• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
Tik internetu
SteelSeries

Arctis Nova Pro belaidės ausinės

SteelSeries Arctis Nova Pro belaidės ausinės

 • SteelSeries Arctis Nova Pro belaidės ausinės 1 img.
 • SteelSeries Arctis Nova Pro belaidės ausinės 2 img.
 • SteelSeries Arctis Nova Pro belaidės ausinės 3 img.
 • SteelSeries Arctis Nova Pro belaidės ausinės 4 img.
1 / 2
Tik internetu
SteelSeries

Arctis Nova Pro belaidės ausinės

 • Mokant iš karto

  379,99 €

SteelSeries

Arctis Nova Pro belaidės ausinės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Integruotas mikrofonas;
 • Triukšmo slopinimo technologija;
 • Du baterijų komplektai – išsikrovus tereikia įsidėti kita;
 • Palaiko „360 Spacial Audio“. 
Tokios pramogos kai muzikos ar tinklalaidžių klausymas, kompiuteriniai žaidimai, filmų peržiūros, jūsų gyvenimą paverčia kur kas įdomesniu bei smagesniu, o taip pat – suteikia galimybę sužinoti itin daug naujų dalykų. Belieka tik pridurti, kad tam tikri įrenginiai šias pramogas gali paversti dar kokybiškesnėmis. Vienas tokių įrenginių yra ausinės. Na, o, jei ieškote komfortiškų, kokybiškų ir stilingų ausinių, tai šios ausinės tikrai pateisins jūsų poreikius.
Arctis Nova Pro | BITĖ


Maksimaliam patogumui užtikrinti

Jei įsigysite šias ausines, tai tikrai jausitės komfortiškai. Vienas veiksnių, kuris leis jums jaustis ypač patogiai yra itin plati, tačiau tuo pat metu ir lengva galvos juosta. Taigi, dėl itin ergonomiškos jos formos, net ir po ilgų naudojimo valandų nejausite nuovargio. Ausinių pagalvėlės pasižymi ypatingu minkštumu ir yra malonios liesti. Na, o tai, kad ausinės buvo pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų užtikrina, kad jos bus draugiškos jūsų odai ir džiugins ilgu tarnavimo laiku. Šios ausinės garsus atkuria itin kokybiškai, todėl galite būti tirki – net ir pramogaudami daug valandų per dieną bei naudodamiesi šiomis ausinėmis, jūs nepakenksite savo klausai. Taip pat šios ausinės turi ir erdvinio garso funkciją, kuri suteiks dar daugiau malonumo klausantis muzikos, žiūrint filmą ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Beje, šios ausinės buvo sukurtos taip, kad puikiai pateisintų ne tik tų asmenų, kurie naudojasi kompiuteriu, bet ir tų, kurie mėgsta žaidimų konsoles, poreikius.
 


Integruotas mikrofonas

Kad pramogos būtų dar turiningesnės bei įdomesnės, verta į jas įtraukti ir savo draugus.. Taigi, įsigiję šias ausines, galėsite bendrauti kokybiškai bei smagiai, kadangi ausinėse integruotas aukštos kokybės mikrofonas.
 
Arctis Nova Pro | BITĖ
Arctis Nova Pro | BITĖ


Triukšmo slopinimo technologija

Ausinėse taip pat yra įdiegta ir triukšmo slopinimo technologija. Taigi, tai leidžia pašalinti foninį triukšmą.
 


Privalumai

Kalbant apie komfortą, yra aptariami įvairūs veiksniai – pradedant ausinių pagalvėlių forma ir užbaigiant galvos juostos dizainu. Tačiau taip pat negalime pamiršti, kad komfortiškiausia yra naudotis tuo gaminiu, kurio nereikia dažnai įkrauti ir galima būti tikriems, kad įrenginys neišsikraus pačiu netinkamiausiu momentu. Būtent tai ir pasakytina apie šias ausines – jos veiks net 60 valandų, o tai reiškia daugiau nei 2 paras nepertraukiamo naudojimo. Na, o ausinių įkrovimui įkrauti reikės tik vos 2 valandų. Na, o, kad komforto būtų ir dar daugiau, verta paminėti išmaniojo valdymo programėlę. Naudojantis šia programėle, valdyti ausines yra ypač patogu (taigi, nekils jokių sunkumų net ir tuo atveju, jei tai bus pirmosios ausinės jūsų gyvenime). Dar daugiau, naudodamiesi šia programėle, itin patogiai bei greitai atliksite tokius veiksmus, kaip garso didinimas ar mažinimas ir t.t. Ausinės atrodo itin estetiškai ir puikiai papildys bet kurį jūsų įvaizdį – klasikinį, modernų, sportinį ir t.t.
 
Arctis Nova Pro | BITĖ

SteelSeries

Arctis Nova Pro belaidės ausinės: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasAnt ausų

Baterija

Aktyvus veikimas, iki44 val.

Garsas

Atkuriami dažniai10–22,000 Hz
Varža38
MikrofonasTaip
Triukšmo slopinimasTaip

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.0