Meniu

Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

Akcija
1 / 2

Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „Fresh'n Rebel“ garso kolonėlę pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

Spalva

PVM

  • Mokant iš karto

    9,99 €

    29,99 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 
  • Unikalus dizainas.
  • Kompaktiškas, tinka visur pasiimti su savimi.
  • Klausykitės muzikos belaidžiu būdu.
  • Baterija laiko net 8 valandas.
 
Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė | BITĖ
„Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition“, kompaktiškas belaidis garsiakalbis, leis Jums klausytis muzikos iš išmaniojo įrenginio belaidžiu ryšiu „Bluetooth“. Kraunama baterija užtikrina, kad muzika galėsite džiaugtis net iki 8 valandų, kad ir kur būtumėte.

Šio garsiakalbio dizainą kūrė vokiečių dizaineriai, todėl su „Rockbox Cube Fabriq Edition“ bet kurioje aplinkoje atrodysite išskirtinai ir stilingai. Korpuso apdailoje panaudotas aukštos kokybės medžiaginis audinys traukia akį, o odinis dirželis ne tik atrodo patraukliai, bet ir yra patogus, norint garsiakalbį kur nors pakabinti. „Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition“ ne tik atrodo puikiai, bet yra ir praktiškas bei naudingas aksesuaras.
 
Itin šiuolaikiško dizaino. „Rockbox Cube Fabriq Edition“ naudoja tik išskirtines aukštos kokybes medžiagas, tokias kaip audinys, metalas ir oda. Be to, „Fresh'n Rebel“ puikiai derina spalvas, todėl Jums bus paprasta atrodyti elegantiškai!
 
Pamirškite baterijų pirkimą ir dažną krovimą. Jeigu pavargote nuolat eiti į parduotuvę vien tam, kad nusipirktumėte baterijų, tuomet galite būti ramūs – „Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq“, kaip ir išmanieji telefonai, naudoja įprastą kraunamą bateriją, tad dėl jos jaudintis nėra ko. Išmanųjį telefoną paprastai reikia krauti dažnai, o šis belaidis garsiakalbis be perstojo gali groti net 8 valandas!
 
*„Fresh'n Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint naudotis visomis jo galimybėmis, būtina turėti telefoną su belaidžiu ryšiu „Bluetooth“ arba 3,5 mm ausinių lizdu.