Meniu

Cellularline EasyFit HR išmanioji apyrankė

Cellularline EasyFit HR išmanioji apyrankė

  1 / 2

  Cellularline EasyFit HR išmanioji apyrankė

   
  • Stebi Jūsų aktyvumą visą dieną.
  • Matuoja širdies ritmą, pataria dėl apkrovų.
  • Stebi miegą ir jo kokybę.
   
  • Atspari lietui ar prakaitui.
  • Perspėja apie pranešimus ir skambučius.
  • Sinchronizuoja statistiką ir pasiekimus su išmaniuoju telefonu.
   
  „Cellularline EasyFit HR“ padės Jums stebėti savo visos dienos aktyvumą ir miego kokybę. Ji plona, lengva, patogi, ir visuomet gali būti kartu su Jumis! Dienos metu ji skaičiuoja Jūsų žingsnius, nueitą kelią ir sudegintas kalorijas, stebi Jūsų širdies ritmą. Naktį ji seka Jūsų miego kokybę ir tyliai pažadina norimu metu ryte. Ekrane, kuris įsijungia nuo vieno rankos judesio, matysite svarbiausią informaciją. Ši apyrankė taip pat perspėja apie visus telefono pranešimus bei praleistus skambučius. „Cellularline EasyFit HR“ motyvuos ir padės Jums gyventi aktyviau bei sveikiau.
   
  Visos dienos aktyvumo stebėjimas. Ši išmanioji apyrankė skaičiuoja visus Jūsų žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas, aktyvumo minutes ir netgi stebi Jūsų pulsą! Net ir einant miegoti nusiimti „Cellularline EasyFit HR“ neverta, nes šis įrenginys gali nustatyti Jūsų miego trukmę bei įvertinti jo kokybę.
   
  Nepraleiskite nė vieno skambučio ar pranešimo. „Cellularline EasyFit HR“ turi nedidelį ir taupiai energiją naudojantį ekraną, kuriame galite matyti informaciją apie visus pranešimus bei skambučius, todėl galėsite rečiau traukti telefoną ir kartu niekada nepraleisite to, kas Jums svarbu.
   
  Matykite visą statistiką telefone. Sinchronizuokite „Cellularline EasyFit HR“ duomenis su savo išmaniuoju telefonu ir jo ekrane matykite visų savo pasiekimų duomenis bei diagramas. Su šia motyvuojančia judėti ir sveikiau gyventi apyranke galėsite paprastai ir patogiai nusistatyti tikslus bei siekti pažangos.
   
  Nebijokite lietaus. Ši apyrankė yra apsaugota nuo vandens ar prakaito. Todėl tai nebus dar vienas daiktas, kurį reikėtų saugoti nuo menkiausios drėgmės.
   
  *„Cellularline EasyFit HR“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.