Meniu

Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai

Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai

 • Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai
 • Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai
 • Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai
1 / 2

Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai

PVM

 • Mokant iš karto

  49,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 • Itin patogus patobulintas dizainas.
 • Lengvai suprantamas valdymas.
 • Itin tikroviškas vaizdas.
 • Dar daugiau virtualios realybės programėlių ir žaidimų.
 • Galima prijungti „Samsung“ išmaniuosius su mikro USB 2.0 ir USB „Type-C“ jungtimis.
Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai | BITĖ
Virtuali realybė – tai dalykas, be kurio greitai nebeįsivaizduosime savo gyvenimo: VR turinio, vaizdo įrašų ir žaidimų atsiranda vis daugiau. Tad kodėl savo telefono nepavertus į VR įrenginį? Būtent tai ir galite padaryti su „Samsung Gear VR (2016)“.
 
„Samsung Gear VR (2016)“ yra ypač patogus įrenginys. Jis sukurtas taip, kad galėtumėte valandų valandas būti pasinėrę į virtualią realybę: įrenginys yra ne tik lengvas, bet ir turi minkštą priekinę dalį bei reguliuojamą dirželį.
 
Samsung Gear VR (2016) virtualios realybės akiniai | BITĖ
„Samsung Gear VR (2016)“ modelis nuo savo primtako skiriasi patobulintu, dar paprastesniu valdymu. Taip pat šie virtualios realybės akiniai turi platesnius lęšius, todėl galėsite matyti dar daugiau vaizdo. O svarbiausia, šie akiniai tinka ne tik „Galaxy S6“ ir „S7“ šeimų išmaniesiems, bet ir būsimiems „Samsung“ flagmanams, nes turi ne tik mikro USB 2.0, bet ir USB „Type-C“ jungtį.
 
Itin patogus dizainas. „Samsung Gear VR (2016)“ mato daug plačiau ir yra daug lengvesnis nei pirmtakai. Lietimui jautrus navigacinis mygtukas, keičiamo dydžio dirželis ir ypač minkšta priekinė dalis užtikrina Jums pačią geriausią patirtį.
 
Derės ir su ateities išmaniaisiais. Į „Samsung Gear VR (2016)“ galite įstatyti ne tik mikro USB 2.0 jungtį turinčius „Galaxy S6“ ar „S7“ šeimos išmaniuosius, bet išmaniuosius su USB „Type-C“. Ne paslaptis, kad netolimoje ateityje pasirodę flagmanai turės tik šią jungtį.
 
Tikroviškas vaizdas. „Samsung Gear VR (2016)“ virtualios realybės įrenginys perkels Jus į naują pasaulį. Jūsų „Samsung“ telefono „Super AMOLED“ ekranas sukurs neįtikėtiną erdvės pojūtį, o tikslus galvos judesių sekimas ir didelė sparta padės pasinerti į virtualias pramogas dar sklandžiau.
 
Išskirtinis turinys. Šioje kino salėje nėra blogų vietų. Visas didžiulis ekranas yra tik Jūsų. Kai tik būsite pasiruošę, pasirinkite norimą turinį ir patogiai įsitaisykite su užkandžiais rankose, nes „Oculus Store“ rasite daugybę įdomių ir įtraukiančių 360 laipsnių vaizdo įrašų, nuotraukų, programėlių ar žaidimų.
 
*„Samsung Gear VR (2016)“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti vieną iš šių arba naujesnių šios serijos telefonų: „Samsung Galaxy S6“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6 edge+“, „Galaxy Note 5“, „Galaxy S7“, „Galaxy S7 edge“, „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“.