• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Garmin

Vivomove HR išmanusis laikrodis L dydis

Garmin Vivomove HR išmanusis laikrodis L dydis

1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Garmin

Vivomove HR išmanusis laikrodis L dydis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Garmin

Vivomove HRišmanusis laikrodis L dydis: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • Klasikinio, elegantiško dizaino laikrodis su mechaninėmis rodyklėmis.
 • Jutiklinis OLED ekranas informuoja apie Jūsų fizinio aktyvumo rodiklius.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius: nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, atstumą, aktyviai praleistą laiką.
 • Stebi miego kokybę, fizinio parengtumo ir streso lygį. Primena, kada reikia pajudėti ar nusiraminti.
 • „Move IQ“ technologija automatiškai atpažįsta ėjimą ir bėgimą, fiksuoja šių veiklų pradžią ir pabaigą, pateikia rezultatus.
 • Keičiamos apyrankės. Priderinkite laikrodžio išvaizdą prie savo stiliaus ar nuotaikos.
 • „Garmin Connect“ platforma. Junkitės iš kompiuterio ar išmaniojo telefono ir peržiūrėkite išsamią statistiką, rodiklių analizę, varžykitės su draugais ir kt.
 • Išmanieji pranešimai. Tiesiog laikrodžio ekranėlyje matysite pranešimus apie gautus skambučius, žinutes, kalendoriaus priminimus.
 • Iki 5 dienų išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 2 savaičių įprasto laikrodžio režimu laikanti baterija.
 • Atsparus vandeniui. Segėdami laikrodį galite maudytis bei plaukioti.
 
Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie jau seniai žvalgosi į išmaniųjų laikrodžių lentynas, tačiau apsispręsti delsė dėl šiems įrenginiams dažnai būdingo gruboko sportinio dizaino bei didelių gabaritų. „Garmin“ išsprendė šią dilemą, meistriškai suderinusi įprasto laikrodžio išvaizdą ir išmaniojo laikrodžio funkcijas viename įrenginyje.
 
Iš pirmo žvilgsnio net neįtartumėt, jog „Garmin Vivomove HR“ yra išmanusis laikrodis: stilingas, elegantiškas, su mechaninėmis rodyklėmis. Tačiau užtenka du kartus jį bakstelėti pirštu ar staigiau pasukti riešą, ciferblato apačioje aktyvinasi nedidelis, tačiau ryškus OLED ekranėlis, informuojantis apie svarbiausius Jūsų fizinio aktyvumo rodiklius: dienos žingsnių bei užliptų aukštų skaičių, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas, aktyvias minutes. Nuolat matuojamo širdies ritmo rodiklį taip pat matysite ekranėlyje. Maža to, hibridinis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ šiuos duomenis naudoja išsamiai Jūsų miego kokybės analizei, taip pat fizinio parengtumo bei streso lygiui nustatyti. Neabejokite, šiame laikrodyje rasite visas svarbiausias ir tiksliausias „Garmin“ fizinės veiklos stebėjimo technologijas. Ir ne tik. Išmanieji pranešimai, tiesiai iš laikrodžio valdomas išmaniojo telefono muzikos grotuvas, automatinis duomenų sinchronizavimas su „Garmin Connect“ platforma – taip pat čia. Beje, „Garmin Vivomove HR“ atsparus vandeniui – segėdami šį hibridinį išmanųjį laikrodį drąsiai maudykitės duše ar plaukiokite.
 
Ir kas sakė, jog išmanusis laikrodis negali būti stilingas? Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ šį mitą sugriovė visiems laikams.
 
Stiliaus ir išmanumo triumfas. Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ – tai įrodymas, jog nuo šiol nebereikia aukoti stiliaus dėl funkcionalumo. Šiame elegantiškos išvaizdos laikrodyje rasite visas svarbiausias fizinio aktyvumo sekimo funkcijas. Įrenginys suskaičiuos, kokį atstumą ir kiek žingsnių nuėjote per dieną, kiek aukštų įveikėte, kiek kalorijų sudeginote ir dar daugiau. Kad netrukdytų peržiūrėti OLED ekranėlyje esančios informacijos, mechaninės laikrodžio rodyklės automatiškai pasisuks į viršų, o paskui vėl grįš į rodomo laiko poziciją.
 
Sužinokite daugiau apie savo fizinę būklę. Hibridiniame išmaniajame laikrodyje „Garmin Vivomove HR“ įdiegtas ypač tikslus pulso matuoklis „Elevate“ ne tik nuolat matuoja širdies ritmą, bet analizuoja gautus duomenis. Remdamasis širdies ritmo duomenimis, laikrodis apskaičiuos Jūsų VO2 maksimumo rodiklį, kuris yra vienas svarbiausių rodiklių, nustatant bei gerinant fizinio parengtumo lygį. Laikrodis atskleis Jūsų fizinę būklę atitinkantį amžių, taip pat – stebės miego kokybę. Per kompiuterį ar išmanųjį telefoną prisijungę prie „Garmin Connect“ platformos galėsite peržiūrėti išsamią ataskaitą, kiek ir kaip giliai miegate.
 
Tarkite „Ne“ stresui. Šiuolaikiniame pasaulyje daugiau ar mažiau streso patiriame kiekvieną dieną. Ir tai tikrai ne į naudą mūsų sveikatai. Vienas paprasčiausių būdų, kaip išvengti ar bent jau sušvelninti streso metu patiriamus nemalonius pojūčius, yra kvėpavimo pratimai. Ir šiuo atveju Jums pagelbėti gali hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“. Iš staigaus širdies ritmo pokyčio įrenginys atpažins, jog Jūsų streso lygis kyla ir pasiūlys nurimti atliekant kelis kvėpavimo pratimus.
 
Valdykite padėtį. Susieję hibridinį išmanųjį laikrodį „Garmin Vivomove HR“ su savo išmaniuoju telefonu, laikrodžio ekranėlyje matysite pranešimus apie gautus e. laiškus, trumpąsias žinutes, įeinančius skambučius, kalendoriaus įvykius. Iš laikrodžio galėsite valdyti telefono muzikos grotuvą, o prireikus – net surasti patį telefoną.
 
Susitelkite į tai, kas svarbu. Vaikščiodami ar bėgimo treniruotės metu susitelkite į sportą, o rezultatatų matavimu pasirūpins „Garmin Vivomove HR“. Laikrodyje įdiegta „Move IQ“ technologija automatiškai atpažįsta ėjimą ir bėgimą, fiksuoja šių veiklų pradžią ir pabaigą, pateikia rezultatus „Garmin Connect“ platformoje.
 
Išsami statistika – išmaniojoje programėlėje. Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ duomenis automatiškai sinchronizuoja su „Garmin Connect“ programėle, esančia Jūsų išmaniajame įrenginyje ar kompiuteryje. Joje ne tik matysite išsamią dienos fizinio aktyvumo bei treniruočių ataskaitą ar peržiūrėsite savo pažangą, bet ir galėsite sudaryti individualią treniruočių programą, dalyvauti įvairiuose sporto iššūkiuose ar pasidalinti savo pasiekimais socialiniuose tinkluose.
 
Pakeisti stilių – paprasta. Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ yra tobulas aksesuaras, nes tinka prie bet kokios aprangos. Beje, šiam įrenginiui tinka standartinės 20 mm pločio apyrankės, tad panorėję lengvai atnaujinsite laikrodžio išvaizdą, jei ši pabostų.
 
* Hibridinis išmanusis laikrodis „Garmin Vivomove HR“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jos visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Garmin

Vivomove HRišmanusis laikrodis L dydis: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys43 mm x 43 mm x 11,6 mm
Svoris (g)40,8
Atsparumas vandeniuiMaudymuisi

Ekranas

Ekrano raiška (pikseliais)64 x 128

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŠirdies ritmo duomenys

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)120 val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaug2 sav.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: