Meniu

Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės

Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės

 • Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės
 • Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės
 • Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės
1 / 2

Huawei FreeBuds Lite belaidės ausinės

HUAWEI belaidės ausinės BITĖJE! Užsisakykite „Huawei FreeBuds Lite“ belaides ausines internetu iki 15 val. ir kokybišku garsu galėsite mėgautis per 1 - 2 darbo dienas!

SpalvaWhite

PVM

 • Mokant iš karto

  79,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Puiki garso kokybė
 • Ergonomiškas dizainas užtikrina patogumą dėvint ausines
 • Efektyviai slopina aplinkos triukšmą pokalbių metu
 • Ausinės valdomos jas liečiant
 • Automatiškai susijungia su įrenginiu, su kuriuo buvo susietos anksčiau
 • Dėvėjimo detektorius – automatiškai sustabdo muziką išsiėmus ausines
 • Iki 3 val. laikanti baterija
 • Patogus dėklas-įkroviklis
 • Atsparios drėgmei ir vandens purslams
 
Šiuolaikinis vartotojas reikliai vertina ne tik per ausines girdimo garso kokybę, bet ir daugelį kitų įrenginio savybių: patogumą naudotis ir susieti su kitais išmaniaisiais įrenginiais, galimybę ausines naudoti telefoniniams pokalbiams, baterijos tarnavimo laiką, ergonomiškumą ir kt. Visas šias savybes, Jus tikrai maloniai nustebinsiančias, turi ir belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lite“. Paprastesnį valdymą ir susiejimą, ko gero, sunku įsivaizduoti. Pirmą kartą šias ausines susiejus su išmaniuoju įrenginiu rankiniu būdu, vėliau su šiuo įrenginiu jos susijungs automatiškai – vos atidarysite dėklą. Ausinėms valdyti pakaks prisiminti, kurią – kairiąją ar dešiniąją – reikia dukart paliesti, kad sustabdytumėte ar iš naujo paleistumėte muziką, atsilieptumėte telefonu ar baigtumėte pokalbį.

Šios ausinės pagyrimo nusipelnė ir už efektyvų aplinkos triukšmo slopinimą pokalbių metu. Tai užtikrina specialios konstrukcijos mikrofonai, kuriais aprūpinta kiekviena ausinė.

Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lite“ ypač tinka aktyvų laisvalaikį ir sportuoti mėgstantiems žmonėms. Ausyje esanti jų dalis užtikrina oro cirkuliavimą treniruočių metu, jos taip pat yra atsparios drėgmei, prakaitui ar lietui, nes padengtos specialia nano danga.

Jums patiks ir išmanus bei patogus ausinių įkrovimas. Dailus ir kompaktiškas dėkliukas ne tik apsaugo ausines nuo pažeidimų – jį taip pat naudosite kaip įkroviklį, kuriame greitai ir patogiai įkrausite ausines.
 
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ

Stulbinantis garsas

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Lite“ konstrukcija ir technologijos užtikrina, kad Jūsų ausis pasiektų tobulai atkuriami garsai – aiškūs, sodrūs, galingi
 

Lengvos ir ergonomiškos

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Lite“ dizainas atlieka ne tik estetinę funkciją. Dėka ausinių konstrukcijos ir ergonomiškų formų jas patogu dėvėti, jos tvirtai laikosi ausyje, o garsas nukreipiamas tiksliai taip, kad jį girdėtumėte kokybiškiausiai. Ausines lengva pritaikyti bet kokios formos ausiai – komplektacijoje rasite trijų skirtingų dydžių antgalius, pagamintus iš odos neerzinančio silikono.
 
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ

Paprasta susieti ir valdyti

Nesuklysime belaides ausines „Huawei FreeBuds Lite“ pavadinę išmaniomis. Šias ausines susieti su savo išmaniuoju įrenginiu rankiniu būdu reikia tik vieną, patį pirmąjį, kartą. Vėliau, vos tik atidarysite dėklą, jos automatiškai aptiks įrenginį, su kuriuo buvo suporuotos pastarąjį kartą ir su juo susijungs pačios. Išėmę ausines galėsite nesirūpinti ir muzikos stabdymu – tą jos padarys pačios, nes yra aprūpintos infraraudonųjų spindulių jutikliais, leidžiančiais automatiškai identifikuoti, kada ausines dėvite, kada – ne.
 

Pritaikytos sportui ir aktyviam laisvalaikiui

Ausinės „Huawei DreeBuds Lite“ taps puikiomis kompanionėmis, jei sportuojate ar mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį. Ne vien dėl to, kad judant judesių nevaržys jokie laidai. Pati ausinių konstrukcija yra tokia, kad ausyje esanti jų dalis užtikrintų oro cirkuliavimą treniruočių metu ir būtų išvengta bet kokio spaudimo ar nepatogumo. Ausinės taip pat yra atsparios drėgmei, prakaitui ar lietui, nes padengtos specialia nano danga. Joms suteiktas atsparumo aplinkos veiksniams sertifikatas IPX4, tad drąsiai dėvėkite ausines treniruodamiesi lietingu oru.
 
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ

Valdykite liesdami

Belaides ausines „Huawei FreeBuds Lite“ valdyti itin paprasta. Kad paleistumėte ar prasuktumėte dainą, dukart palieskite dešinę ausinę. O dukart palietę kairę ausinę, savo išmaniajame telefone aktyvinsite ir valdysite virtualų asistentą. Dukart palietę bet kurią ausinę atsiliepsite į skambutį
 

Pokalbiai – be išorinio triukšmo

Šios ausinės itin efektyviai slopina aplinkos triukšmą pokalbių telefonu metu. Tai užtikrina specialios konstrukcijos mikrofonai, kuriais aprūpinta kiekviena ausinė.
 
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ
HUAWEI FreeBuds Lite | BITĖ

Išmanus ir paprastas įkrovimas

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Lite“ dėkliukas skirtas ne tik laikyti ausines, kai jų nenaudojate. Dėkliukas yra ir įkroviklis. Visiškai įkrautas dėklas ausines gali įkrauti iki 4 kartų. Kartą visiškai įkrautų ausinių baterija laiko 3 valandas. Na, o jei neturite laiko laukti, kol ausinės visiškai įsikraus, pakaks vos 15 minučių, kad klausytumėtės muzikos dar 1,5 valandos
 
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lite” nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys, palaikantis belaidį „Bluetooth“ (4.2) ryšį.

Bendra informacija

Ausinių tipasĮ ausį
MatmenysAusinė: 43,6 mm x 23,2 mm x 17,8 mm, dėklas: 80,2 mm x 33,3 mm x 28,8 mm
Svoris (g)Ausinė: 5,5, dėklas 45,5
Atsparumas vandeniuiIPX4

Baterija

Aktyvus veikimas, iki (val.)3
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)12

Duomenų perdavimas

Bluetooth4.2
USB jungtismicroUSB
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: