MeniuNeribotas namų internetas + Hisense 43"

30,45 € / mėn. 24,20 €/ mėn. Su 24 mėn. sutartimi
40,00 €/ mėn. Be sutarties
Jūsų užsakymas
Neribotas namų internetas + Hisense 43"
24,20 € / mėn.
Stationary router
1 €
24,20 € / mėn.
Su 24 mėn. sutartimi

Nemokamos paslaugos

Nuo šiol telefone naršysite saugiau. Vis daugiau laiko praleidžiame su savo išmaniaisiais ir, kuo daugiau informacijos jiems patikime, tuo labiau reikia rūpintis juos pasiekiančios informacijos saugumu. Paslauga „Interneto apsauga“ – tai sprendimas, kurį rūpindamiesi Jūsų įrenginiais ir juose esančiais duomenimis įgyvendinome bendradarbiaudami su pasauline IT saugumo lydere „FORTINET“.

Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai iki 3 mėnesių laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49 Eur/mėn. su PVM.

Vienoje grupėje gali būti iki 5 SIM kortelių. Papildomos SIM kortelės mokestis:
- 19 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę neterminuotam laikotarpiui;
- 9,9 Eur/mėn., įsigyjant SIM kortelę su 12/24 mėn. terminui.

„Turto draudimas“ – 3,00 Eur/mėn.

Jauskitės saugiai su BITĖS kelionių draudimu. Išvykę į užsienį galite patirti ne tik įvairių nuotykių, įspūdžių, bet ir susirgti išbandžius neįprastą gatvės maistą ar patirti kitų nuostolių. Tačiau su BITĖS kelionių draudimu – tai bus tik nedideli nesklandumai.

Pasibaigus nemokamam 1 mėnesio laikotarpiui, standartinė paslaugos kaina yra 2,99 Eur/mėn.

Jūs galite bet kada atsisakyti „Kelionių draudimo“ paslaugos (nemokamu laikotarpiu ar jam pasibaigus) siųsdamas SMS žinutę su tekstu ATSISAKYTI numeriu 1500, BITĖS salone arba paskambinęs BITĖS klientų aptarnavimo numeriu 1501. 

Su BITE Jūsų pasirinkto namų interneto planu suteikiamus gigabaitus galėsite naudoti keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse be papildomo mokesčio.

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: