Meniu

Samsung DeX jungčių stotelė

Samsung DeX jungčių stotelė

Akcija
1 / 2

Samsung DeX jungčių stotelė

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „Samsung“ jungčių stotelę pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

PVM

  • Mokant iš karto

    65,00 €

    129,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 
  • Paverskite savo telefoną kompiuteriu.
  • Turi integruotą aušintuvą, todėl telefonas išliks vėsus.
  • Kol naudositės, išmanusis įsikraus.
  • Kompaktiškas dydis.
  • Daugybė jungčių.
 
Samsung DeX jungčių stotelė | BITĖ
Ar kada svajojote paversti savo išmanųjį telefoną asmeniniu kompiuteriu? Juk šiuolaikiniai aukščiausios klasės telefonai savo galia iš esmės jau prilygsta net ir ne pigiausiems kompiuteriams. Jeigu turite „Samsung Galaxy S8 | S8+“ arba „Galaxy Note8“, savo telefoną kompiuteriu galite paversti panaudoję specialią „Samsung DeX“ jungčių stotelę. Prijunkite prie „Samsung DeX“ monitorių, pelę ir klaviatūrą, ir Jūsų „Galaxy S8“ ar „S8+“ taps visaverčiu kompiuteriu.
 
Tai yra idealus sprendimas daug keliaujantiems žmonėms. Turėdami savo telefoną ir „Samsung DeX“, galėsite turėti savo asmeninį kompiuterį ir sėkmingai dirbti. Su šia stotele galėsite didžiuliame ekrane naudotis „Office“ programomis, naršyti internete, atsakinėti į elektroninius laiškus ir atlikti daugelį kitų užduočių, kurias anksčiau galėdavote daryti tik su savo asmeniniu kompiuteriu.
 
Telefonas virsta kompiuteriu. „Samsung DeX“ leidžia visais „Galaxy S8“ ar „Galaxy Note8“ resursais naudotis dideliame ekrane. Tai nėra paprastas telefono perkėlimas į didesnį ekraną – „Samsung DeX“ pakeičia ir vartotojo sąsają, leidžia naudotis specialiomis, „Samsung DeX“ pritaikytomis, programomis. Šis priedas sukurs Jums įprastą kompiuterio aplinką tam, kad galėtumėte patogiai atlikti daugelį darbų, kuriuos galėdavo atlikti tik įprastu kompiuteriu.
 
Visada vėsus ir pilnas energijos. „Samsung DeX“ reikalauja nuolatinio telefono resursų naudojimo, todėl natūralu, jog telefonas šiek tiek įšyla. Tačiau komfortą ir žemą temperatūrą užtikrins į „Samsung DeX“ įmontuotas tylus aušintuvas. Tuo tarpu visą baterijos įkrovą garantuos nuolatinis „Samsung DeX“ automatinis telefono krovimas per USB „Type-C“ jungtį.
 
Galybė jungčių. „Samsung DeX“ turi dvi USB-A 2.0 jungtis, vieną „LAN Ethernet“, HDMI ir vieną USB „Type-C“ krovimo jungtį. Todėl savo įrenginiu galėsite naudotis lyg visaverčiu kompiuteriu – prijunkite USB atmintinę su dokumentais, klaviatūrą, pelę ar bet kokį kitą priedą.
 
*„Samsung DeX“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti „Samsung Galaxy S8“, „Samsung Galaxy S8+“ arba „Galaxy Note8“ telefoną.