• Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

Free X belaidės ausinės

JBL Free X belaidės ausinės

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

JBL

Free X belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

JBL

Free X belaidės ausinės White: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Belaidės. Jauskitės laisvai ir patogiai, judėkite nevaržomi laidų.
 • „JBL Signature Sound“ technologija užtikrina sodrų ir kokybišką garsą.
 • Patogus dėklas-kroviklis.
 • Įkraunama baterija garantuoja iki 4 val. nepertraukiamo muzikos klausymo
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga.
 • Paprastas, intuityvus valdymas ausinėje integruotu mygtuku.
 • Lengvos ir patogios. Jausitės komfortiškai net ilgą laiką dėvėdami ausines.
 • Atsparus drėgmei ir atsitiktiniams vandens purslams.
jbl x
Lengvos, patogios, paprastai valdomos ir, žinoma, nepriekaištingai garsą atkuriančios belaidės ausinės „JBL Free X“ bus patikimos Jūsų kompanionės bet kuriuo dienos metu. Laisvalaikiu ar sportuojant jos užtikrins gerą muzikinį foną, o prireikus aptarti darbo reikalus telefonu – veiks kaip laisvų rankų įranga.

Belaidės ausinės „JBL Free X“ yra išties ištvermingos – visiškai jas įkrovę savo mėgstama muzika mėgausitės bet iki 4 val. be pertraukų. O jei prireiks dar, pasitelkite į pagalbą šių ausinių dėklą- kroviklį, kurio energijos pakaks ausinėms įkrauti bent 5 kartus.

Gamintojas daug dėmesio skyrė šių ausinių patogumui. Ne tik jas dėvėti, bet ir valdyti. Kartą ar du lengvai spustelėję kairėje ar dešinėje ausinėje integruotą mygtuką, sustabdysite ir vėl paleisite įrašą, atsiliepsite į skambutį ar prasuksite dainą.
 
Net užklumpus lietui nereikės slėpti ausinių dėkle, nes jos yra atsparios atsitiktiniams vandens purslams. Taigi, belaidės ausinės „JBL Free X“ nepamainomos, jei gyvenate aktyviai ir nepripažįstate jokių suvaržymų.
 
Jauskitės patogiai ir užtikrintai. Belaidės ausinės „JBL Free X“ palaiko „Bluetooth“ ryšį, todėl veikia be jokių laidų, galinčių sukelti nepatogumų. Vos 15 g sveriančios ausinės patogiai priglunda prie ausies ir tvirtai laikosi. Pakuotėje rasite trijų skirtingų dydžių antgalius ir dviejų dydžių silikoninius dėkliukus, leidžiančius dar geriau pritaikyti ausines ir užtikrinančius dar daugiau komforto, ypač, kai intensyviau judate.
 
Tik kokybiškas garsas. Maži belaidžių ausinių „JBL Free X“ gabaritai tikrai nereiškia, kad tokia pati ir jų atkuriamo garso kokybė. Priešingai, dėvėdami šias ausines, pajusite garso galią ir sodrumą, kurį užtikrina unikali „JBL Signature Sound“ technologija.
 
4 valandos muzikos ir 20 valandų papildomos energijos. Visiškai įkrovę ausines, muzikos galėsite klausytis net iki 4 val. be pertraukos. O joms išsikrovus pagelbės ausinių dėklas, kuris tuo pačiu yra ir kroviklis. Įkrauto dėklo energijos pakaks ausinėms įkrauti 5 kartus, t. y. iš viso 20-čiai valandų. O jei kartais pamirštumėte įkrauti ausines prieš treniruotę, pagelbės greitojo įkrovimo funkcija: vos per 15 min. ausinės įsikraus tiek, kad galėtumėte klausytis muzikos 1 valandą.
 
Atsiliepkite į skambučius. Belaidėse ausinėse „JBL Free X“ integruotas mikrofonas, tad spustelėję ausinės mygtuką galėsite atsiliepti į skambučius netraukdami savo išmaniojo telefono iš kišenės ar rankinės. Kai ausines naudojate kaip laisvų rankų įrangą, jos automatiškai persijungia į mono režimą, kad užtikrintų įprastą skambučio aplinką.
 
Valdymas – paprastas kaip dukart du. Belaidžių ausinių „JBL Free X“ valdymas paprastas ir intuityvus, tad neužtruksite daug laiko, kad jį perprastumėte. Paleisti, sustabdyti, persukti dainas ar atsiliepti į skambučius galėsite spustelėję ausinėse integruotą mygtuką.
 
Blogi orai nebaisūs. Staiga prapliupo lietus, o skėčio neturite? Na, bent jau dėl belaidžių ausinių „JBL Free X“ nuogąstauti neverta. Jos atitinka IPX5 atsparumo aplinkos veiksniams sertifikatą, todėl joms nebaisūs atsitiktiniai lietaus purslai ar prakaitas.
 
* Belaidės ausinės „JBL Free X“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys, palaikantis „Bluetooth“ ryšį.

JBL

Free X belaidės ausinės White: Parametrai

Bendra informacija

Ausinių tipasĮ ausį
Svoris (g)15
ModelisFree x

Baterija

Baterijos talpa (mAh)85
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)4

Garsas

Varža16 ohms
Atkuriami dažniai10Hz – 22kHz
Jautrumas< 9.5dBm

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: