Antrus metus iš eilės geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse pripažinta „Bitė Lietuva”

Bendrovė „Bitė Lietuva“ šiemet jau antrus metus iš eilės pelnė geriausio darbdavio titulą tarptautiniame tyrime „Best Employers 2020“. Globalaus masto tyrimas atliekamas tarptautinės personalo valdymo bendrovės „Kincentric“.

„Antrus metus iš eilės atsidurti tarp geriausių visoje Europoje – didelis įvertinimas už tai, kuo tikime ir ką puoselėjame daugelį metų. Tikime, kad darbdavio pareiga, visų pirma, yra rūpestis darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Sąžiningai elgiamės su savo darbuotojais, investuojame į jų darbo aplinką, tobulėjimą ir įtraukimą į verslą, todėl galime didžiuotis ne tik aukštais verslo rezultatais, bet ir puikia vidine kultūra“, – paaiškina Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

Pandemija tapo didžiuliu iššūkiu daugeliui darbdavių, kadangi darbuotojai iš jų tikėjosi patarimų ir palaikymo ne vien su darbu susijusiais, bet ir nuovargio malšinimo, emocinės savijautos gerinimo klausimais.

„Pandemijos metu itin daug dėmesio skiriame vidinei komunikacijai bei fizinei ir emocinei savo darbuotojų sveikatai: rengiame situacijos šalyje aptarimo vaizdo įrašus, nuotolines psichologų konsultacijas, emocinio atsparumo mokymus. Didelis kolegų susidomėjimas rodo, kad šiandien jiems tai tikrai reikalinga“, – sako generalinis direktorius.

P. Kuisys taip pat priduria, kad „Bitė“ ne vienerius metus pateisina „startuolišką“ dvasią turinčios bendrovės vardą: „Didelį dėmesį skiriame darbo kultūrai, puoselėjame „plokščią“ organizacinę struktūrą, kur žmonės savarankiškai siekia rezultatų ir laisviau jaučiasi. Kitos panašaus dydžio organizacijos turi kartais šešis septynis valdymo lygius, o mes teturime vos tris. Tai leidžia pagreitinti sprendimų priėmimą, panaikinti ilgą, varginančią ir darbuotojus demotyvuojančią vidinę biurokratiją. Be to, nauda abipusė, nes tokioje organizacijoje kur kas lengviau sukurti „šeimininkiškumo“ jausmą, kad ši bendrovė yra mano, aš rūpinuosi jos gerove, ne kažkas kitas.“

Šiame tyrime didžiausias dėmesys buvo skirtas darbuotojų įsitraukimui, lankstumui, patraukliam vadovavimui ir nuosekliam talentų valdymui. Tarp geriausių darbdavių Europoje šiemet taip pat atsidūrė tinklo, duomenų perdavimo ir telekomunikacijų įrangos kūrėja „Cisco Systems Hungary Kft“, Londone įsikūręs bankas „DBD Bank“ ir kt.

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: