Meniu

JBL Boombox belaidė garso kolonėlė

JBL Boombox belaidė garso kolonėlė

1 / 2

JBL Boombox belaidė garso kolonėlė

Pati galingiausia ir sodriausio garso belaidė kolonėlė „JBL Boombox“. Perkant internetu pristatysime jums patogiu adresu nemokamai.

SpalvaDeep Green

PVM

 • Mokant iš karto

  349,00 €

  499,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Pati galingiausia ir sodriausio garso JBL belaidė garso kolonėlė.
 • Skirtingi garso režimai, pritaikyti muzikai klausytis lauke ir viduje.
 • Galimybė per „Bluetooth“ ryšį sujungti su iškart 2 įrenginiais ir iš jų pakaitomis leisti muziką.
 • Tvirta ir atspari vandeniui. Nebijo lietaus, atsitiktinių purslų ir net panardinimo į gylį iki 1 metro.
 • Galima jungti kelias kolonėles į vieną sistemą ir išgauti dar įspūdingesnį stereo garsą.
 • Ypač talpi 20 000 mAh įkraunama baterija, laikanti iki 24 valandų muzikos klausymosi.
 • Ši garso kolonėlė veikia ir kaip išorinė baterija – nuo jos galima krauti telefonus ar kitus išmaniuosius įrenginius.
 
Belaidė garso kolonėlė „JBL Boombox“, regis, tiesiog sutverta stebinti. Nesvarbu, ar kalbėtume apie jos išskirtinį dizainą, ar apie įspūdingas galimybes. Šios kolonėlės pavadinimas ne atsitiktinai turi sąsajų su vadinamaisiais „boombox‘ais“ – didelėmis nešiojamomis garso kolonėlėmis, ypač išpopuliarėjusiomis praėjusio amžiaus 8-ajame dešimtmetyje. „JBL Boombox“ yra didžiausia JBL belaidė garso kolonėlė. Tačiau dideli gabaritai – beveik 50 cm ilgio ir 5,25 kg svorio – tikrai netrukdo kolonėlę patogiai nešti rankoje ar perkelti iš vienos vietos į kitą. Ji yra aptakių formų ir turi patogią rankeną. Po įspūdinga išvaizda slypi ne mažiau įspūdingos galimybės. Net 20 000 mAh talpos baterija leidžia be pertraukų klausytis muzikos kad ir visą parą. Ir ne šiaip klausytis, o mėgaujantis kokybišku ir galingu garsu, kurį sukuria per skirtingus garsiakalbius skleidžiami aukšti ir žemi garsai bei skirtingoms aplinkoms pritaikyti grojimo režimai.

Vertas dėmesio ir belaidės garso kolonėlės „JBL Boombox“ atsparumas vandeniui. Drąsiai neškitės ją į vakarėlį prie baseino: ši kolonėlė nebijo nei pavienių purslų, nei netyčia išpiltos stiklinės vandens. Su belaide garso kolonėle „JBL Boombox“ sukursite nepakartojamą atmosferą bet kur ir bet kada: ar tai būtų jauki šeimos vakarienė, ar siautulingas draugų vakarėlis gamtoje.
 

Nepriekaištinga garso kokybė. Dėl pažangios garso sistemos belaidė garso kolonėlė „JBL Boombox“ atkuria ypač sodrius ir aiškius garsus. O kad savo mėgstama muzika vienodai kokybiškai galėtumėte mėgautis ir patalpose, ir lauke, tiesiog pasirinkite vieną iš dviejų skirtingoms aplinkoms pritaikytų garso režimų.
 
Klausykitės muzikos nors ir visą parą. Su belaide garso kolonėle „JBL Boombox“ muzikos nepritrūksite dėl netikėtai išsikrovusios baterijos. Visiškai įkrovus bateriją, kolonėlė be pertraukų gali veikti net iki 24 valandų! Maža to, kolonėlė gali įkrauti ir Jūsų telefoną ar planšetę – tam yra 2 papildomos USB jungtys.
 
Vanduo - nebaisus. Be belaidės garso kolonėlės „JBL Boombox“ neapsieis nė vienas piknikas prie baseino ar paplūdimyje. Šiai kolonėlei suteiktas IPX7 atsparumo vandeniui sertifikatas. Tai reiškia, kad jai nebaisus nei drėgnas oras ar lietus, nei netyčia iš stiklinės išsipylęs vanduo.
 
Daugiau kolonėlių – daugiau galios. Belaidė garso kolonėlė „JBL Boombox“ palaiko „JBL Connect+“ funkcionalumą, leidžiantį per belaidį ryšį sujungti net iki 100 JBL garso kolonėlių. Na, gal tiek ir neprireiks, bet jei keli draugai į vakarėlį atsineš savo belaides JBL kolonėles, palaikančias „JBL Connect+“, jas sujungę į vieną sistemą, patirsite tikrąją garso jėgą.
 
* Belaidė garso kolonėlė „JBL Boombox“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

Matmenys254,5 mm x 458,5 mm x 195,5 mm
Svoris (kg)5,25
ModelisJBLBOOMBOXBLKEU
Atsparumas vandeniuiIPX7 waterproof

Baterija

Baterijos talpa (mAh)20000
Aktyvus veikimas, iki24

Garsas

Garsiakalbių galingumas2 x 30W

Duomenų perdavimas

3,5 mm audio jungtisTaip
Bluetooth4.2

Kita

Pakuotės turinysKolonolė, krovimo adapteris, laidas.
KitaJBL Connect+; Auomatinis išjungimas; Valdymas balsu
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: