• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

FreeBuds 3 belaidės ausinės

Huawei FreeBuds 3 belaidės ausinės

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

FreeBuds 3 belaidės ausinės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Huawei

FreeBuds 3 belaidės ausinės White: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 
 • Puiki garso kokybė
 • Ausinės valdomos jas liečiant
 • Efektyvus aplinkos triukšmo slopinimas
 • Išskirtinis ergonomiškas dizainas užtikrina komfortą ir patogumą dėvint ausines
 • Iki 4 val. laikanti baterija
 • Patogus dėklas-įkroviklis
 • Unikalus balso jutiklis garantuoja puikią pokalbio kokybę
 • Pažangus procesorius „Kirin A1“ – itin sklandžiam ir kokybiškam ausinių veikimui
 
Šiuolaikinis vartotojas reikliai vertina ne tik per ausines girdimo garso kokybę, bet ir daugelį kitų įrenginio savybių: patogumą naudotis ir susieti su kitais išmaniaisiais įrenginiais, galimybę ausines naudoti telefoniniams pokalbiams, baterijos tarnavimo laiką, ergonomiškumą ir kt. Galima drąsiai teigti, kad belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 3“ atitinka net reikliausių vartotojų poreikius. Vienoje didžiausių pasaulio elektronikos parodoje IFA (vok. Internationale Funkausstellung), kasmet vykstančioje Berlyne, šios ausinės susižėrė net 3 apdovanojimus už garso kokybę ir technologijų pažangą.

Iš tikrųjų, už išskirtinę belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds 3“ kokybę atsakingas ypač spartus ir pažangus procesorius „Huawei Kirin 1“, dėka kurio palaikomas stabilus ryšys tarp ausinių ir išmaniojo įrenginio, išvengiama vėlinimo ir kitų trikdžių. Šios ausinės pagyrimo nusipelnė ir už aplinkos triukšmo slopinimo technologiją, kuri leidžia mėgautis visais klausomos muzikos atspalviais bei užtikrina pokalbių kokybę.

Jums patiks ir išmanus bei patogus ausinių įkrovimas. Dailus ir kompaktiškas dėkliukas ne tik apsaugo ausines nuo pažeidimų – jį taip pat naudosite kaip įkroviklį, kuriame greitai ir patogiai įkrausite ausines.

O naujausių modelių „Huawei“ išmaniųjų telefonų turėtojai gali džiaugtis ir keliomis papildomomis galimybėmis, pavyzdžiui, dar paprasčiau atlikti pirmąjį ausinių ir telefono susiejimą ar įkrauti ausinių dėklą telefono pagalba.

 
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ

Dėmesio vertas dizainas – stiliui ir komfortui.

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds 3“ dizainas atlieka ne tik estetinę funkciją. Dėka ausinių konstrukcijos ir ergonomiškų formų jas patogu dėvėti, jos tvirtai laikosi ausyje, o garsas nukreipiamas tiksliai taip, kad jį girdėtumėte kokybiškiausiai. Patraukliu dizainu pasižymi ir ausinių dėkliukas-įkroviklis. Jis apsaugo ausines nuo fizinių pažeidimų, kai jų nenaudojate. Be to, yra itin kompaktiškas, tad jį patogu nešiotis net kišenėje.
 

Išskirtinės kokybės garsas.

Per kruopščiai suderintus 14 mm garsiakalbius Jūsų ausis pasieks išskirtinės kokybės, sodrus garsas. Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds 3“ garso technologijos kiekvieną natą atkuria taip, kaip ji įrašyta studijoje.
 
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ

Ypač sklandus veikimas.

Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 3“ aprūpintos ypač sparčiu ir pažangiu procesoriumi „Huawei Kirin A1“. Tai pirmasis pasaulyje sertifikuotas procesorius, veikiantis dviem „Bluetooth“ ryšio režimais. Dėl to palaikomas ypač stabilus ryšys tarp ausinių ir išmaniojo įrenginio, išvengiama vėlinimo ir kitų trikdžių. Dėl ypač tikslios sinchronizavimo sistemos mėgausitės kokybiįžšku ir vaizdą atitinkančiu garsu žiūrėdami filmus ar žaisdami žaidimus.
 

Muzika ir pokalbiai – be pašalinio triukšmo.

Per belaides ausines „Huawei FreeBuds 3“ visada girdėsite tik tai, ką turite ir norite girdėti: muziką, filmo dialogus ar draugų ir artimųjų balsus, netrukdomus pašalinių triukšmų. Išmani aplinkos triukšmo slopinimo sistema automatiškai „įvertina“ aplinką, kurioje esate, ir efektyviai sulaiko visus pašalinius garsus. Tad kad ir kur būtumėte – stotyje, judrioje gatvėje ar šurmuliuojančiame restorane – per ausines girdėsite aiškų ir kokybišką garsą.
 
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ

Idealiai tinka pokalbiams.

Ausinių aplinkos triukšmo slopinimo sistema be priekaištų veikia ir Jums kalbantis telefonu. Pojūtį lyg kalbėtumėtės su šalia esančiu žmogumi dar labiau sustiprina ausinėse integruoti specialūs jutikliai, kurie pagal garso virpesius, sklindančius Jūsų kalbos padargais, automatiškai sustiprina Jūsų balso garsumą. O išskirtinio aerodinaminio dizaino mikrofonai ypač praverčia vėjuotą dieną. Gamintojas teigia, kad mikrofonai sėkmingai išvengia vėjo keliamo triukšmo net važiuojant dviračiu 20 km/h greičiu.
 

Valdykite lietimu.

Belaides ausines „Huawei FreeBuds 3“ valdyti itin paprasta. Kad paleistumėte ar prasuktumėte dainą, dukart palieskite dešinę ausinę. O dukart palietę kairę ausinę, aktyvinsite arba išjungsite triukšmo slopinimo funkciją. Muzika nustos groti automatiškai, kai ausines išimsite, ir, priešingai, kai jas vėl įsidėsite, muzika vėl ims groti.
 
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ
HUAWEI FreeBuds 3 | BITĖ

Išmanus ir paprastas įkrovimas.

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds 3“ dėkliukas skirtas ne tik laikyti ausines, kai jų nenaudojate. Dėkliukas yra ir įkroviklis. Visiškai įkrautas dėklas ausines gali įkrauti iki 5 kartų. Kartą visiškai įkrautų ausinių baterija laiko net 4 valandas. Naujesnių modelių „Huawei“ išmaniųjų telefonų turėtojai ausinių dėkliuką gali įkrauti ir telefono pagalba, naudodami „atvirkštinio“ įkrovimo funkciją.
 
* Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 3” nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys, palaikantis belaidį „Bluetooth“ (5.1) ryšį.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: