Naujieji „Bitės“ paslaugų planai: pokalbiai į ES šalis ir daugiau duomenų keliaujantiems

2019.
05.08

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“, neseniai atnaujinusi savo pozicionavimą, šiandien pristatė jį atspindinčius naujos kartos paslaugų planus „Lengviau“. Naujieji planai klientams suteiks iki 5 kartų daugiau mobiliojo interneto duomenų, neribotus pokalbius ir žinutes Lietuvoje bei keliaujant po Europos Sąjungą (ES). Su naujaisiais planais „Bitės“ klientai pirmieji Lietuvoje turės galimybę be papildomų mokesčių skambinti ir siųsti žinutes iš Lietuvos į kitas ES šalis. Dalis naujųjų planų leis į šias šalis skambinti net 1000 minučių bei siųsti 1000 SMS – įprastai tai kainuotų iki 300 eurų.

„Naują paslaugų planų krepšelį įprastai pristatome kas keletą metų. Šįkart tai darome kartu su mūsų pozicionavimo atnaujinimu, todėl mūsų pažadas „Taip lengviau“ atsispindi ir naujuosiuose planuose. Klientai galės nuo šiol nesukti galvos ne tik dėl mobiliojo interneto duomenų, pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių, bet ir dėl duomenų limitų keliaujant“, – sako Pranas Kuisys, „Bitės“ vykdomasis direktorius.

Naujieji „Bitės“ planai atspindi ir toliau sparčiai augantį klientų poreikį mobiliajam internetui – per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje jie per mėnesį vidutiniškai sunaudojo maždaug 50 proc. daugiau duomenų nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Todėl klientai gali rinktis iš septynių skirtingų planų su atitinkamai 1 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 50 GB, 100 GB ar neribotu duomenų kiekiu per mėnesį.

„Po reguliavimo „Roam Like at Home“ įsigaliojimo 2017 metais mūsų klientai kur kas aktyviau naudojasi mobiliojo ryšio paslaugomis keliaudami. Vien per pastaruosius metus duomenų naudojimas ES šalyse augo 2,5 karto. Siekdami jiems dar labiau palengvinti kasdienybę kartu su naujaisiais planais suteiksime net iki 20 GB duomenų, kuriuos jie galės išnaudoti keliaudami po ES šalis“, – pastebi P. Kuisys.

„Bitės“ privatūs klientai, pasirinkę naujuosius planus su 20 ir daugiau gigabaitų, pirmieji Lietuvoje be papildomų mokesčių gaus po tūkstantį pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių iš Lietuvos į kitas ES šalis per mėnesį. Šiuo metu to nesiūlo nė vienas kitas šalies operatorius.

Kaip pastebi P. Kuisys, nuo šiol „Bitė“ siūlys vieną pokalbių planą su 500 minučių, visi likę planai turi neribotus skambučius ir žinutes tiek Lietuvoje, tiek ES: „Jau dabar absoliuti dauguma mūsų klientų renkasi planus be apribojimų, todėl tai buvo natūralus žingsnis atsinaujinant.“

Kaip ir ankstesni „Bitės“ pokalbių planai, visi planai „Lengviau“ siūlo galimybę nemokamai išbandyti kelionių ir ekrano draudimo paslaugas, mobilųjį parašą bei interneto apsaugą, taip pat neribotus duomenis socialiniame tinkle „Facebook“.

Naujuosius planus galima įsigyti jau nuo trečiadienio. Ankstesnių „Bitės“ planų naudotojams sąlygos nesikeičia.

2019.
05.17

Tarptautinė telekomunikacijų diena: 154 metai ir 5 ryškiausios technologijos

Gegužės 17 arba Tarptautinė telekomunikacijų diena gali pasirodyti kiek keista. Kaip ją minėti? Ypatingai, kai ši diena dar vadinama ir Pasaulio informacinės visuomenės diena. Ir kodėl būtent gegužės 17? Lengviau atsakyti į pastarąjį klausimą: būtent šią dieną, prieš 154 metus, 1865-ais buvo įkurta Tarptautinė telegrafo sąjunga (International Telegraph Union, ITU). Nuo to laiko iki dabar pasirodė daug technologijų, išradimų ir naujovių, kurių dėka šiandien bendraujame ir gyvename daug lengviau. Na, o paminėti šią dieną galima prisimenant ir sužinant kažką naujo apie 5 ryškiausias telekomunikacijų technologijas, kurias atrinko ir pristato „Bitės Profai“.

Skaityti plačiau
2019.
05.09

Pradedate sportuoti? Pasitarkite su savo telefonu!

Pavasariui įsibėgėjus, vis dažniau norisi išbėgti ir mums – kam aplink savo kiemą, kam aplink parką ar net tiesiai į varžybas. Tačiau atšilus orams ir pradėjus aktyviau sportuoti, kyla daug klausimų. O nuo kiek kilometrų reikėtų pradėti? Kokie pratimai geriausi apšilimui? O kaip mano organizmas reaguoja į krūvį? Visi šie klausimai – labai geri, tačiau atsakymų į juos toli ieškoti nereikia. Tobulėjantiems tikrai pravers trenerio konsultacija, tačiau norintiems pradėti pakanka žvilgtelėti į telefoną. Tad „Bitės Profai“ patys išbandė ir atrinko 5 patarimus, kaip išmanusis telefonas palengvina sportą.

Skaityti plačiau
2019.
05.02

5 naujausios programėlės, kurias turi išmėginti šią gegužę

Gegužę paprastai lengva užsimiršti – sparčiai gerėja oras, atsiranda daugiau progų laiką praleisti gamtoje ir ima kauptis planai vasaros atostogoms. Bet nors visa tai ir tampa prioritetais šiuo metu, svarbu atsinaujinti ir savo telefono programėles. Nes labai gali būti, kad kol mėgavomės geru oru, ėmė ir pasirodė programėlės, kurios stipriai palengvintų mums gyvenimą, nustebintų ar tiesiog leistų papramogauti. O kad taip nenutiktų, „Bitės Profai“ atrinko 5 naujas ar neseniai atnaujintas programėles, kurias ir siūlo jums išmėginti gegužę.

Skaityti plačiau
2019.
04.26

19 sekundžių, kurios pakeitė mus ir internetą arba 14-as „YouTube“ gimtadienis

19 sekundžių – tiek truko pirmasis vaizdo įrašas, patalpintas į dalinimosi vaizdo įrašais platformą „YouTube“ 2005-ųjų balandį. Jį įkėlė vienas iš platformos įkūrėjų Jawed Karim ir šis vaizdo įrašas yra vienintelis, kurį jis įkėlė per visus 14 „YouTube“ egzistavimo metų. Tačiau šis įrašas, kurio pavadinimas „Me at the zoo“ („Aš zoologijos sode“ – vert.), vis dar pasiekiamas šioje platformoje ir šiuo metu turi daugiau nei 66 mln. peržiūrų, 2,1 mln. komentarų ir 1,8 mln. paspaudimų „patinka“. Apie ką šis 19 sekundžių įrašas – paliekame išsiaiškinti patiems, o „Bitės Profai“, švęsdami jau 14-ąjį „YouTube“ gimtadienį paruošė lygiai tiek pat neįtikėtinų faktų apie šią platformą.   

Skaityti plačiau
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.