Meniu

Huawei CM33 ausinės

Huawei CM33 ausinės

  • Huawei CM33 ausinės
  • Huawei CM33 ausinės
  • Huawei CM33 ausinės
1 / 2

Huawei CM33 ausinės

Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas. Užsisakykite „Huawei CM33“ ausinės internetu ir pristatysime nemokamai.

SpalvaWhite

PVM

  • Mokant iš karto

    19,99 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

  • Klasikinio dizaino, lengvos ir patogios
  • „Hi-Res Audio“ ir „Huawei Histen 3D Audio“ technologijos užtikrina puikią garso kokybę
  • Patogus ir paprastas muzikos ir skambučių valdymas
  • Efektyvus vėjo keliamo triukšmo slopinimas kalbant telefonu
 
Ausines „Huawei CM33 Classic Earphones“ galima priskirti klasikinių tipui: užtikrina puikią garso kokybę, yra patogios dėvėti ir paprastos valdyti. Trumpiau tariant, patikimos palydovės kasdienėje veikloje, bet kuriuo metu, kai norite klausytis mėgstamos muzikos ar prireikus atsiliepti į telefono skambutį. Savo tiesioginę ir pagrindinę funkciją – perduoti puikios kokybės garsą Jūsų ausims, - šios ausinės atlieka nepriekaištingai. Sodrų, aiškų, tobulai subalansuotą ir aukštų ir žemų dažnių turtingą garsą garantuoja dvi - „Hi-Res Audio“ ir „Huawei Histen 3D Audio“ – technologijos.
 
Lengvos ir patogios. Į ausį kišamos ausinės „Huawei Classic CM33 Earphones“ yra lengvos ir ergonomiškos, tad jų beveik nejausite net dėvėdami ilgą laiką.
 
Pajuskite visus muzikos niuansus. Ausinės „Huawei Classic CM33 Earphones“ atkurs kiekvieną natą ir perteiks kiekvieno kūrinio niuansus, kad kokio stiliaus jis būtų: klasikinė opera ar pašėlęs rokenrolas. O jei turite išmanųjį „Honor 9” ar „Mate 10” serijos telefoną, galėsite išnaudoti technologijos „Huawei Histen 3D Audio“, suteikiančios garsui erdvinį efektą, privalumus.
 
Paprastas valdymas. Muzikai ir pokalbiams valdyti pakaks vos trijų mygtukų, esančių ant ausinių laido. Jais padidinsite ar sumažinsite garsą, paleisite, prasuksite ar sustabdysite dainą, atsiliepsite į skambutį. Paprasta kaip dukart du.
 
Kalbėkitės netrukdomi triukšmo. Ausinių „Huawei Classic CM33 Earphones“ konstrukcija užtikrina efektyvų triukšmo, pavyzdžiui, vėjo keliamo, slopinimą, kai kalbatės telefonu. Pašnekovas Jūsų balsą girdės aiškiai, lyg būtumėte šalia.
 
Ausinės „Huawei Classic CM33 Earphones“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, turintį C tipo USB jungtį.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: