• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

Mi Band 3 išmanioji apyrankė

Xiaomi Mi Band 3 išmanioji apyrankė

 • 1 img.
 • 2 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

Mi Band 3 išmanioji apyrankė

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Xiaomi

Mi Band 3 išmanioji apyrankė Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Itin lengva ir ergonomiška. Jauskitės patogiai segėdami ilgą laiką.
 • 0,78 colių OLED ekrane telpa visa reikalinga informacija.
 • Matuoja širdies ritmą, įspėja, jei pulsas per dažnas. Seka miego kokybę.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius: nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas.
 • Fiksuoja treniruočių rezultatus – žinokite, kaip Jums sekasi siekti tikslų.
 • Atspari vandeniui. Segint apyrankę galima maudytis duše ir plaukioti.
 • Išmanieji pranešimai. Matykite informaciją apie skambučius, gaukite programėlių bei kalendoriaus priminimus, skaitykite trumpąsias žinutes tiesiog apyrankės ekrane.
 • „Mi Fit“ programėlė. Valdykite apyrankės nustatymus ir peržiūrėkite išsamią veiklos statistiką išmaniajame įrenginyje.
 • Iki 20 dienų laikanti baterija.
 
Kinijos bendrovė „Xiaomi“ tvirtai laikosi principo: su rinkos lyderiais konkuruoti gaminių kokybe ir inovatyvumu išlaikant patrauklią kainą. Tad jei esate racionalus pirkėjas, išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“ neturėtų likti Jūsų nepastebėta. Juolab kad šį apyrankė išties gerai vertinama vartotojų ir apžvalgininkų. Ir ne tik už itin patrauklią kainą, kuri, be abejo, yra vienas svarbiausių privalumų.
 
Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“ ne tik tiksliai matuoja širdies ritmą bei skaičiuoja fizinio aktyvumo rodiklius. Ji turi ir tokių savybių, kuriomis dažniausiai gali pasigirti tik pažangesni bei brangesni išmanieji laikrodžiai: yra atspari vandeniui iki 50 m gylio, rodo pranešimus apie į Jūsų išmanųjį telefoną gaunamus skambučius, žinutes, el. laiškus bei kalendoriaus įvykius. Čia rasite ir iš pirmo žvilgsnio ne tokių svarbių, tačiau kasdieniame gyvenime tikrai praversiančių funkcijų: laikmatį, informaciją apie orus bei išmanųjį telefoną rasti padedantį funkcionalumą „Find my Phone“.
 
Baterijos gyvavimo laikas – taip pat yra stiprioji išmaniosios apyrankės „Xiaomi Mi Band 3“ pusė. Įrenginiui esant budėjimo režime, apie baterijos įkrovimą galėsite pamiršti net 20-čiai dienų!
 
Ypač lengva – jauskitės patogiai. Išmaniosios apyrankės „Xiaomi Mi Band 3“ beveik nejausite ant riešo, mat ji sveria tik 20 gramų. Dėl pailgos ekrano formos apyrankė puikiai priglunda prie riešo, o hipoalerginis dirželis padeda išvengti odos sudirgimo apyrankę segint ilgą laiką. 0,78 colių OLED ekrane telpa visa informacija, kurios Jums tuo metu reikia. Beje, ekraną aktyvinsite ne tik jį paliesdami – pakaks kilstelėti riešą. Tai ypač patogu, kai sportuojate.
 
Būkite aktyvūs. Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“ tiksliai matuoja širdies ritmą. Maža to, atsižvelgusi į Jūsų pulso dažnį, ši apyrankė paragins Jus pajudėti arba, priešingai, sulėtinti tempą. Priklausomai nuo to, kiek išsamias širdies ritmo ataskaitas pageidaujate matyti, galite pasirinkti, kas kiek laiko apyrankė turėtų matuoti pulsą – kas 1, 10 ar 30 minučių.
 
Pasirinkite treniruotę. Išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ susieję su savo išmaniuoju telefonu ir į jį parsisiuntę programėlę „Mi Fit“, sportuodami galėsite pasirinkti vieną iš 4 sporto režimų: bėgimą, bėgimo treniruoklį, ėjimą arba važiavimą dviračiu. Apyrankė treniruotės metu fiksuos Jūsų fizinio aktyvumo rodiklius bei rezultatus, kuriuos vėliau taip pat galėsite peržiūrėti programėlėje.
 
Į vandenį – drauge. Prieš maudantis duše ar išsiruošus paplaukioti ežere ar baseine Jums nereikės kaskart nusisegti išmaniosios apyrankės „Xiaomi Mi Band 3“. Ji yra atspari vandeniui iki 50 m gylio, tad drąsiai šokite į vandenį segėdami šią apyrankę.
 
Programėlė „Mi Fit“ – išnaudokite visas galimybes. Be specialiai išmaniesiems „Xiaomi“ įrenginiams pritaikytos nemokamos programėlės „Mi Fit“ neapsieisite. Parsisiuntę ją į savo išmanųjį įrenginį, galėsite nustatyti įvairius išmaniosios apyrankės „Xiaomi Mi Band 3“ parametrus, pavyzdžiui, pasirinkti širdies ritmo matavimo intervalą, treniruotės tipą ir kt. Taip pat programėlė pateiks Jūsų fizinio aktyvumo rodiklių statistiką: ne tik dienos, bet ir ilgesnio laikotarpio. Čia galėsite nustatyti savo fizinio aktyvumo tikslus bei stebėti pažangą.
 
Nepraleiskite nieko svarbaus. Išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ per „Bluetooth“ ryšį susieję su savo išmaniuoju telefonu, apyrankės ekrane matysite pranešimus apie gaunamus skambučius su skambinančiojo vardu bei telefono numeriu bei galėsite atmesti skambutį. Matysite ne tik informaciją apie gautas žinutes, el. laiškus bei programėlių pranešimus, bet ir galėsite juos perskaityti apyrankės ekrane. Prireikus net galėsite rasti savo telefoną, pasitelkę į pagalbą „Find my phone“ funkciją.
 
Ištverminga baterija. Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“ išsiskiria savo baterijos gyvavimo trukme. Visiškai įkrovus bateriją, ji gali laikyti net 20 dienų! Verta žinoti, jog baterijos gyvavimo trukmė priklauso nuo įvairių funkcijų bei „Bluetooth“ ryšio naudojimo dažnumo bei trukmės.
 
* Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint ja naudotis reikalingas išmanusis telefonas su „Android 4.4“, „iOS 9.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantis belaidį ryšį „Bluetooth 4.0“.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: