Meniu

Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė

Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė

 • Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė
 • Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė
 • Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė
 • Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė
1 / 2

Samsung Galaxy Fit-e išmanioji apyrankė

Pirkite „Samsung Galaxy Fit-e“ išmaniają apyrankę internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. prekę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas.

SpalvaYellow

PVM

 • Mokant iš karto

  39,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Jutiklinis 0,74‘‘ (18,9 mm) juodai baltas ekranas
 • Ypač lengva – patogu dėvėti ilgą laiką.
 • Skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas.
 • Matuoja širdies ritmą, seka miego kokybę.
 • Automatiškai atpažįsta 3 sporto veiklas: ėjimą, bėgimą, dinaminę treniruotę..
 • Atspari dulkėms ir vandeniui iki 50 m gylio.
 • 6-7 dienas laikanti baterija.
 • „Samsung Health“ programėlė: išsami dienos ar ilgesnio laikotarpio aktyvumo statistika, daugybė sporto programų.
 • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius – tiesiog apyrankės ekrane. Visada žinosite, kas vyksta.
 
Jei norite kasdien sekti savo fizinį aktyvumą bei stebėti bendrą savijautą atspindinčius rodiklius ir ieškote kokybės už draugišką kainą, išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ taps puikia Jūsų kompanione.
 
Per dieną nueiti žingsniai, sudegintos kalorijos ir, žinoma, nuolat matuojamas širdies ritmas – visi šie rodikliai padės susidaryti vaizdą apie Jūsų fizinę būklę ir kasdien siekti bent minimalių sveikatingumo ir aktyvumo tikslų.

Išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“, ko gero, yra viena lengviausių ir patogiausių išmaniųjų apyrankių. Ji sveria vos 15 gramį, švelniai priglunda prie riešo, todėl jos beveik nejusite ant savo riešo net segėdami ištisą parą.

Išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ tikrai nėra trapus ir lepus įrenginys. Ji atspari vandeniui iki 50 m gylio, tad ją segėdami galėsite ir praustis duše, ir plaukioti ežere. O jos įkrovimu tikrai nereikės rūpintis kasdien – šio įrenginio baterija laiko 6-7 dienas.
 
Žinokite daugiau apie savo fizinį aktyvumą. Išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ seka svarbiausius fizinio aktyvumo rodiklius: širdies ritmą, nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas. Juos apyrankės ekrane galėsite išvysti kaskart, kai pasuksite riešą.
 
Sportuokite saugiai. Išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ nuolat matuoja ir seka širdies ritmą. Jį ypač svarbu sekti, kai sportuojate, jei norite tai daryti saugiai ir nekenkdami sveikatai.
 
Ji atspari vandeniui iki 50 m gylio. Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimindami sugadinti savo išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy Fit-e“.
 
Pasirūpinkite miego kokybe. Tai, kaip jaučiatės visą dieną, nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų miego kokybės. Segėkite išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy Fit-e“ naktį ir ji fiksuos Jūsų miego kokybę. Detalius duomenis galėsite peržiūrėti programėlėje „Samsung Health“ savo išmaniajame įrenginyje.
 
Atpažįsta tris fizines veiklas. „Auto Workout Tracking” technologija automatiškai atpažįsta ėjimą, bėgimą ir dinaminės treniruotės pratimus. Tad vos tik pradėsite sportuoti išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ pati atpažins fizinę veiklą ir seks visu reikiamus rodiklius.
 
Ištverminga baterija. Pamirškite kasdienį baterijos įkrovimą. Išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy Fit-e“ reikia įkrauti tik kas 6-7 dienas. O jei įrenginį naudosite taupiai, baterijos tarnavimo laikas gali prasitęsti ir iki 13 dienų.
 
Nepraleiskite svarbios informacijos. Susieję išmaniąją apyrankę „Samsung Galaxy Fit-e“ su savo išmaniuoju įreginiu, apyrankės ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius ar kalendoriaus priminimus.
 
Išsami statistika – vienoje vietoje. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „Samsung Health“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, jų dinamiką ilgesniu laikotarpiu bei daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ir koreguoti aktyvumo tikslus bei kitus nustatymus.
 
* Išmanioji apyrankė „Samsung Galaxy Fit-e“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 10.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, turintį ne mažiau 1,5 GB operatyviosios atminties bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

E-simNe
Matmenys40,2 mm x 16,0 mm
Svoris (g)15
Operacinė sistemaFreeRTOS
Atsparumas vandeniui5ATM

Ekranas

Ekrano tipasPMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)0.74
Ekrano raiška (pikseliais)128 x 64

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiAkselerometras
JutikliaiŠirdies ritmo jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bluetooth5.0

Procesorius ir atmintis

Darbinė atmintis (RAM)128 Kb

Baterija

Baterijos talpa (mAh)70
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)144 – 168 val (6 - 7 dienos)
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: