77,4 mm x 7,7 mm
Atsparumas vandeniui
IP68 sertifikatas
Procesorius
„Apple A12 Bionic”
Vidinė atmintis
64/256/512 GB
Ekranas
6,5" „Super Retina HD”, OLED technologijos, „3D Touch” paspaudimo stiprumo technologija, HDR palaikymas, 2688 x 1242 taškų
Garsas
Stereogarsiakalbiai
Pagrindinė kamera
Dviguba 12 Mpix (2x optinis priartinimas, portretų fotografavimas su reguliuojamo stiprumo sulieto fono efektu, „Focus Pixels” autofokusas, „Live Photos” funkcija, „Portrait Lighting” funkcija)
Priekinė kamera
7 Mpix ( „TrueDepth” technologija, portretų fotografavimas su reguliuojamu fono suliejimo stiprumu, „Portrait Lighting” funkcija)
USB jungtis
„Lightning” jungtis
Veido atpažinimas
„Face ID” technologija
Baterija
Laiko iki 25 valandų pokalbių ar iki 65 valandų muzikos klausymosi (belaidžiu būdu), greitas krovimas, belaidis krovimas
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.