Dovana – „Huawei“ aksesuarų rinkinys

  • Greito krovimo automobilinis kroviklis
  • „USB Type-C“ laidas
  • Adapteris iš microUSB į „USB Type-C“
  • Tripodas - asmenukių lazdelė
  • 10000mAh talpos greito krovimo išorinė baterija
Dovanos vertė 100€

Pažangūs sprendimai ir elegancija

„Huawei“ iš tiesų didelį dėmesį skyrė naujųjų flagmanų dizainui: elegantiškos linijos, lengvai lenkti ekranų krašteliai, ypač kruopščiai apdirbti metaliniai korpusai, nė kiek neišsikišusios kameros bei unikalios įrenginių spalvos daro įspūdį ir reikliausiems naudotojams. Ir tai tik dalis savybių, kurios šiuos „Huawei“ flagmanus paverčia vienais iš patraukliausių išmaniųjų visoje rinkoje.

Dar puikesnės asmenukės

Šių išmaniųjų priekinės kameros kurtos bendradarbiaujant su legendine Vokietijos kompanija „Leica“. Jos gauna net 2 kartus daugiau šviesos, todėl puikiai fotografuoja ir prastesnio apšvietimo sąlygomis. Juk ne visi dėmesio verti įvykiai vyksta vidurdienį. Šių flagmanų kameros gali net atpažinti, ar fotografuojatės su draugais. Tokiu atveju jos įjungia plačiaekraniškumo funkciją, kad Jūs visi tikrai tilptumėte į kadrą.

Antros kartos dviguba „Leica“ kamera

Naujieji „Huawei“ flagmanai turi po patobulintą dvigubą kamerą. Vienas 12 Mpix jutiklis fiksuoja įprastą vaizdą, o antrasis, 20 Mpix, skirtas nespalvotam vaizdui. Toks derinys leidžia tiksliau įamžinti objektus, nustatyti nuotraukos gylį ir teisingą spalvų balansą. O tokie patobulinimai kaip optinis vaizdo stabilizavimas užtikrina ryškius kadrus, netgi jeigu netyčia Jums sujudėtų ranka. Be to, „Huawei P10 Plus“ kameros turi naujos kartos F1.8 diafragmas, kurios leis Jums gauti puikius kadrus net ir prasto apšvietimo sąlygomis.

Portretai lyg daryti profesionaliu fotoaparatu

Bendradarbiaudamas su „Leica“ „Huawei“ daug dėmesio skyrė portretams. Specialūs algoritmai šiems flagmanams padeda atpažinti veido bruožus, parinkti tinkamiausius kameros nustatymus ir švelniai sulieti foną, kad nuotraukose išryškėtų Jūsų geriausi bruožai ir visada atrodytumėte nuostabiai. Tai portretai, kuriais tikrai norėsis pasidalinti.

Nespalvoti išskirtiniai kadrai

Šie „Huawei“ flagmanai pasižymi išskirtinių galimybių ir režimų gausa. Viena iš tokių – galimybė fotografuoti nespalvotai. Neabejojame, kad daug džiaugsmo suteiks portretinės nuotraukos, kuriose atsispindės kiekvienas gražiausias Jūsų ir Jums svarbių žmonių bruožas. Atskleiskite savyje menininko gyslelę!

Hibridinis priartinimas

„Huawei P10“ ir „Huawei P10 Plus“ turi po du skirtingos raiškos jutiklius, kurie suteikia dar daugiau galimybių. Todėl norimą objektą galėsite priartinti iki 2 kartų, ir dėl to nė kiek nenukentės nuotraukų kokybė. Juk iš arčiau dažnai viskas atrodo įdomiau ir gražiau. „Huawei“ flagmanai leidžia eksperimentuoti daugiau ir drąsiau.

Aukščiausio detalumo vaizdo įrašai

Su šiais galingais „Huawei“ flagmanais galėsite filmuoti pačia aukščiausia, net 4K, raiška, taigi vaizdo įrašai išsaugos kiekvieną Jums svarbią detalę. Tokių dalykų vertė dažnai atsiskleidžia laikui bėgant. Brangioms akimirkoms rinkitės geriausią įrašo kokybę.

Veikia itin greitai

„Huawei“ įdiegė ne tik vieną iš greičiausių 8 branduolių procesorių „Kirin 960“, bet ir skyrė daug dėmesio išmaniems sprendimams. Algoritmai „Ultra Memory“ stebi Jūsų veiklą ir foniniu režimu veikiančias bei nenaudojamas programėles pristabdo tam, kad daugiau išmaniojo resursų liktų Jums tą akimirką aktualiai veiklai. Rezultatas: įrenginys veikia nepriekaištingai, net kai naudojatės keliomis programėlėmis vienu metu.

Krauna greitai ir saugiai

„Huawei P10“ turi itin talpią 3200 mAh bateriją, o „Huawei P10 Plus“ – net vieną iš talpiausių rinkoje, 3750 mAh bateriją. Tokių talpių baterijų tikrai užteks net ir aktyviausią dieną. Be to, šios baterijos turi net 5 pakopų apsaugą bei itin greito krovimo funkciją „SuperCharge“, todėl jas ne tik įkrausite ypač greitai, bet ir saugiai.

Išmanus piršto atspaudų jutiklis

„Huawei P10“ ir „Huawei P10 Plus“ piršto atspaudų jutiklius turi ne nugarėlėje, kaip ankstesniuose šio gamintojo modeliuose, o įrenginių priekyje, iš karto po ekranu. Šie jutikliai ne tik apsaugo Jūsų asmeninius duomenis ir padeda greičiau bei paprasčiau atrakinti įrenginį. Tai kartu ir ypač išmanūs navigaciniai mygtukai, leidžiantys Jums sklandžiau ir lengviau naudotis išmaniaisiais.

Įrenginių parametrai

Operacinė sistema
„Android 7.0 (Nougat)“
Matmenys
145,3 mm x 69,3 mm x 7 mm
SIM tipas
nanoSIM
Palaikoma aukščiausia ryšio technologija
4G+
Procesorius
„Kirin 960“ (8 branduolių: 2,4 GHz keturi branduoliai ir 1,8 GHz keturi branduoliai)
Darbinė atmintis (RAM)
4 GB
Vidinė atmintis
64 GB
Atiminties kortelė
microSD, iki 256 GB
Ekranas
5,1“, 1080 x 1920 taškų
Pagrindinė kamera
„Leica Dual Camera 2.0“, dviguba (20 Mpix nespalvotas ir 12 Mpix RGB jutikliai)
Priekinė kamera
8 Mpix, kurta kartu su „Leica“
USB jungtis
USB Type-C
Baterija
3200 mAh (nekeičiama)