• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Be pradinės
  įmokos
Atidaryta pakuotė
FitBit

Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)

Gray

FitBit Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)

 • Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)
 • Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)
 • Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)
1 / 2
Atidaryta pakuotė
FitBit

Charge 3 išmanioji apyrankė (Atidaryta pakuotė)

Gray

 • Mokant iš karto

  75,00 €

  67,50 €

30 dienų geriausia kaina: 67,50 €*


BITĖS Profo apžvalga

 • Lengva, ergonomiško dizaino, patogi segėti ilgą laiką.
 • Ryškus jutiklinis OLED ekranas. Aiškiai matysite jame esančią informaciją.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso lygį, fizinio pasirengimo lygį.
 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, įveiktus aukštus, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Atspari vandeniui iki 50 metrų gylio. Plaukiojant fiksuojami rezultatai.
 • Daugiau nei 15 iš anksto parengtų treniruočių - sportuokite efektyviau.
 • Automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų.
 • Apyrankės ekrane matysite pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius, taip pat – telefone esančių programėlių pranešimus.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė telefone – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Iki 7 dienų laikanti baterija.
 • Keisdami apyrankės dirželius bei ciferblato išvaizdą pritaikysite įrenginį prie savo individualaus stiliaus.
 
Dėl pažangių technologijų, patikimumo bei tikslumo kompanijos „Fitbit“ išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai yra vieni populiariausių pasaulyje. Vartotojų pamėgtą išmaniųjų apyrankių liniją „Fitbit Charge“ papildžiusi „Fitbit Charge 3“ džiugina atnaujintu dizainu, dar tikslesne širdies ritmo matavimo technologija bei keliomis papildomomis funkcijomis, svarbiomis fizinio aktyvumo nevengiantiems žmonėms.
 
Išmaniosios apyrankės „Fitbit Charge 3“ korpusas pagamintas iš aviacijos pramonei skirto aliuminio, todėl yra itin tvirtas ir lengvas. Palyginti su savo pirmtakėmis, išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ yra plonesnė ir aptakesnė. Taigi ji labiau priglunda prie riešo, o jutikliai gali dar tiksliau fiksuoti širdies ritmo rodiklius.
 
Ši apyrankė aprūpinta tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirtais funkcionalumais, sekančiais bei analizuojančiais duomenis ir net duodančiais naudingus patarimus naudotojui. Pavyzdžiui, remdamasi širdies ritmo duomenimis, išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nustato žmogaus miego kokybę bei streso lygį, primena bent šiek tiek pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlo atlikti kvėpavimo pratimus, kad nurimtumėte.
 
Išmaniosios apyrankės „Fitbit Charge 3“ funkcijų sąrašą papildė laikmatis, žadintuvas bei orų prognozė. Be to, šios apyrankės ekrane matysite ne tik pranešimus apie į išmanųjį telefoną gautas SMS žinutes, skambučius ar el. laiškus, bet ir telefone esančių įvairių programėlių pranešimus. Palyginti su anksčiau rinką išvydusiomis „Fitbit Charge“ išmaniosiomis apyrankėmis, „Fitbit Charge 3“ pasižymi ilgesniu baterijos veikimu – ją reikia įkrauti tik kas 7 dienas. Taigi, neabejokite, išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ – puiki kompanionė ir sportuojant, ir kasdienėje veikloje.
 
Lengva ir patogi. Išmaniosios apyrankės „Fitbit Charge 3“ korpusas pagamintas iš itin lengvo aliuminio, o dizainas – ne tik stilingas, bet ir ergonomiškas. Todėl jausitės patogiai segėdami šią apyrankę kad ir ištisą parą. Peržiūrėdami informaciją apyrankės ekrane tikrai nevarginsite akių. Aplinkos poveikiui atspariame jutikliniame OLED ekrane – vaizdas visuomet ryškus. Automatiškai prie aplinkos apšvietimo prisitaikantis ekrano ryškumas užtikrina komfortą Jūsų a kims.
 
Tikslus širdies ritmas – visą parą. Išmaniojoje apyrankėje „Fitbit Charge 3“ įdiegta itin pažangi ir tiksli širdies ritmo matavimo technologija, kuri, kai tik segite apyrankę, nuolat seka Jūsų pulsą. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių – pagal jį sprendžiama ne tik apie žmogaus fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenis išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ taip pat naudoja miego kokybei ir streso lygiui nustatyti.
 
Sportuokite įdomiau. Norite paįvairinti savo treniruotes? Išbandykite daugiau nei 15 išmaniojoje apyrankėje „Fitbit Charge 3“ įdiegtų treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Nustatykite individualius tikslus ir po treniruotės sužinokite, kai Jums sekėsi.
 
Atpažįsta veiklas. Išmaniojoje apyrankėje „Fitbit Charge 3“ įdiegta „SmartTrack“ technologija leidžia įrenginiui automatiškai atpažinti daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, plaukiojate ar atliekate jogos pratimus – tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o apyrankė fiksuos reikiamus rezultatus. Apyrankę per belaidį „Bluetooth“ ryšį prijungę prie išmaniojo telefono GPS, realiu laiku matysite nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį.
 
Vertingi patarimai. Išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ neleis tinginiauti. Jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, primins, jog metas pajudėti. O užfiksavusi netikėtai padažnėjusį širdies ritmą – tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
 
Tinka plaukikams. Segint išmaniąją apyrankę „Fitbit Charge 3“ galima ne tik maudytis duše. Su ja nesibaimindami, kad sugadinsite, galite plaukioti ežere ar baseine. Ši apyrankė atspari vandeniui iki 50 m gylio. Be to, Jums pradėjus plaukti ji automatiškai atpažins plaukimą ir fiksuos nuplauktą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Fitbit“ programėlėje.
 
Nepraleiskite nieko svarbaus. Susieję išmaniąją apyrankę „Fitbit Charge 3“ su savo telefonu, apyrankės ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius. Ir ne tik! Apyrankė informuos ir apie įvairių telefone įdiegtų ir kasdien naudojamų programėlių pranešimus.
 
Jūsų apyrankė – Jūsų stilius. Išmaniosios apyrankės „Fitbit Charge 3“ išvaizdą nesunkiai pritaikysite pagal savo stilių ar nuotaiką. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkite Jums patinkantį ciferblatą. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir įrenginio dirželį.
 
Išsami statistika – vienoje vietoje. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, užfiksuotus išmaniosios apyrankės „Fitbit Charge 3“. Čia taip pat rasite rodiklių dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo tikslus. Išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.
 
* Išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jos visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.