Žiniasklaidai

Dėl papildomos informacijos žiniasklaidai prašome kreiptis:


Antanas Bubnelis
Atstovas ryšiams su visuomene

mob. tel.: +37069923404
el. paštas: Antanas.Bubnelis@bite.lt

2018.
02.20

„Bitė“ pristato verslo klasės internetą: 4G ryšį su garantuotu greičiu

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ verslo klientams pristato patrauklesnes galimybes savo biuruose ir prekybos taškuose naudotis internetu visoje Lietuvoje. Nuo šiol jie galės rinktis 4G internetą su garantuotu greičiu net ir didžiausių tinklo apkrovos pikų metu.

Skaityti plačiau
2018.
02.17

Lietuva po šimto metų: jausmus siųsime internetu, mokydamiesi ieškosime prasmės ir važinėsime traukiniais po žeme

Minint atkurtos Lietuvos šimtmetį „Bitė“ apklausė žinomus šalies futuristus, mokslininkus ar inovacijų ekspertus kaip keisis mūsų gyvenimas per ateinančius šimtą metų. Jų nuomone, mūsų smegenys bus tiesiogiai sujungtos su internetu, mokysimės žaidimų principu ir kiekvienam dalykui ieškosime prasmės, o gatvėse bus kur kas daugiau vietos, nes mums patiems tiesiog reikės mažiau keliauti.

Skaityti plačiau
2018.
02.15

LKL SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalinėms kovoms stebėti – netikėta transliacija iš paukščio skrydžio

Krepšinio mėgėjai savaitgalį vyksiančias LKL SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalines kovas galės papildomai stebėti per savo išmaniuosius įrenginius iš netikėto kampo. Virš aikštelės lynu pritvirtinta kamera tiesiogiai rodys visos aikštelės vaizdą iš viršaus. Šią tiesioginę mobiliesiems ekranams pritaikytą transliaciją komentuos Simas Jaskutėlis, o žiūrovai galės matyti ne tik įprastą, tačiau ir krepšinio gurmanams skirtą papildomą statistiką.

Skaityti plačiau
2018.
02.14

„Bitė“ ruošiasi interneto duomenų šuoliui: beveik padvigubino tarptautines jungtis

Sparčiai augant interneto duomenų vartojimui, telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ užbaigė savo tarptautinių jungčių, leidžiančių iš Lietuvos pasiekti užsienyje esančius tinklalapius ir kitą turinį, atnaujinimą. Jų bendras pralaidumas padidėjo beveik dvigubai ir šiuo metu viršija 100 Gb/s. 

Skaityti plačiau
2018.
02.13

Keturi išmanūs patarimai nuostabesnei Valentino dienai

Atėjus Valentino dienai norime nustebinti savo antrąją pusę malonia staigmena ir palikti įsimintinų įspūdžių. Tai kartais gali tapti sudėtinga užduotimi, bet, kaip ir jau visose gyvenimo srityse, meilės reikaluose pagelbės programėlės. „Bitės Profai“ sako, kad jos šiandien padės visapusiškai: parekomenduos specialius gudrius klausimus jausmams įžiebti, padės rengiant sveikinimus arba tiesiog leis kartu ko nors nemėgti.

Skaityti plačiau
2018.
02.06

Vaikai, internetas ir išmanieji telefonai – atmintinė tėvams

Šiandien surasti vaiką be išmaniojo telefono – darbas nelengvas. Tai nėra blogai – išmanieji įrenginiai ir internetas vaikams suteikia daug galimybių, tačiau dažnai tėvai pamiršta esminį dalyką – atlikti namų darbus ir aptarti su vaikais, kas internete yra saugu, ko reikėtų vengti ir kokių taisyklių ten laikytis.

Skaityti plačiau
2018.
02.02

Penkios tendencijos, kurios šiemet bus svarbios mobiliojo ryšio operatoriams

Šiemet šalia naujų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų technologinių naujovių Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai rūpinsis ir iš pirmo žvilgsnio mažiau matomomis svarbiomis technologinėmis tendencijomis. Pasak „Bitės Lietuva“ technologijų vadovo Ginto Butėno, šiemet šalies vartotojams daiktų internetas taps dar labiau prieinamas, jų įrenginiai taps saugesni, o mobiliojo ryšio tinklas veiks dar geriau, nes juo rūpinsis dirbtinis intelektas.

Skaityti plačiau
2018.
02.01

Ilga kelionė lėktuvu: ką veikti, kad ji neprailgtų?

Ilgas skrydis mums dažnai asocijuojasi su miegu, filmu, knyga ar tiesiog nuobodžiu laukimu, kada jis pagaliau pasibaigs. Tačiau išmanūs įrenginiai jį leidžia kur kas paįvairinti. Pavyzdžiui, įsivaizduoti save piloto vietoje, mokytis svečios šalies kalbos, knygas skaityti kitaip, galutinai susiplanuoti kelionę ar tinkamai pasiruošti įamžinti kelionės įspūdžius.

Skaityti plačiau
2018.
01.25

Spartų „Bitė Lietuva“ augimą pernai lėmė išmanių paslaugų populiarėjimas

Išmanius sprendimus kurianti bendrovė „Bitė Lietuva“ praėjusiais metais išlaikė spartų augimą – nepaisant aštrios konkurencijos rinkoje augo visi pagrindiniai bendrovės finansiniai rodikliai bei klientų skaičius. Įmonės klientai pernai pradėjo naudotis ženkliai didesniu bendrovės sukurtų paslaugų ir sprendimų skaičiumi. Bendrovė pernai taip pat paspartino investicijas į ryšio tinklą bei klientų aptarnavimo salonus.

Skaityti plačiau
2018.
01.17

Žiema atėjo: slidžių netikėtumų keliuose gali padėti išvengti ir virtualūs pagalbininkai

Kelininkams skelbiant, kad dėl sniego pasunkėjo eismo sąlygos Lietuvos keliuose, „Bitės Profai“ atkreipia dėmesį, kad avarinių situacijų kelyje gali padėti išvengti išmanūs pagalbininkai. Tuo tarpu eismo ekspertai pataria bet kokiu atveju atidžiai įvertinti kelio dangą ir pasirinkti mažesnį greitį bei kur kas saugesnį atstumą.

Skaityti plačiau
2018.
01.15

Pasibaigus CES: kodėl kasmet ten randame labai keistų ir abejotinos naudos naujovių?

Pasibaigus vienai didžiausių technologijų parodų CES dažnam galėjo kilti paprastas klausimas: kodėl tarp šimtų išmanių ateities sprendimų galima aptikti ir tokių, kurie kaip reikiant nustebina ir verčia susimąstyti, ar tokios ateities iš tiesų laukiame. Kam mums reikia nuo radiacijos apsaugančių apatinių trumpikių, kalbančių tualetų ar šviečiančių pagalvių? Nors šių inovacijų nauda pristatymo laiku atrodo abejotina, tačiau istorija rodo, kad dalis net ir neįprasčiausių įrenginių virsta į mūsų kasdienius pagalbininkus.

Skaityti plačiau
2018.
01.10

Išmanių namų ateitis: nuo kalbančių veidrodžių iki jums skambinančių mylimų augintinių

Las Vegase (JAV) vykstanti viena didžiausių technologijų parodų „CES“ kasmet stebina pačiais inovatyviausiais išmaniais sprendimais, kurie vienokia ar kitokia forma vėliau atsiduria ir daugelio mūsų namuose. Šiemet parodos dalyviai atnaujinti namus siūlo kalbančiais veidrodžiais, įrenginiais, skirtais bendrauti su keturkojais, tvarkingai lankstyti drabužius, lempomis, gebančiomis infraraudonaisiais spinduliais skleisti internetą, ir spynomis be raktų.

Skaityti plačiau
Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.