Meniu

Hawk BigBen dronas

Hawk BigBen dronas

  • Hawk BigBen dronas
1 / 2

Hawk BigBen dronas

PVM

  • Mokant iš karto

    69,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

  • Kompaktiškas, tylus ir greitas.
  • Pakyla ir nusileidžia paspaudus vos vieną mygtuką.
  • Gali fotografuoti ir filmuoti skrisdamas.
  • Valdomas išmaniuoju telefonu.
  • 8 minutės skrydžio su standartine 800 mAh baterija.
  • Galima valdyti iki 30-ies metrų atstumu.
 

Įrenginio aprašymas

Hawk BigBen dronas | BITĖ
„Bigben Hawk“ yra ypač paprastai valdomas kompaktiškas, tylus ir greitas dronas su besisukančia 480p kamera, todėl galėsite filmuoti išties įspūdingus ir išskirtinius vaizdo įrašus. Nėra abejonių, kad „Bigben Hawk“ yra vienas iš geriausių nebrangių dronų rinkoje.
 
Šį droną galite valdyti Wi-Fi ryšiu, naudodami specialią programėlę „Bigben Hawk“. Maksimalus atstumas tarp šio drono ir telefono – 30 metrų, taigi jis galės pakilti tikrai aukštai. Be to, pakilti ar nusileisti jam bus vieni juokai, nes naudodami specialią programėlės funkciją Jūs galėsite duoti atitinkamą komandą vos vienu prisilietimu. „Bigben Hawk“ valdyti ypač paprasta, todėl juo nesunkiai galės naudotis net ir tas, kas pirmą kartą gyvenime valdo droną.
 
Hawk BigBen dronas | BITĖ
Tinka visiems ir visur. „Bigben Hawk“ yra gana kompaktiškas, stabilus ir lengvai valdomas dronas, todėl juo naudotis galės netgi vaikai. Ko gero, sudėtingiausia bepiločio orlaivio valdymo dalis yra pakilimas ir nusileidimas, o „Bigben Hawk“ gali šiuos du dalykus padaryti pats, Jums nuspaudus vos vieną mygtuką!
 
Atlikite įspūdingus triukus vos keliais prilietimais. Tiesiog perbraukę pirštu per savo telefono ekraną galite atlikti įvairiausius triukus – „Bigben Hawk“ programėlėje galėsite nubrėžti, kokį triuką norite atlikti, ar kur norite nuskristi, o dronas viską iš karto įvykdys!
 
Netraukite savo telefono iš kišenės. Šios ausinės yra valdomos specialiais gestais, kuriais galite perjungti dainą ar atsakyti į telefono skambučius, tad traukti telefoną iš kišenės Jums teks žymiai rečiau.
 
Fiksuokite akimirkas išskirtiniu būdu. „Bigben Hawk“ turi besisukančią 480p raiškos kamerą, kurią galėsite naudoti ne tik nuotraukoms, bet ir vaizdo įrašams. Galite net neabejoti, su „Bigben Hawk“ galėsite įamžinti tokias asmenukes ar nufilmuoti tokius išskirtinius vaizdo įrašus, kokių užfiksuoti negalėtumėte jokiais kitais būdais.
 
*„Bigben Hawk“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną arba planšetinį kompiuterį, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei belaidžiu Wi-Fi ryšiu.