Meniu

iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis

iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis

  • iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis
  • iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis
1 / 2

iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis

PVM

  • Mokant iš karto

    65,00 €

  • Tiksli mažesnė „Lamborghini Aventador“ kopija.
  • Valdomas išmaniuoju telefonu, be jokių papildomų priedų ar laidų.
  • Guminiai ratai, veikiančios šviesos ir atsidarančios durelės.
iCar Lamborghini S680 telefonu valdomas modelis | BITĖ
Dabar galite įsigyti „Lamborghini Aventador“ ir prieš uždirbdami pirmąjį milijoną. Šią tikslią mažesnę garsaus automobilio kopiją galėsite valdyti tiesiai iš savo telefono. Azartas garantuotas: modelis greitai ir tiksliai reaguoja į visas komandas, guminiai ratai padidina sukibimą, o lempos ne tik šviečia, bet ir rodo posūkius. Kvieskite bičiulius ir surenkite namie ar kieme nepamirštamas išmaniąsias lenktynes!
 
Tikras „Lamborghini“ Jūsų namuose. „Aventador“ yra galingiausias „Lamborghini“ automobilis, kainuojantis didelius pinigus, tačiau ši mažesnė automobilio kopija gali Jus džiuginti jau šiandien.
 
Nereikalingi jokie pulteliai. Kitiems tokio tipo automobiliams reikalingi specialūs valdymo pulteliai, o „iCar Lamborghini S680“ pakanka Jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.
 
Surenkite įspūdingas lenktynes.Jeigu Jūsų ar draugų garažuose puikuojasi keli „iCar Lamborghini S680“ automobiliai, nepraleiskite progos surengti azartiškas lenktynes. Išbandykite ir pasimėgaukite visomis šių išmaniųjų automobilių galimybėmis.
 
*„iCar Lamborghini S680“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema.