• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Watch GT2 išmanusis laikrodis

Huawei Watch GT2 išmanusis laikrodis

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Watch GT2 išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Huawei

Watch GT2 išmanusis laikrodis Silver: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Iki dviejų savaičių veikianti baterija – nevaržomas mobilumas, nes nebūtina nuolat rūpintis laikrodžio įkrovimu.
 • Sklandžios kasdienės funkcijos – pranešimai, žinutės ir kitos naujienos visada lengvai matomos, tiesiog ant jūsų riešo.
 • Prie jūsų stiliaus prisitaikantis dizainas – visose situacijose deranti išvaizda ir ekrano ciferblatų suasmeninimo galimybės, kad visada galėtumėte jaustis savimi.
 • Siekiantiems sporto aukštumų – tinka bet kokiai sporto šakai ir tiksliai fiksuoja svarbiausius biometrinius duomenis, kad treniruotės būtų kuo produktyvesnės.
 • Pažinkite save – išmanusis laikrodis fiksuoja jūsų kasdienę veiklą ir aktyvumą, tad galite matyti tiek savo nueitus žingsnius, tiek sudegintas kalorijas.
 • Atsparus vandeniui – „Watch GT 2“ užtikrintai atlaiko iki 5 atmosferų slėgį po vandeniu, tad jo funkcijomis galite naudotis net plaukdami.
 • Patogu priimti skambučius – veikia ir kaip laisvų rankų įranga.
 • Nepailsta, kai ilsitės – „TruSleep™“ sistema stebi jūsų miego kokybę ir praneša apie miego sutrikimus, o „TruRelax™“ padeda sumažinti stresą dienos metu.
 
Pagrindinis iššūkis kuriant išmanųjį laikrodį – rasti aukso vidurį tarp pažangių technologinių sprendimų ir patrauklaus dizaino. Naujasis Huawei įrenginys „Watch GT 2“ puikiai susitvarko su šia užduotimi. Integruoto stiklo su lengvai lenktais krašteliais sukuria įspūdį, kad laikrodis neturi rėmelio, o raiškus ekranas atkuria vaizdus taip kokybiškai, kad net atrodo jog ant riešo paprastas mechaninis laikrodis. Tik daug funkcionalesnis.Ir dar, vietoj vieno laikrodžio, ant riešo nešiosite begalinę jų galeriją - bet kada galėsite pakeisti ciferblatą ir pritaikyti jį prie savo dienos stiliaus ar nuotaikos.
 
Tačiau pažvelkime giliau – už išskirtinio dizaino slypi jo verti technologiniai sprendimai. Visų pirma, sklandų kasdienių funkcijų veikimą užtikrina specialiai dėvimiems įrenginiams sukurtas „Huawei“ lustas „Kirin A1“. Vis dažniau išmanusis laikrodis pavaduoja populiariausias telefono funkcijas, tad lusto galios tikrai užteks žinutėms, elektroniniam paštui, socialiniams tinklams ir kitiems kasdieniams poreikiams.
 
Antrasis sprendimas – talpi įrenginio baterija, būtina nuolat jus lydinčiam laikrodžiui. Esame įpratę, kad šis aksesuaras be pertraukos atlieka savo funkciją, todėl „Watch GT 2“ iki dviejų savaičių tarnaujanti baterija – nuoseklus „Huawei“ sprendimas.
 
Trečiasis technologinis komponentas – įvairūs jutikliai, fiksuojantys biometrinius jūsų kūno duomenis. Būtent jie yra išskirtinė dėvimų įrenginių savybė, kurios neturi išmanieji telefonai. Ant jūsų riešo įsitaisęs „Watch GT 2“ ir jo „HUAWEI TruSeen™“ technologija nuolatos fiksuoja širdies darbą ir matuoja deguonies kiekį kraujyje, o „TruSleep™ 2.0“ padeda sekti miego kokybę ir laikytis režimo.
 
Kai darbinį kostiumą ar suknelę pakeičiate sportine apranga, atsiskleidžia pilnas „Watch GT 2“ potencialas. Išmanusis laikrodis seks jūsų aktyvumą, nesvarbu kokia sporto šaka užsiimate. Bėgikams jis pasiūlys 10 treniruočių programų, su plaukikais drąsiai ners į takelį, o laisvo stiliaus treniruotėse seks širdies darbą. Programėlė fiksuoja jūsų pulsą, sudegintas kalorijas bei kitus aktyvumo parametrus ir pateikia ne tik apibendrintą statistiką, bet ir pasiūlymus ateities veiklai.
 
Huawei_Watch_GT_2_baterija BITĖ


Iki dviejų savaičių veikianti baterija

Naujojo „Watch GT 2“ baterija veikia iki dviejų savaičių ir įrenginys visada pasirengęs atlikti daugybę funkcijų. Juolab, kad toks ilgas akumuliatoriaus veikimas subalansuotas aktyviai veiklai – veikiant GPS sistemai, treniruojantis, klausant muzikos ir iki 200 kartų per dieną aktyvuojant ekraną.


Sklandžiai veikiančios kasdienės funkcijos

Dėvimiems „Huawei“ įrenginiams sukurtas „Kirin A1“ procesorius ne tik optimizuoja baterijos veikimą, bet ir užtikrina sklandų kasdienių funkcijų veikimą. Žinutės, elektroninis paštas, kalendorius, socialiniai tinklai, muzika – visa tai nuolat bus jums po ranka. Tiksliau – ant jos: gausybe išmanių funkcijų galėsite naudotis netraukdami iš kišenės telefono.
Huawei_Watch_GT_2_kasdienes BITĖ
Huawei_Watch_GT_2_dizainas BITĖ


Prie stiliaus prisitaikantis dizainas

Ne tik išraiškingas, bet ir puikiai derantis tiek prie sportinės aprangos, tiek prie prabangaus kostiumo – toks yra minimalistinis naujojo „Watch GT 2“ dizainas. Dėl stiklo su lengvai lenktais krašteliais, ekranas atrodo beribis, o jo ciferblatą galėsite pasirinkti patys – tai lyg begalinis laikrodžių pasirinkimas, pritaikytas kintančiam stiliui ar nuotaikai.


Siekiantiems sporto aukštumų

Išorėje – stilingas laikrodis, viduje – sporto laboratorija su pažangiausiais jutikliais. „TruSeen™ 3.5“ sistema realiu laiku stebi jūsų širdies darbą ir matuoja jos ritmą, o GPS sistema fiksuoja jūsų buvimo vietą ir bėgimo trajaktoriją. Dėl gausybės jutiklių ir funkcijų, „Watch GT 2“ tinka visoms sporto rūšims, nuo bėgimo iki laisvo stiliaus treniruotės – pasirinkite savo mėgstamiausią.
Huawei_Watch_GT_2_sportas
Huawei_Watch_GT_2_pazinksave BITĖ


Siekiantiems sporto aukštumų

Išorėje – stilingas laikrodis, viduje – sporto laboratorija su pažangiausiais jutikliais. „TruSeen™ 3.5“ sistema realiu laiku stebi jūsų širdies darbą ir matuoja jos ritmą, o GPS sistema fiksuoja jūsų buvimo vietą ir bėgimo trajaktoriją. Dėl gausybės jutiklių ir funkcijų, „Watch GT 2“ tinka visoms sporto rūšims, nuo bėgimo iki laisvo stiliaus treniruotės – pasirinkite savo mėgstamiausią.


Plaukimas – taip pat sportas

Jei vandenyje jaučiatės lyg žuvis, o plaukimas – mėgstamiausia jūsų sporto šaka, nepraleiskite nė vieno nuplaukto metro. HUAWEI „Watch GT 2“ nebijo vandens, todėl drąsiai galėsite su juo nerti į baseino gelmę. Iki 5 atmosferų slėgiui atsparus laikrodis po vandeniu fiksuos jūsų širdies darbą ir skaičiuos grybšnių skaičių.
Huawei_Watch_GT_2_plaukimas BITĖ
Huawei_Watch_GT_2_dizainas BITĖ


Patogu priimti skambučius

Intensyviai treniruojantis ar bėgant tikrai nesinori kišenėje ieškoti telefono ir priimti skambutį. Su „Watch GT 2“ tą padaryti kur kas paprasčiau – įrenginys palaiko „Bluetooth“ skambinimo funkciją. Patogiai atsiliepkite į draugų ar kolegų skambučius. Daugiau jokio pasirinkimo tarp sporto ir kitų veiklų – su „Watch GT 2“ viskas puikiai dera kartu.


Nepailsta, kai ilsitės jūs

Kokybiškas miegas – produktyvumo, geros savijautos ir pakilios nuotaikos raktas. „Watch GT 2“ jutikliai ir „TruSleep™“ sistema fiksuoja jūsų kūno duomenis miego metu ir įvertina poilsio kokybę. Sekdamas duomenis, įrenginys perspės apie šešis tipinius miego sutrikimus. Kad išsaugotumėte produktyvumą ir dieną, „TruRelax™“ programėlė padės sumažinti stresą ir pasiūlys atlikti tam skirtus kvėpavimo pratimus. Su „Watch GT 2“ būsite pasirengę net labiausiai įtemptoms situacijoms.
Huawei_Watch_GT_2_ilsites BITĖ
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: