Vertė už pinigus
geriausia BITĖJE

Didžiuojamės klientų įvertinimu

BITEI skirtas tarptautinis sertifikatas „Best Buy Award“ už geriausią kainos ir kokybės santykį

Šveicarijos organizacijos ICERTIAS atliktas tyrimas „Best Buy Award 2017“ parodė, jog tarp mobiliojo ryšio bendrovių Lietuvoje būtent BITĖ pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Apklausų metu pirkėjai, remdamiesi asmenine patirtimi, minėjo, kad už sumokėtus pinigus būtent BITĖJE jie gauna daugiausia vertės.

Apie tyrimą atlikusią organizaciją ICERTIAS

Tyrimą „ICERTIAS Best Buy Award“ reguliariai atlieka Šveicarijos organizacija „ICERTIAS – International Certification Association“. Skiriant „ICERTIAS Best Buy Award“ sertifikatus siekiama padėti pirkėjams kuo paprasčiau įvertinti, kurias aukštos kokybės paslaugas ar gaminius jie gali įsigyti už palankiausią kainą.

Tyrimas atliekamas net tarp 50-ties skirtingų produktų ar paslaugų, laikantis Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) ir Pasaulinės viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų asociacijos (ESOMAR) patvirtinto Tarptautinio rinkos ir socialinių tyrimų kodekso nuostatų.

Daugiau informacijos: Geriausia vertė už pinigus.

 
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.