• Nemokamas
  pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Smart Scale (AH100) išmaniosios svarstyklės

Huawei Smart Scale (AH100) išmaniosios svarstyklės

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Huawei

Smart Scale (AH100) išmaniosios svarstyklės

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Huawei

Smart Scale (AH100) išmaniosios svarstyklės: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Matuoja net 9 kūno sandaros rodiklius. Koreguokite svorį nekenkdami savo sveikatai.
 • Duomenys sinchronizuojami su „Huawei Smart Scale“ programėle, kurioje rasite išsamias ataskaitas bei individualius patarimus.
 • Tinka visai šeimai – atpažįsta 10 skirtingų naudotojų.
 • BIA technologija užtikrina itin tikslius matavimo rezultatus.
 • Elegantiško dizaino, tvirtos ir paprastos prižiūrėti svarstyklės.
 Huawei Smart Scale (AH100) išmaniosios svarstyklės | BITĖ
Jeigu manote, kad svarstyklių paskirtis apsiriboja vien tik Jūsų svorio nustatymu, labai klystate. Šiame išmanumo amžiuje net toks, regis, paprastas prietaisas kaip svarstyklės aprūpintas išties įspūdingomis išmaniosiomis funkcijomis. Išmaniosios svarstyklės „Huawei Smart Scale“ – ne išimtis. Jos ne tik nustato kūno svorį, bet ir papildomai matuoja dar 8 kūno sandaros rodiklius, kurie itin svarbūs laikantis sveikos gyvensenos principų: kūno masės indeksą (KMI), kūno riebalų masę, kūno skysčių kiekį, raumenų ir kaulų mineralinę masę, baltymų kiekį organizme, visceralinių (pilvo) riebalų kiekį ir bazinį metabolinį įvertį (BMR). Šių svarstyklių privalumais džiaugsis visa šeima, nes įrenginys atpažįsta iki 10 skirtingų naudotojų ir seka atskirai kiekvieno iš jų rodiklių pokyčius. Išsamias ataskaitas patogiai galėsite peržiūrėti į savo išmanųjį parsisiuntę nemokamą programėlę „Huawei Smart Scale“, kuri ne tik kaups duomenis, bet ir juos išanalizavusi pateiks Jums individualius patarimus.
 
1 svėrimasis – 9 rodikliai. Išmaniosios svarstyklės „Huawei Smart Scale“ vienu ypu pamatuos net 9 rodiklius: kūno svorį, kūno masės indeksą (KMI), kūno riebalų masę, kūno skysčių kiekį, raumenų ir kaulų mineralinę masę, baltymų kiekį organizme, visceralinių (pilvo) riebalų kiekį ir bazinį metabolinį įvertį (BMR). Šie rodikliai ypač svarbūs norint saugiai ir efektyviai mažinti svorį, įvertinti savo pažangą sportuojant ar laiku pastebėti neigiamus pokyčius, didinančius riziką susirgti, ir užbėgti jiems už akių.
 
Itin tikslios ir pažangios technologijos. Kuriant šias svarstykles gamintoją konsultavo Kinijos sporto mokslų institutas (China Institute of Sport Science), tad galite būti tikri, kad įrenginys matuoja ir seka visus svarbiausius kūno sandaros rodiklius. O pažangi BIA technologija užtikrina itin tikslų matavimą ir duomenų patikimumą.
 
Jūsų asmeninis patarėjas. Į išmanųjį įrenginį parsisiuntę specialiai išmaniosioms svarstyklėms „Huawei Smart Scale“ pritaikytą to paties pavadinimo programėlę, apie svorį, pagrindinius kūno sandaros rodiklius bei jų dinamiką žinosite viską. Programėlė pateiks ne tik išsamią statistiką, bet ir ją išanalizavusi – asmeniškai Jums skirtus sveikos gyvensenos patarimus.
 
Stilingas ir minimalistinis dizainas. Pagaliau svarstyklių nebereikia slėpti po lova ar vonia. Minimalistinio ir elegantiško dizaino išmaniosios svarstyklės „Huawei Smart Scale“ taps stilingu Jūsų vonios kambario akcentu.
 
Norint išnaudoti visas svarstyklių galimybes, reikia turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.4“, „iOS 8.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: