Meniu

Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis

Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis

 • Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis
 • Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis
 • Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis
 • Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis
1 / 2

Fitbit Versa Lite išmanusis laikrodis

Populiarūs FITBIT išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių modeliai BITĖJE. Įsigykite internetu ir pristatysime jums patogiu adresu nemokamai.

Spalva

PVM

 • Mokant iš karto

  129,00 €

  159,00 €

BITĖS Profo komentaras

 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso lygį, fizinio pasirengimo lygį.
 • Automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas ir fiksuoja rezultatus.
 • Išmanūs priminimai. Laikrodis primins, kad laikas pajudėti, o padažnėjus pulsui pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima plaukioti.
 • Ryškus jutiklinis LCD ekranas. Vaizdą aiškiai matysite ir šviečiant saulei, ir vandenyje.ž
 • Pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius matysite laikrodžio ekrane ir nepraleisite nieko svarbaus.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą ir laikrodžio dirželius - pritaikykite laikrodį pagal savo stilių ir poreikius.
 • 4 dienas laikanti baterija.
 
Dėl pažangių ir originalių technologijų, patikimumo bei tikslumo kompanijos „Fitbit“ išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai yra vieni populiariausių pasaulyje. Kiekvienas naujas šio gamintojo produktas sugeba nustebinti savo inovatyvumu.
 
Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa Lite“ korpusas pagamintas iš aviacijos pramonei skirto aliuminio, tod ėl yra itin tvirtas ir lengvas. Tad jį segėdami visada jausitės patogiai.
 
Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa Lite“ puikiai dera tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirti funkcionalumai. Šis įrenginys ne tik seka ir fiksuoja aktyvumo rodiklius: nueitus žingsnius , atstumą, sudegintas kalorijas, aktyviai praleistą laiką, širdies ritmą. Analizuodamas juos, laikrodis pateiks Jums vertingų patarimų ir įžvalgų. Pavyzdžiui, laikrodyje įdiegta itin tiksli širdies ritmo matavimo technologija „PurePulse“, remdamasi širdie s ritmo duomenimis nustato žmogaus miego kokybę, streso bei fizinio parengtumo lygį. Ne tik nustato, bet ir primena pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlo atlikti kelis kvėpavimo pratimus stresui numalšinti
 
Laikrodį prijungę prie telefono GPS, tiesiog laikrodžio ekrane realiu laiku matysite nuei tą ar nubėgtą atstumą bei greitį, o „Fitbit“ programėlėje – ir judėjimo trajektoriją.
 
Įrenginys, nuolat sekantis Jūsų fizinį aktyvumą, ir pats pasižymi ištverme – išmanųjį laikr odį „Fitbit Versa Lite“ reikia įkrauti tik kas 4 dienas.
  
Ypač lengvas ir patogus. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa Lite“ korpusas pagamintas iš itin lengvo aliuminio, o dizainas – ne tik stilingas, bet ir ergonomiškas. Tai užtikrina, kad dėvėdami šį laikrodį net ir ištisą parą, jausitės patogiai. O mėgindami įžvelgti informaciją laikrodžio ekrane, tikrai nevarginsite akių. 1,34 colių (34 mm) įs trižainės spalvotame LCD ekrane – vaizdas visuomet ryškus: nesvarbu, ar jį apšviečia tiesioginiai saulės spinduliai, ar plaukiojate baseine.
 
Sportuokite efektyviau. Nusibodo tiesiog bėgioti įprasta trasa? Norite paįvairinti jėgos treni ruotes? Išbandykite daugiau nei 15 išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa Lite“ įdiegtų įvairių treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dvi račių ar jogos. Maža to, interaktyvus treneris padės Jums sportuoti dar efektyviau. Pasirinkite pageidaujamą treniruotę ir sportuokite se kdami vaizdo instrukcijas tiesiog laikrodžio ekrane. Tinkamai atlikdami kiekvieną judesį greičiau pasieksite pažangą ir išvengsite traumų.
 
Itin tikslus širdies ritmo matuoklis. Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa Lite“ įdiegta „PurePul se“ technologija pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių – pagal jį sprendžiama ne tik apie žmogau s fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – ri ebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenis išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ taip pat naudoja miego kokybei, streso lygiui bei individualiam fizinio parengtumo lygiui nustatyti. Sportuojant pulsas matuojamas kas sekundę, o likusį laiką – kas 5 sekundes.
 
Padeda siekti asmeninių dienos tikslų. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ ne tik nuolat se ka ir fiksuoja nueitus žingsnius ar įveiktą atstumą. Atsižvelgdamas į Jūsų nustatytus fizinio aktyvumo dienos tikslus, įrenginys praneš, k aip Jums sekasi juos įgyvendinti. O jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, primins, jog metas pajudėti.
 
Atpažįsta veiklas. Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, pasirinkote elipsinį treniruoklį ar jogą – ties iog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o laikrodis tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus.
 
Tinka plaukikams. Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimindami sugadinti savo i šmanųjį laikrodį. „Fitbit Versa Lite“ atsparus vandeniui iki 50 m gylio.
 
Baterijos užteks 4 dienoms. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa Lite“ baterijos kasdien įkra uti tikrai nereikės. Įrenginį naudodami vidutiniu intensyvumu, jį įkrauti turėsite tik kas 4 dienas.
 
Suteikite individualumo. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa Lite“ išvaizdą nesunkiai pritaikys ite pagal savo stilių ar nuotaiką. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkite Ju ms patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir laikrodžio apyrankę.
 
Išsami statistika – vienoje vietoje. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysi te visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, jų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Tai p pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo tikslus. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, p er „Bluetooth“ ryšį.
 
Nepraleiskite svarbios informacijos. Susieję išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa Lite“ su savo telefonu, laik rodžio ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.
 
Suvaldykite stresą. Padažnėjęs širdies pulsas signalizuoja apie išaugusį streso lygį. Užfiksavęs netikėtai pa dažnėjusį širdies ritmą, išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
 
* Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa Lite“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jo visas galimybes, būti na turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 5.0“, „iOS 10.6“, „Windows 10“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantį „Blueto oth“ ryšį.