HTC U11 – flagmanas su naujos kartos valdymu

Įsigykite internetu iš anksto už specialią kainą

HTC U11
HTC U11

Dizainas, atspindintis Jus

„HTC U11“ simetriškos formos ir maloniai užapvalinti kampai užtikrina ypač patogią naudojimo patirtį. Unikalios technologijos „Optical Spectrum Hybrid Deposition“ stiklinė nugarėlė suteikia sodrumo korpuso spalvoms ir kuria malonius šviesos atspindžius žvelgiant į šį išmanųjį bet kokiu kampu. „HTC U11“ sukurtas tam, kad nuolat žavėtų ne tik Jus, bet ir aplinkinius.

Naujos kartos išmaniojo valdymas

Dėl naujosios „Edge Sense“ technologijos net toks įprastas veiksmas kaip telefono laikymas taps ypatingas. „HTC U11“ galite valdyti ne tik liesdami ekraną, bet ir tiesiog suspaudę išmanųjį delne – išsirinkę norimą funkciją vienu spustelėjimu lengvai įamžinsite norimą akimirką, atidarysite žinučių rašymo langą, įjungsite „Google“ paiešką ar bet kurią kitą Jūsų mėgstamą programėlę.

Pažangiausios ausinės išmaniajame

Išgirskite muziką naujai su ausinėmis „USonic“. Jose įdiegta „Active Noise Cancellation“ sistema aktyviai stebi ir slopina pašalinius aplinkos garsus – tam, kad pamėgtoms pramogoms galėtumėte skirti visą savo dėmesį. Be to, „USonic“ ausinės optimizuoją garsą pagal unikalią Jūsų ausies formą, tad kiekvienos dainos skambesys bus pritaikytas asmeniškai Jums.

Neprilygstamas kameros žavesys

„HTC U11“ kamera pelnė vieną aukščiausių visų laikų „DxOMark“ specialistų įvertinimų, kuriam iki šiol nėra prilygęs joks kitas išmanusis. Su „HTC U11“ kiekviena įamžinta akimirka išryškės iki pačių smulkiausių detalių, net jei filmuojant sudrebės ranka – objektų ryškumą užtikrins daugiaašė optinė ir elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema. Ypač sparti „HDR Boost“ sistema sukurs nepriekaištingą spalvų balansą, o žaibiška fokusavimo sistema pasirūpins, kad nepraleistumėte nė vienos akimirkos. Su „HTC U11“ Jus džiugins bet kokiomis sąlygomis įamžintos aukščiausios kokybės nuotraukos ir vaizdo įrašai.

Fiksuokite erdvinį garsą

„HTC U11“ turi net 4 optimaliai išdėstytus mikrofonus, fiksuojančius erdvinį 360° garsą. Jie veikia kartu, todėl įrašyto garso kokybė prilygs profesionaliai. O jei filmuodami priartinsite vaizdą, „Acoustic Focus“ sistema automatiškai sustiprins ir priartinto objekto skleidžiamą garsą. Su „HTC U11“ užfiksuoti įspūdžiai visada pranoks lūkesčius.

Visada atrodykite geriausiai

Net 16 Mpix skiriamosios gebos „HTC U11“ priekinė kamera išsiskiria ne tik ypač aukšta raiška, bet ir nepriekaištinga nuotraukų kokybe. Kiekvienas kadras stebina savo tikslumu – su „UltraPixel“ technologija Jūsų asmenukės išliks ryškios net ir prasto apšvietimo sąlygomis, o „HDR Boost“ ir triukšmo slopinimo technologijos suteiks vaizdui dar daugiau natūralumo.

Qualcomm snapdragon

Galingiausias visų laikų „HTC“ išmanusis

Tikroji „HTC U11“ galia slypi viename pažangiausių procesorių rinkoje – „Qualcomm® Snapdragon™ 835“. Tai – neįtikėtinas greitis, aukščiausios kokybės grafika ir ypač racionaliai paskirstyti baterijos resursai. Palyginus su ankstesnės kartos flagmanu „HTC 10“, šis išmanusis net 25 % sparčiau apdoroja grafiką, leidžia iki 35 % ilgiau žiūrėti vaizdo įrašus, iki 30 % ilgiau klausytis muzikos, o internete naršysite net iki 43 % ilgiau. „U11“ – tai pats galingiausias „HTC“ išmanusis, nepaliaujantis stebinti lūkesčius viršijančiomis galimybėmis ir greičiu.

Protingas kompanionas

„HTC U11“ – Jūsų išmanus ir ištikimas pagalbininkas. Jis kasdien vis geriau prisitaikys prie Jūsų įpročių: pavyzdžiui, jei numatomas lietus, prieš išvykstant iš namų jis patars pasiimti skėtį, o jei pakeliui į darbą susidarė eismo spūstis – įspės iš namų išvykti kiek anksčiau. „HTC U11“ – tai išmanusis, kuris mokosi iš Jūsų.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.