• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Freebuds 3i belaidės ausinės

Huawei Freebuds 3i belaidės ausinės

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Freebuds 3i belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Huawei

Freebuds 3i belaidės ausinės White: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Patogios ir paprastos naudotis;
 • Kokybiška aktyvaus triukšmo slopinimo technologija.
Trūkumai
 • Žemi dažniai galėtų būti išraiškingesni;
 • Lengvesnė sąsaja tik su „Huawei“ įrenginiais.
 
Aktyviam gyvenimo būdui ir estetikos mėgėjams – „HUAWEI FreeBuds 3i“ ausinės užtikrins sodrų garsą ir malonų toną, kad ir ko klausytumėte. Tiesa, jūsų neblaškys aplinkos garsai, nes aktyvaus triukšmo slopinimo technologija su trimis mikrofonais neutralizuoja išorės garsus ir leidžia susitelkti į tai, ką išties norite girdėti. Muziką ar kitus garso įrašus atkuria garsiakalbiai su itin jautria diafragma, o žemais dažniais rūpinasi 10 mm skersmens dinamiškos tvarkyklės. Dėl trijų mikrofonų sistemos galėsite kokybiškai kalbėtis telefonu, o ausinių energijos užteks net 14,5 val. – kad jūsų veržlioje dienoje nebūtų nereikalingų pauzių. Ausines patogiai galite valdyti prisilietimu, o su „Huawei“ išmaniuoju jos susiejamos akimirksniu. „HUAWEI FreeBuds 3i“ – mažos, itin patogios ir stilingos ausinės, subalansuotos kasdieniams šiuolaikiško žmogaus poreikiams.
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ


Apgalvota ergonomija

Ausinės – patogiausia jūsų stiliaus detalė, ypač jei muzikos ar kitų garso įrašų klausote su „HUAWEI FreeBuds 3i“. Kūgio formos ausinės patogiai įsitaisys jūsų ausyje, o iš keturių skirtingo dydžio silikoninių ausinių kištukų tikrai rasite tinkamą jums. Jokio aplinkos triukšmo, tik jūsų klausymo malonumas.
 

Pamirškite viską aplink

„HUAWEI FreeBuds 3i“ ne tik izoliuoja jūsų ausis nuo aplinkos triukšmo – ausinėse esantis mikrofonas aptinka aplinkos triukšmą ir jį neutralizuoja. Dar vienas mikrofonas darbuojasi kištuko viduje ir panaikina likusias nepageidaujamas garso bangas. Bet kokį triukšmą „HUAWEI FreeBuds 3i“ slopina iki 32 dB lygio, todėl ausyje lieka tyla jūsų pageidaujamam garsui – muzikai, vaizdo įrašų takeliui ar tinklalaidei.
 
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ

Nebijokite kalbėti

Kiekviena „HUAWEI FreeBuds 3i“ turi ne tik pažangius garsiakalbius, bet ir itin tikslius bei jautrius mikrofonus. Du iš jų nukreipti į išorę, todėl jums kalbant telefonu, pašnekovas jus girdės aiškiai ir be jokio pašalinio triukšmo. Skambučio kokybę pagerins ir trečiasis į ausies vidų nukreiptas mikrofonas, fiksuojantis ausį pasiekiantį garsą.
 

Pranokusios dydį

„HUAWEI FreeBuds 3i“ atkuriamas garsas pranoksta jų dydį – nedidelėse ausinėse telpa pažangi garsiakalbių sistema, besirūpinanti atkuriamo garso kokybe. Itin jautri ausinių diafragma suderinta autentiškam ir harmoningam atkūrimui, o 10 mm skersmens dinamiškos tvarkyklės džiugina galingais žemais dažniais. Tegul jūsų ausyse suskamba kiekviena garso banga.
 
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ

Vienu lietimu

Kaip ir jūsų išmanusis, „HUAWEI FreeBuds 3i“ jautrios lietimui. Jos nereaguoja į atsitiktinius prisilietimus, tačiau spustelėję ausinę, galėsite išjungti aktyvaus garso šalinimo funkciją ir pasikalbėti su aplinkiniais. Du kartus palietę ausinę, galėsite sustabdyti ar paleisti muzika bei atsiliepti į skambučius. Galiausiai, ištraukite ausines ir atkuriamas garso takelis sustos automatiškai – tuo intuityviai pasirūpins „Huawei“ algoritmai.
 

Dienos ritmu

Muzika ir įvairūs garso takeliai jus lydi visą dieną, o su „HUAWEI FreeBuds 3i“ melodijos nenutils ilgai – vienos ausinių įkrovos užtenka 3,5 val. atkūrimo, o patogus dėklas jas gali įkrauti iki 14,5 val. klausymo. Jei naudojantės „Huawei“ išmaniuoju, užteks atidaryti dėklą ir ausinės prie jo prisijungs automatiškai – pasinerkite į garso pasaulį akimirksniu.
 
HUAWEI FreeBuds 3i | BITĖ

Huawei

Freebuds 3i belaidės ausinės White: Parametrai

Bendra informacija

MatmenysViena ausinė: 41,8 mm x 23,7 mm x 19,8 mm; Įkrovimo dėklas: 80,7 mm x 35,4 mm x 29,2 mm
Svoris (g)Viena ausinė: 5,5 g.; Įkrovimo dėklas: 51 g.
Ausinių tipasĮ ausį

Baterija

Baterijos talpa (mAh)410
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)iki 14,5 val. garso atkūrimo / 10,5 val. pokalbių (naudojant įkrovimo dėklą); iki 3,5 val. garso atkūrimo (įkrovus 1 k.)

Duomenų perdavimas

USB jungtisUSB Type-C
Bluetooth

Kita

JutikliaiAktyvaus triukšmo šalinimo funkcija, Skambučių triukšmo šalinimo funkcija
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: