Meniu

Nokia Body išmaniosios svarstyklės

Nokia Body išmaniosios svarstyklės

 • Nokia Body išmaniosios svarstyklės
 • Nokia Body išmaniosios svarstyklės
1 / 2

Nokia Body išmaniosios svarstyklės

PVM

 • Mokant iš karto

  65,00 €

 • Itin plonos, elegantiško dizaino.
 • Matuoja svorį, skaičiuoja kūno masės indeksą (KMI).
 • „Position Control“ technologija užtikrina itin tikslius rezultatus.
 • Svarstyklių ekrane rodomi paskutinių 8 pasisvėrimų duomenys – matysite, kaip keitėsi Jūsų svoris.
 • Atpažįsta 8 skirtingus naudotojus – kiekvienas šeimos narys matys individualias svorio kitimo ir KMI ataskaitas.
 • Specialūs režimai, skirti kūdikių ir besilaukiančių moterų svorio pokyčiams sekti.
 • Duomenys automatiškai sinchronizuojami su „Nokia Health Mate“ programėle, kurioje rasite išsamias ataskaitas.
Nokia Body išmaniosios svarstyklės | BITĖ
Naujosios technologijos veržiasi į vis daugiau sričių ir, regis, patys paprasčiausi įrenginiai tampa išmaniaisiais bei nustebina naujomis galimybėmis. Išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ ne tik puikiai atlieka savo pagrindinę užduotį – sverti, bet ir apskaičiuoja kūno masės indeksą, kuris leidžia įvertinti, ar žmogaus svoris normalus, per didelis ar per mažas. Jums nebereikės įsiminti ar užsirašyti ant lapelio, kiek svėrėte vakar ar prieš savaitę – išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ išsaugo 8 paskutinių pasisvėrimų duomenis, kuriuos kaskart sverdamiesi matysite įrenginio ekrane. Svarstyklės pačios apskaičiuos ir svorio pokytį. Maža to, visi duomenys automatiškai perkeliami į „Health Mate“ programėlę Jūsų išmaniajame įrenginyje, kur bet kada galėsite peržiūrėti ilgesnio laikotarpio statistiką, palyginti, kiek svėrėte prieš mėnesį ar metus. Išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ puikiai tiks visai šeimai: jos automatiškai atpažįsta net 8 naudotojus ir turi specialius režimus, leidžiančius sekti kūdikių ar būsimų mamyčių svorį.
 
Nesvarbu, ar tik retkarčiais užlipate ant svarstyklių, ar nusprendėte rimtai užsiimti svorio korekcija, išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ neleis prarasti motyvacijos rūpintis savimi ir gyventi sveikiau.
 
Nokia Body išmaniosios svarstyklės | BITĖ
Tvirtos ir subtilaus dizaino.Išmaniųjų svarstyklių „Nokia Body“ pagrindas pagamintas iš grūdinto stiklo, todėl be vargo išlaiko iki 180 kg svorį. Itin plonų, vos 2,3 cm, elegantiško ir subtilaus dizaino svarstyklių tikrai nenorėsite nustumti po spintele – jos taps žaviu akcentu.
 
Sužinokite, ar neturite antsvorio. Atsistoję ant išmaniųjų svarstyklių „Nokia Body“ sužinosite ne tik savo svorį, bet ir kūno masės indeksą. Šis plačiai naudojamas rodiklis, apskaičiuojamas pagal žmogaus svorio ir ūgio santykį, leidžia įvertinti, ar Jūsų svoris yra normalus, per didelis ar per mažas. Išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ kūno masės indeksą apskaičiuos kaskart Jums sveriantis.
 
Matykite, kaip Jums sekasi. Kaskart sverdamiesi svarstyklių ekrane matysite ne tik, kiek sveriate šiandien, bet ir pastarųjų 8 pasisvėrimų duomenis bei svorio pokytį. O ilgesnio laikotarpio ir išsamesnę statistiką rasite savo išmaniajame įrenginyje, programėlėje „Health Mate“.
 
Tinka visai šeimai. Išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ įtiks visiems Jūsų šeimos nariams – jos automatiškai atpažįsta net 8 naudotojus, vos tik jiems atsistojus ant svarstyklių. Kiekvieno iš besisveriančiųjų duomenys sinchronizuojami su jo individualia paskyra programėlėje „Health Mate“.
 
Pasirūpinkite savo brangiausiais. Jauniems tėveliams nebereikės rūpintis specialiomis kūdikių svarstyklėmis – išmaniąsias svarstykles „Nokia Body“ nustatykite „Baby“ režimu ir sverkitės kartu su kūdikiu. O Jūsų svarstyklės pasirūpins, kad matytumėte tik mažylio svorį ir jo pokytį. Kitas, nėščiosioms skirtas, režimas leidžia itin atidžiai stebėti būsimų mamyčių svorio kitimą.
 
Išsami statistika – „Health Mate“ programėlėje. Duomenis apie Jūsų svorį bei kūno masės indeksą išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ belaidžiu Wi-Fi ar „Bluetooth“ ryšiu perduos į išmaniajame įrenginyje esančią programėlę „Health Mate“. Čia galėsite peržiūrėti detalią ilgo laikotarpio statistiką, įvesti svorio tikslą ir matyti, kaip sekasi artėti jo link ir net gauti virtualų apdovanojimą už pastangas. Beje, šią programėlę galima susieti su daugeliu kitų populiarių sveikatingumo programėlių ir vienoje vietoje matyti ne tik svarstyklių, bet ir kitų Jūsų naudojamų išmaniųjų įrenginių duomenis.
* Išmaniosios svarstyklės „Nokia Body“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 8“ arba naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis, bei palaikantį Wi-Fi bei „Bluetooth“ belaidį ryšį.