Išskirtinė kino dovana jums!
Pamatykite TOP komedijas ir sužinokite aktorines jų paslaptis. Iki sausio 31 d.
Turinio žiūrėjimui reikalingas interneto ryšys, kuris, priklausomai nuo jūsų interneto paslaugų tiekėjo ir turimo duomenų plano, jums gali kainuoti papildomai.
Aktorystės paslaptys
Filmai dovanų
Žiūrėti
Naktinė žvejyba
Du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia į žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus“ bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ir gyvenimo klausimu. „Naktinėje žvejyboje“ pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir, nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.
DAUGIAU Mažiau
Žiūrėti
Pats sau milijonierius
Trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Bet tik tol, kol įjungtos telefonų kameros. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.
DAUGIAU Mažiau
Žiūrėti
Ir visi jų vyrai
Režisieriaus Donato Ulvydo filme apie moterų ir vyrų santykius „Ir visi jų vyrai“ tobulai susipina juokas ir susimąstyti verčiančios temos. Filmo centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau.
DAUGIAU Mažiau
Žiūrėti
Trys milijonai eurų
Ar gali pinigai susukti protą, kai jo tiek mažai? Sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patyrė, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kai dar vakar į jas beldėsi antstoliai. Trys milijonai eurų – tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Ar pavyks sugyventiniams grąžinti skolas ir neprisidaryti naujų? Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Juliui teks juos atsirinkti, kartu nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose. Ką darytum tu, jei laimėtum daugiau eurų, nei dar likę neemigravusių lietuvių? Kurias svajones pradėtum pildyti pirmiausia?
DAUGIAU Mažiau
Ši nuoroda yra skirta tik jums, todėl kopijuoti, adaptuoti, versti ar kitaip perdirbti, platinti, viešai rodyti ir bet kokiu būdu viešai skelbti (pvz., transliuoti turinį viešose erdvėse, restoranuose, kavinėse, apgyvendinimo įstaigose) yra griežtai draudžiama. Turinį peržiūrėti savo kompiuteryje nemokamai galite iki š. m. sausio 31 d. imtinai. Turiniui žiūrėti reikalingas interneto ryšys, kuris, priklausomai nuo jūsų interneto paslaugų tiekėjo ir turimo duomenų plano, jums gali kainuoti papildomai. Dažniausiai užduodamus klausimus bei informaciją apie techninius reikalavimus įrangai galite rasti čia.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: