Naujieji „Bitės“ paslaugų planai: pokalbiai į ES šalis ir daugiau duomenų keliaujantiems

2019.
05.08

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“, neseniai atnaujinusi savo pozicionavimą, šiandien pristatė jį atspindinčius naujos kartos paslaugų planus „Lengviau“. Naujieji planai klientams suteiks iki 5 kartų daugiau mobiliojo interneto duomenų, neribotus pokalbius ir žinutes Lietuvoje bei keliaujant po Europos Sąjungą (ES). Su naujaisiais planais „Bitės“ klientai pirmieji Lietuvoje turės galimybę be papildomų mokesčių skambinti ir siųsti žinutes iš Lietuvos į kitas ES šalis. Dalis naujųjų planų leis į šias šalis skambinti net 1000 minučių bei siųsti 1000 SMS – įprastai tai kainuotų iki 300 eurų.

„Naują paslaugų planų krepšelį įprastai pristatome kas keletą metų. Šįkart tai darome kartu su mūsų pozicionavimo atnaujinimu, todėl mūsų pažadas „Taip lengviau“ atsispindi ir naujuosiuose planuose. Klientai galės nuo šiol nesukti galvos ne tik dėl mobiliojo interneto duomenų, pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių, bet ir dėl duomenų limitų keliaujant“, – sako Pranas Kuisys, „Bitės“ vykdomasis direktorius.

Naujieji „Bitės“ planai atspindi ir toliau sparčiai augantį klientų poreikį mobiliajam internetui – per pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvoje jie per mėnesį vidutiniškai sunaudojo maždaug 50 proc. daugiau duomenų nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Todėl klientai gali rinktis iš septynių skirtingų planų su atitinkamai 1 GB, 5 GB, 10 GB, 20 GB, 50 GB, 100 GB ar neribotu duomenų kiekiu per mėnesį.

„Po reguliavimo „Roam Like at Home“ įsigaliojimo 2017 metais mūsų klientai kur kas aktyviau naudojasi mobiliojo ryšio paslaugomis keliaudami. Vien per pastaruosius metus duomenų naudojimas ES šalyse augo 2,5 karto. Siekdami jiems dar labiau palengvinti kasdienybę kartu su naujaisiais planais suteiksime net iki 20 GB duomenų, kuriuos jie galės išnaudoti keliaudami po ES šalis“, – pastebi P. Kuisys.

„Bitės“ privatūs klientai, pasirinkę naujuosius planus su 20 ir daugiau gigabaitų, pirmieji Lietuvoje be papildomų mokesčių gaus po tūkstantį pokalbių minučių ir trumpųjų žinučių iš Lietuvos į kitas ES šalis per mėnesį. Šiuo metu to nesiūlo nė vienas kitas šalies operatorius.

Kaip pastebi P. Kuisys, nuo šiol „Bitė“ siūlys vieną pokalbių planą su 500 minučių, visi likę planai turi neribotus skambučius ir žinutes tiek Lietuvoje, tiek ES: „Jau dabar absoliuti dauguma mūsų klientų renkasi planus be apribojimų, todėl tai buvo natūralus žingsnis atsinaujinant.“

Kaip ir ankstesni „Bitės“ pokalbių planai, visi planai „Lengviau“ siūlo galimybę nemokamai išbandyti kelionių ir ekrano draudimo paslaugas, mobilųjį parašą bei interneto apsaugą, taip pat neribotus duomenis socialiniame tinkle „Facebook“.

Naujuosius planus galima įsigyti jau nuo trečiadienio. Ankstesnių „Bitės“ planų naudotojams sąlygos nesikeičia.

2019.
07.16

Socialinio tinklo „Twitter“ gimtadienis: 10 faktų, kurių nežinojote

Vienas populiariausių pasaulyje socialinis tinklas Lietuvoje taip ir netapo plačiai naudojamu. Todėl apie šią svarbią ir įdomią platformą žinome nedaug. Milijonų dalybos, išskirtinės žvaigždžių nuotraukos, karščiausios naujienos – viskas telpa šiame interneto kanale. Šiandien vis dar yra besidominčių socialiniu tinklu „Twitter“ bei klausiančių, kodėl mūsų šalyje jis ne toks populiarus. Todėl 13-ojo „Twitter“ gimtadienio proga „Bitės Profai“ palengvina šią naštą: ne tik atsako į klausimą, kodėl šis socialinis tinklas neprigijo Lietuvoje, bet ir pristato 10 įdomių faktų, kurie padės geriau susipažinti su „Twitter“.   

Skaityti plačiau
2019.
07.11

5 mitai apie išmaniuosius telefonus, kuriais vis dar kartais tikime

Išmaniąsias technologijas dažnai gaubia mitai ir neįtikėtini patarimai, kurie buvo paneigti šimtus kartų, tačiau jais tikima iki šiol. Išmanieji telefonai – ne išimtis. Nors jie egzistuoja mažiau nei 20 metų, apie juos jau galima išgirsti daugybę mitų. Ir niekada negali žinoti, iš kur šie mitai atsirado ir ar juose yra bent krislas tiesos. Todėl „Bitės Profai“ atrinko 5 populiarius bei vis dar gajus išmaniųjų telefonų mitus, kuriuos paaiškina ir paneigia.

Skaityti plačiau
2019.
07.04

5 naujausios programėlės, kurias turi išmėginti šią liepą

Ką daryti, kai vasarą staiga atšąla, o tu su šortais? Arba jei atidėjo skrydį, vėluoja autobusas ar laukiate eilėje? Visada galite atsinaujinti savo išmaniojo telefono programėles! O kad jų nereikėtų toli ieškoti, „Bitės Profai“ atrinko 5 naujas ar neseniai atnaujintas programėles, kurios neleis liepos mėnesį nuobodžiauti.

Skaityti plačiau
2019.
06.27

Fotografuojame vasarą: kokių programėlių mums reikės?

Kai už lango tokia vasara, norisi pasiimti su savimi tik išmanųjį telefoną, neapsikrauti kitais daiktais ir leisti laiką lauke. O toliau formulė paprasta: kuo daugiau laiko vasarą praleidžiame lauke, tuo daugiau atsiranda pagundų išsitraukti savo telefoną ir fotografuoti. Ir nors beveik visi naujesni telefonai turi geras kameras, ką daryti, jei draugų nuotraukos socialiniame tinkle „Instagram“ atrodo geresnės? Arba kaip suteikti nuotraukoms daugiau gyvybės ar nuimti keletą nekuklių spuogų? „Bitės Profai“ paruošė specialų fotografavimo programėlių arsenalą tam, kad ši vasara būtų viena įsimintiniausių.

Skaityti plačiau
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.