Meniu

iHealth HS6 išmaniosios svarstyklės

iHealth HS6 išmaniosios svarstyklės

1 / 2

iHealth HS6 išmaniosios svarstyklės

PVM

  • Mokant iš karto

    129,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 
  • Elegantiškas ir šiuolaikiškas dizainas.
  • Matuoja net devynis sveikatos parametrus.
  • Atitinka itin griežtus JAV ir Europos standartus.
  • Tinka visai šeimai.
 
iHealth HS6 išmaniosios svarstyklės | BITĖ
„iHealth HS6“ yra itin plonos ir elegantiškos išmaniosios svarstyklės, kurios matuos ne tik Jūsų svorį. „iHealth HS6“ įvertins kūno ir vidaus organus supančių riebalų kiekį, raumenų ir kaulų masę, vandens kūne kiekį bei kasdienių kalorijų skaičių. Su „iHealth HS6“ galite pasiekti įspūdingų rezultatų – juk tobulėti yra žymiai lengviau, kai žinote, kurioje srityje Jums to reikia!
 
Be to, šiomis išmaniosiomis svarstyklėmis naudotis itin patogu. Bevieliu „Bluetooth“ ryšiu, kurį turi beveik visi šiuolaikiniai telefonai, prijunkite „iHealth HS6“ prie telefono ar planšetinio kompiuterio ir patogiai stebėkite parodymus dideliame ekrane. i.
 
Stilinga išvaizda. „iHealth HS6“ dizainas yra elegantiškas ir šiuolaikiškas, todėl šios išmaniosios svarstyklės puoš bet kurį vonios kambarį ar miegamąjį.
 
Visapusiškai pasirūpinkite savo sveikata. Tai nėra įprastos svarstyklės. Šis išmanus įrenginys apie Jūsų sveikatos būklę žino daugiau, nei Jūsų treneris sporto salėje ir netgi daugiau, negu kai kurie profesionalūs įrenginiai. Svarbiausia, jog, norint naudotis „iHealth HS6“, nereikia jokių specifinių žinių – visą informaciją apie savo sveikatą matysite tiesiog telefono ar planšetinio kompiuterio ekrane! Be to, galite būti šimtu procentu tikri, kad pateikiami skaičiai bus tikslūs, nes šis produktas atitinka ir itin griežtus JAV ir Europos standartų reikalavimus.
 
Gali saugoti net 10 žmonių duomenis. Taigi jomis galės naudotis visa Jūsų šeima!
 
*„iHealth HS6“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint išnaudoti visas galimybes, būtina turėti telefoną arba planšetinį kompiuterį, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema bei belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu.