Žiniasklaidai

Dėl papildomos informacijos žiniasklaidai prašome kreiptis:


Antanas Bubnelis
Atstovas ryšiams su visuomene

mob. tel.: +37069923404
el. paštas: Antanas.Bubnelis@bite.lt

2017.
11.20

Aktyviausiai savo telefonų ekranus saugo „iPhone“ savininkai

Išmaniųjų telefonų ekranams tobulėjant, didėjant ir tuo pačiu brangstant, didėja ir jų savininkų noras juos apsaugoti. „Bitės“ klientų, apsidraudusių telefonų ekranus, skaičius per metus išaugo daugiau nei penkis kartus. Labiausiai savo išmaniuosius saugo „Apple“ vartotojai, kurių ekranų taisymo kaina yra viena didžiausių.

Skaityti plačiau
2017.
11.16

„Bitė“ perka technologijų bendroves „Stream Networks“ ir „LATNET Serviss“

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Latvija“ pasirašė sutartį dėl Latvijos technologijų bendrovės „Stream Networks“ ir jos antrinės įmonės „LATNET Serviss“ akcijų įsigijimo. Bendrovė Latvijos Konkurencijos tarybai įteikė prašymą pritarti šiam sandoriui.

Skaityti plačiau
2017.
11.02

Bitė“ į salonų plėtrą ir patogumą šiemet investuoja milijoną eurų

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ šiemet į salonų plėtrą jau investavo 700 tūkst. eurų, o iš viso iki metų pabaigos investicijų suma sieks milijoną eurų. Atnaujindama ir plėsdama daugelį pagrindinių salonų bendrovė įgyvendina savo strategiją kurti ir klientams siūlyti įvairius išmaniuosius sprendimus, kurie salonuose jau sudaro daugiau nei trečdalį viso asortimento.

Skaityti plačiau
2017.
11.02

Lietuviai trokšta naujųjų „iPhone X“: iš anksto išpirko visą pirmąją partiją

Naujųjų „Apple“ flagmanų „iPhone X“ lietuviai laukia su nekantrumu. Jų oficiali prekyba Lietuvoje ir visame pasaulyje prasideda rytoj, o technologijų entuziastai bendrovės „Bitė Lietuva“ išankstinės prekybos metu per greičiau nei dvi paras išpirko pirmąją jų partiją.

Skaityti plačiau
2017.
10.27

„Bitės“ klientai jau gali užsisakyti naujuosius „iPhone X“ telefonus

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai jau nuo šiandien gali užsisakyti naująjį jubiliejinį išmanųjį telefoną „iPhone X“. Šiuos telefonus lietuviai savo rankose turės lapkričio 3 dieną.

Skaityti plačiau
2017.
10.25

Tyrimas parodė: Lietuvos vairuotojams išmani navigacija tampa kasdieniu įrankiu ir sutaupo iki 10 minučių per kelionę

Išmanūs pagalbininkai kelyje keičia Lietuvos vairuotojų įpročius. Naujausios apklausos duomenimis, du trečdaliai išmaniosios navigacijos vartotojų ją naudoja nuolat – bent kartą per savaitę. Pusei besinaudojančiųjų ji tapo nuolatiniu pagalbininku greičiausiam maršrutui nustatyti ir dažnai leidžia kiekvienoje kelionėje sutaupyti net iki 10 minučių.

Skaityti plačiau
2017.
10.20

Šeši patarimai, ką reikia žinoti prieš įrengiant namuose saugumo kameras

Lietuvos policijos statistika rodo, kad kas dešimta vagystė Lietuvoje – iš gyvenamųjų patalpų. Be to, tik labai nedidelė jų dalis yra stebimos saugumo kamerų, o dalyje tų, kuriose tokios saugumo sistemos yra, kameros įrengtos netinkamai ar nesilaikant teisinių reikalavimų. Ekspertai pastebi, kad rengiant tokias kameras reikėtų ne tik nusistatyti labiausiai tikėtinas įsilaužimo vietas, filmuoti brangiausią turtą, bet ir naudoti kitas būsto apsaugos priemones.

Skaityti plačiau
2017.
10.19

Netikėčiausi klientų prašymai: nuo prašymo atspėti slaptažodį iki Biblijos programėlės

Telekomunikacijų paslaugas teikiančių bendrovių salonuose dirbantys ekspertai kasdien padeda klientams persikelti kontaktus, paaiškina telefonų funkcijas ar sukonfigūruoja el. paštą. Tačiau dažnai pasitaiko ir gana netikėtų prašymų. Kaip pastebi „Bitės“ „Profai“, vienų klientai prašo pagalbos, kad jų negalėtų sekti buvusi mergina, kitų – įrašyti Biblijos programėlę ar prisijungti prie paskyros nežinant vartotojo vardo ir slaptažodžio.

Skaityti plačiau
2017.
10.10

Kas dešimta vagystė Lietuvoje – iš gyvenamųjų namų. Kaip nuo jų apsisaugoti?

Kasmet Lietuvoje užfiksuojama daugiau nei 20 tūkst. vagysčių, iš jų kas dešimta – įsilaužimas į gyvenamąsias patalpas. Lietuvos policija ir tarptautiniai tyrimai sutinka, kad viena efektyviausių prevencinių priemonių – namų vaizdo stebėjimo sistemos. Bendrovės „Bitė Lietuva“ ekspertai atkreipia dėmesį, kad iki šiol tokie sprendimai reikalavo didelio pasirengimo, techninių žinių, tačiau šiandien vartotojai jau gali save apsaugoti išmaniomis ir labai nesudėtingomis kamerų sistemomis.

Skaityti plačiau
2017.
09.29

Du trečdaliai apklaustų lietuvių naujuosius „iPhone 8“ rinksis dėl patobulintų kamerų

Naujuosius „iPhone 8“ telefonus net du iš trijų apklaustų lietuvių rinksis dėl patobulintos kameros, rodo vartotojų apklausa socialiniame tinkle. „Apple“ telefonus tautiečiai paprastai keičia kas dvejus metus, o šio gamintojo išmaniuosius renkasi dėl patogios operacinės sistemos, sklandaus veikimo ir puikių nuotraukų. Naujuosius „iPhone“ telefonus lietuviai jau gali įsigyti visuose telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ salonuose.

Skaityti plačiau
2017.
09.07

„Bitės“ salonuose Vilniuje – mikrokompiuteriai dovanų ir naudingi patarimai penktokams

„Bitė Lietuva“ prisijungia prie iniciatyvos „Kompiuteriukai vaikams“, kurios tikslas įteikti mikrokompiuterius Lietuvos penktokams, ir tampa pagrindine šio projekto partnere. Bendrovė savo salonuose nemokamai išdalins ne mažiau kaip 20 tūkst. mikrokompiuterių „BBC Micro:Bit“, o jos ekspertai patars, kaip moksleiviams įgyvendinti savo idėjas. Nuo kitos savaitės mikrokompiuteriai pasieks Vilniaus penktokus, o per kelis ateinančius mėnesius pasklis ir po visą Lietuvą.

Skaityti plačiau
2017.
08.23

Keturi daiktai, galintys pakenkti jūsų išmaniajam telefonui kuprinėje

Artėjant mokslo metams verta susimąstyti ne tik, kokius vadovėlius ar sąsiuvinius pirkti, bet ir kur laikyti savo išmanųjį telefoną. Ekspertai pastebi, kad vaikai įpratę jį tiesiog nešiotis kuprinėje. Tai nieko blogo, tik reikia žinoti paprastus patarimus, kaip jį apsaugoti, nes įrenginį gali subraižyti smėlis, aštrūs daiktai ar užrašų knygelės su spirale. Ekspertai pataria, ką mažiesiems reikėtų nešiotis, o ko nesinešioti kuprinėje su telefonu, norint jį išlaikyti geriausios būklės.

Skaityti plačiau
Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.