Meniu

Plantronics Voyager Legend laisvų rankų įranga

Plantronics Voyager Legend laisvų rankų įranga

1 / 2

Plantronics Voyager Legend laisvų rankų įranga

Atlaisvinkite rankas, įsigykite laisvų rankų įrangą „Plantronics Voyager Legend“ internetu BITĖJE. Pristatymas visoje Lietuvoje greitas bei nemokamas.

PVM

 • Mokant iš karto

  89,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas ?
 

BITĖS Profo apžvalga

 • Kokybiškas garsas ir ypatinga garso izoliacija.
 • Leidžia atsakyti į skambučius.
 • Turi jautrius išmaniuosius jutiklius.
 • Galima vienu metu sujungti įrenginį su dviem telefonais.
 • Atspari vandeniui.
 • Ilgai laikanti baterija.

„Plantronics Voyager Legend“ yra bene aukščiausios klasės laisvų rankų įranga. Ji pasižymi itin įspūdinga garso kokybe, patogumu ir funkcionalumu. Vienas iš pagrindinių privalumų yra išmanūs judesio jutikliai, kurie leidžia atlikti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, atsakyti į skambutį arba jį pristabdyti, tiesiog atliekant natūralius judesius: įsidedant ausinę į ausį arba ją išimant.

Šios ausinės baterija laiko ilgai, įranga yra atspari vandeniui, labai patogi, tvirta ir pagaminta tik iš kokybiškų medžiagų, todėl net neverta abejoti – ją galėsite ir norėsite naudoti visą dieną.
 
 

Užmirškite, kad turite ją ausyje. „Plantronics Voyager Legend“ yra itin patogi ir nedidelė ausinė. Kartais netgi pamiršite, kad ji yra Jūsų ausyje – „Plantronics“ išbandė šią ausinę su tūkstančiu skirtingų žmonių!
 
Kokybiškas ir galingas garsas. Šios įrangos detalės yra itin kokybiškos, tad su šia „Bluetooth“ ausine jausitės tarsi šalia savo pašnekovo. Tuo tarpu nuostabi aktyvi bei pasyvi trijų lygių garso izoliacija užtikrins netrukdomą pokalbį su draugu, artimuoju ar kolega. Puikiai girdėsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų pašnekovai, nes „Plantronics Voyager Legend“ turi antrą mikrofoną pašaliniams garsams, pavyzdžiui, vėjui, filtruoti.
 
Netraukite savo telefono iš kišenės. Ši ausinė turi specialius mygtukus, kurie leidžia atsakyti į telefono skambučius netraukiant telefono iš kišenės. Tai labai patogu!
 
Valdykite natūraliais judesiais. „Plantronics Voyager Legend“ turi išmaniuosius judesių jutiklius, leidžiančius nustatyti, kada ausinę įsidedate arba išimate iš ausies. Todėl atlikdami šiuos natūralius judesius galėsite atsakyti į skambučius, pratęsti ar sustabdyti muziką, atmesti skambutį.
 
Naudokite kelis telefonus. Prie „Plantronics Voyager Legend“ galite vienu metu prijungti net du įrenginius. Tad visai nesvarbu, į kurį telefoną – darbinį ar asmeninį – Jums skambina, kalbėkite naudodami tik šią „Bluetooth“ ausinę.
 
Valdykite balsu. Su šia belaide laisvų rankų įranga galėsite atsakyti į skambučius arba juos pabaigti net neliesdami įrenginio – „Plantronics Voyager Legend“ galima valdyti ir balsu.
 
Baterija Jūsų nestabdys. Jeigu kalbate nuolat, naudodami šią ausinę galėsite bendrauti net 7 valandas be perstojo, tuo tarpu budėjimo režimu ausinė gali išbūti net 11 dienų.
 
*„Plantronics Voyager Legend“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną su belaidžiu ryšiu „Bluetooth“.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: