„myPlan“ – dar vienas patogus būdas tapti „Bitės“ klientu

Išmanių sprendimų bendrovė „Bitė Lietuva“ pradėjo bendradarbiavimą su bendrove „myPlan“, kuri pasiūlė dar vieną patogų ir itin paprastą būdą įsigyti „Bitės“ mobiliojo interneto paslaugas.

Bendrovė „myPlan“ yra telekomunikacijų rinkos ekspertė, veikianti lyg brokeriai draudimo paslaugų rinkoje. „myPlan“ ekspertai įvertina į juos besikreipiančių klientų poreikius ir padeda jiems išsirinkti tinkamiausią paslaugą. Nuo šiol „myPlan“ specialistai į juos besikreipiantiems klientams siūlys ir „Bitės“ mobiliojo interneto pasiūlymus. Todėl tai bus dar vienas paprastas ir išmanus būdas pasiekti potencialius klientus.

Visas „Bitės“ tinklas šiuo metu jau yra 4G ir jis dengia maždaug 99 proc. Lietuvos teritorijos. Daugiau informacijos apie jį: https://www.bite.lt/apie/bites-rysys.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.