Meniu

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2

  1 / 2

  Xiaomi Mi Band 2

  Užsisakykite prekę iki 15val., o prekę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas.

  BITĖS Profo apžvalga

  • Nuolat stebi Jūsų aktyvumą ir širdies ritmą.
  • Seka miegą ir jo kokybę.
  • Perspėja apie skambučius ir pranešimus.
  • Galite keisti apyrankės dirželį.
  • Ilgai laikanti baterija.
  • IP67 sertifikatas (atspari vandeniui ir dulkėms).
   
  „Xiaomi Mi Band 2“ yra išmanioji apyrankė, rodanti laiką ir skaičiuojanti žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas bei stebinti miegą ir jo kokybę. Be to, ji visada seka ir Jūsų širdies ritmą, todėl ypač naudinga sportuojant. Tai išmanioji apyrankė, galinti atlikti visas svarbiausias funkcijas. O svarbiausia, gerai laikanti baterija leis nekrauti šios apyrankės net iki savaitės.
   
  Nemokama „Mi Fit“ programėlė Jums leis sekti savo progresą, detalią duomenų analizę, taip pat galėsite nustatyti, kokius duomenis norite matyti apyrankės ekrane. Be to, apyrankė Jums niekada neleis praleisti svarbiausių skambučių ir pranešimų!
   
  Būkite aktyvūs ir matykite rezultatus. Su „Xiaomi Mi Band 2“ Jūs tiksliai žinosite, kiek nuėjote žingsnių ir kilometrų, kiek sudeginote kalorijų ir koks tuo metu buvo Jūsų širdies ritmas. Visa tai leis Jums siekti dar geresnių rezultatų.
   
  Naudingas ekranas. „Xiaomi Mi Band 2“ turi nedidelį, tačiau efektyvų OLED ekraną, kuris veikia labai taupiai, tačiau gali parodyti nemažai informacijos: jau nueitų žingsnių kiekį, sudegintas kalorijas, informaciją apie praleistus skambučius.
   
  Miegokite ilgai ir kokybiškai. Kartais blogai išsimiegate, bet nežinote, kaip ir kodėl? „Xiaomi Mi Band 2“ nuolat stebi Jūsų miegą, o visą detalią analizę pateikia Jūsų telefone. Ilgai laikanti baterija. „Xiaomi Mi Band 2“ galės Jums tarnauti apie savaitę be kroviklio dėl didelės talpos baterijos ir itin taupaus ekrano.
   
  Nebijokite vandens. „Xiaomi Mi Band 2“ turi IP67 sertifikatą, kuris užtikrina, jog ši apyrankė yra atspari vandeniui. Maudytis su „Xiaomi Mi Band 2“ nerekomenduojame, tačiau lietaus vandens ar prakaito bijoti neverta.
   
  *„Xiaomi Mi Band 2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android 5.0“ arba naujesne šios OS versija ir „Bluetooth 4.0“.
  Gaukite pasiūlymą
  Mane domina: