Meniu

Neribotas namų internetas + Xbox One S 1TB

22,90 €/ mėn. Su 24 mėn. sutartimi
34,90 €/ mėn. Be sutarties
Jūsų užsakymas
Neribotas namų internetas + Xbox One S 1TB
22,90 € / mėn.
Stationary router
1 €
22,90 € / mėn.
Su 24 mėn. sutartimi

Nemokamos paslaugos

Nuo šiol internete naršysite saugiau. Paslauga nuolat tikrina ir sustabdo grėsmę jūsų įrenginiui ir duomenims keliantį interneto srautą – mėginimus patekti į užkrėstus puslapius ar atsisiųsti virusais užkrėstus failus. Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai iki 3 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49€/mėn

Apdrauskite savo namų turtą nuo vagystės. Užsisakant BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai 3 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 3€/mėn.

Jauskitės saugiai kad ir kur keliautumėte. BITĖS kelionių draudimas galios jums ir jūsų šeimai visame pasaulyje. Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai 1 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49€/mėn.

Su BITE Jūsų pasirinkto namų interneto planu suteikiamus gigabaitus galėsite naudoti keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse be papildomo mokesčio.

Papildomos sąlygos

– Standartinė plano kaina be terminuotos sutarties – 26 Eur/mėn. Paslaugos mėnesio mokestis sudarytas iš:
– 7 Eur SIM kortelių grupės mokesčio ir
- 19 Eur vienos SIM kortelės mokesčio.
– Vienoje grupėje gali būti iki 5 SIM kortelių. Papildomos SIM kortelės mokestis:
– 19 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę neterminuotam laikotarpiui;
- 9,9 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę su 12/24 mėn. terminui.
– Planas suteikia neribotą duomenų kiekį.
– Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt.<
– Standartinės papildomų paslaugų kainos pasibaigus nemokamam laikotarpiui:
„Interneto apsauga“ – 1,49 Eur/mėn.
„Ekrano draudimas“ – 2,99 Eur/mėn.
„Kelionių draudimas“ – 1,49 Eur/mėn.
– „Turto draudimas“ – 3,00 Eur/mėn.
– Jūs galite bet kada atsisakyti papildomų paslaugų.
– Kainos pateiktos su PVM.
– Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudoti megabaitai yra skaičiuojami iš mokėjimo plano ar papildomo duomenų paketo suteikiamų kiekių ir apmokestinami LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) patvirtintais papildomais mokesčiais. Minutės ir SMS, išnaudoti keliaujant ES / EEE šalyse apmokestinami Lietuvoje taikomais plano tarifais (0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS). Gali būti taikomas duomenų kiekio, išnaudojamo ES / EEE šalyse, limitas, taip pat kiti ES leidžiami per tam tikrą laikotarpį išnaudojamų paslaugų kiekio bei buvimo ES / EEE šalyse laiko apribojimai.
Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
– Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai.
– Kiti į planą neįskaičiuoti paslaugų tarifai ir sąlygos.
– Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITES sąžiningo naudojimosi


 

Pasiūlymas galioja pasirašant 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su interneto planu ir, jei pasirenkamas įrenginys, įsigyjant įrenginį išsimokėtinai per 36 mėn. laikotarpį. Norint naudotis interneto paslaugomis su išmaniuoju televizoriumi, nešiojamu kompiuteriu ar žaidimų konsole, papildomai reikalingas maršrutizatorius. Nutraukus paslaugų sutartį anksčiau nei pasibaigs 24 mėn. įsipareigojimo laikotarpis, prašysime grąžinti paslaugoms ir/ar įrangai suteiktas nuolaidas, kurios nurodytos paslaugų sutartyje, bei sumokėti likusias įmokas už įrenginį.


 

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: