Meniu

GoPro HERO7 Black veiksmo kamera

GoPro HERO7 Black veiksmo kamera

1 / 2

GoPro HERO7 Black veiksmo kamera

Perkant veiksmo kamerą „GoPro HERO7“ internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauju pirkiniu per 1 - 2 darbo dienas.

PVM

 • Mokant iš karto

  299,00 €

  429,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Filmuoja 4K raiška iki 60 kadrų per sekundę greičiu.
 • Fotografuoja 12 Mpix raiška. Rinkitės skirtingus režimus ir stebinkite originaliais ir tikroviškais vaizdais.
 • Tvirtas, vandens nepraleidžiantis korpusas: gylyje iki 10 metrų galima naudoti be papildomos apsaugos.
 • Valdymas balsu. Valdykite kamerą net tada, kai rankos užimtos.
 • Palaiko Wi-Fi ir „Bluetooth“ ryšį: filmuotą medžiagą į telefoną ar kompiuterį perkelkite be laidų arba iškart dalinkitės socialiniuose tinkluose.
 • „HyperSmooth“ elektroninio vaizdo stabilizavimo sistema: stabilus vaizdas net ekstremaliomis sąlygomis.
 • 2 colių įstrižainės jutiklinis ekranas.
 • Dera su daugiau nei 30 „GoPro“ kameroms skirtų aksesuarų.
 
GoPro HERO7 Black veiksmo kamera | BITĖ
Pavadinimą „GoPro“ ir žodžių junginį „veiksmo kamera“ drąsiai galima vadinti sinonimais. Šio gamintojo skaitmeninės veiksmo kameros jau seniai užkariavo vartotojų simpatijas – jos giriamos ir ekstremalaus sporto fanų, ir aistringų keliautojų, ir žmonių, kurie tiesiog mėgsta fiksuoti įsimintinas gyvenimo akimirkas. Juk jomis paprasta naudotis, o rezultatas – išties puikus.
 
Pristatęs rinkai veiksmo kamerą „GoPro HERO7 Black“, šis gamintojas dar kartą priminė, kad ne be reikalo yra tituluojamas tokio tipo kamerų rinkos lyderiu, neužmiega ant laurų ir toliau tobulina svarbiausias veiksmo kamerų technines charakteristikas. Viena iš jų – vaizdo stabilizavimas. Net aktyviai judant veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ nufilmuota medžiaga neerzins drebančiu vaizdu – jo išvengti padeda patobulinta elektroninio vaizdo stabilizavimo sistema „HyperSmooth“. „SuperPhoto“ – tai dar viena naudinga šios kameros funkcija, ypač pagelbėsianti fotografuojant. Įjungus „SuperPhoto“ režimą, kamera automatiškai pritaikys reikiamus parametrus, nurodys vietovę, sureguliuos šviesos balansą ir kt.
 
Aukšta 4K („Ultra HD“) filmavimo ir 12 Mpix fotografavimo raiška, efektyvus vaizdo stabilizavimas bei pašalinio triukšmo slopinimas užtikrina, jog veiksmo kamera veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ užfiksuoti vaizdai bus itin kokybiški. Ir ne tik sausumoje – ši kamera gali filmuoti ir po vandeniu. Maža to, iki 10 m gylio jai nereikia jokios papildomos apsaugos.

Neabejokite, su veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ kiekvienas gali tapti operatoriumi!
 
Ypač efektyvus vaizdo stabilizavimas. Vaizdo stabilumas – vienas svarbiausių reikalavimų veiksmo kamerai. Juk niekas nenori žiūrėti įrašų, kuriuose vaizdas stipriai dreba. Naudodamiesi veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ šios problemos nepatirsite, nes įrenginyje įdiegta itin pažangi „Hyper Smooth“ stabilizavimo sistema, maksimaliai sumažinanti taip nepageidaujamą vaizdo drebėjimą.
 
Tvirtas vandeniui nepralaidus korpusas. Veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ pasirengusi iššūkiams: į iki 10 metrų gylį su šia kamera galima nerti be jokios papildomos apsaugos. Jei norėsite nerti dar giliau, rinkitės specialų dėklą „GoPro“ kameroms skirtą dėklą, kuris kamerą apsaugos net iki 60 m gylyje.
 
Valdykite balsu. Veiksmo kamera „GoPro HERO7 Black“ supranta 16 balso komandų. Ši funkcija pravers tuomet, kai neturite galimybių kamerą valdyti rankomis. Tiesiog pasakykite, ką reikia daryti: pradėti ar nustoti filmuoti, fotografuoti ar pakeisti režimą. „GoPro HERO7 Black“ atpažįsta komandas 14 kalbų ir akcentų. Tiesa, tarp jų nėra lietuvių kalbos.
 
Vaizdas – lyg tikrovėje. Veiksmo kamera „GoPro HERO7“ užfiksuoti vaizdai bus itin kokybiški ir tikroviški, mat ja galima filmuoti ypač aukšta 4K raiška (24, 30 arba 60 kadrų per sekundę greičiu), o fotografuoti 12 Mpix fotokamera. Fotografuojant labai pravers „SuperPhoto“ funkcionalumas, kurį įjungus, kamera automatiškai pritaikys reikiamus parametrus, pažymės vietovę, sureguliuos šviesos balansą ir kt.
 
Dalinkitės įspūdingiausiomis akimirkomis su draugais. Nekantraujate kvapą gniaužiančiais vaizdais ar įrašais pasidalinti su visais? Galite tai daryti realiu laiku transliuodami veiksmo kameros „GoPro HERO7 Black“ filmuojamus vaizdus tiesiai į socialinius tinklus: „Facebook“, „YouTube“ ar „Instagram“.
 
Daugybė priedų. Rinkitės iš daugiau nei 30 „GoPro“ aksesuarų, tinkančių veiksmo kamerai „GoPro HERO7“. Įvairūs dėklai, laikikliai, stovai ir kiti aksesuarai padės apsaugoti kamerą nuo fizinių pažeidimų, filmuoti patogiau ar fiksuoti unikalius kadrus.
 
Paprasta valdyti. Veiksmo kameros „GoPro HERO7 Black“ valdymas labai intuityvus ir primena išmaniojo telefono valdymą – visas reikiamas funkcijas ir nustatymus pasirinksite tiesiog palietę ekraną. 2 colių jutiklinis ekranas yra pakankamai didelis, kad jame tilptų nesutrumpinti funkcijų ir nustatymų pavadinimai – tai dar labiau palengvina valdymą.
 
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: