Meniu

Fitbit Flex 2 išmanioji apyrankė

Fitbit Flex 2 išmanioji apyrankė

1 / 2

Fitbit Flex 2 išmanioji apyrankė

Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime per 1 - 3 darbo dienas. Užsisakius išmaniąją apyrankę „Fitbit Flex 2“ internetu pristatymas - nemokamas.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  29,00 €

  69,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €


BITĖS Profo apžvalga

 • Seka aktyvumą ir sporto pažangą.
 • Stebi miegą ir jo kokybę.
 • Visiškai atspari vandeniui.
 • Perspėja apie žinutes, pranešimus bei skambučius.
 • Sinchronizuoja statistiką ir pasiekimus su išmaniuoju telefonu.
 • Ilgai laikanti baterija.
 
„Fitbit Flex 2“ skirta miegui ir aktyvumui stebėti. Ji yra plona, stilinga ir visuomet kartu su Jumis. Dienos metu apyrankė skaičiuoja Jūsų žingsnius, nueitą kelią ir sudegintas kalorijas. Naktį ji stebi Jūsų miego kokybę ir tyliai prižadina ryte. Stebėkite šviesos indikatorius, kurie rodo pažangą siekiant užsibrėžtų tikslų bei praleistus pranešimus ir skambučius. „Fitbit Flex 2“ motyvuoja ir padeda gyventi aktyviau.
 
Nusistatykite tikslą ir pradėkite judėti jo link. Tai įrenginys, naudingas ne tik sportuojant – „Fitbit Flex 2“ yra toks stilingas ir šiuolaikiškas, kad norėsite šį aksesuarą nešioti kasdien. Labai patogu ir tai, kad ši išmanioji apyrankė yra absoliučiai atspari vandeniui. Tai pirmoji „Fitbit Flex“ serijos apyrankė, su kuria galite drąsiai maudytis net ir baseine arba ežere bei stebėti, kaip Jums sekasi plaukti.
 
Visos dienos aktyvumo statistika tiesiog ant Jūsų riešo. Ši išmanioji apyrankė skaičiuoja visus Jūsų žingsnius, nueitą ar nuplauktą atstumą, sudegintas kalorijas, aktyvumo minutes ir netgi laiptelių, kuriais užlipote, skaičių! Net ir einant miegoti nusiimti „Fitbit Flex 2“ neverta, nes šis įrenginys gali įvertinti ir Jūsų miego kokybę.
 
Stebėkite savo veiklą ir vandenyje. Nors daugelis išmaniųjų apyrankių yra atsparios vandeniui, bet prieš šokant į ežerą ar baseiną, gamintojai vis dėl to jas pataria nusisegti. O štai „Fitbit Flex 2“ yra visiškai atspari vandeniui ir gali stebėti Jūsų fizinę veiklą bei treniruotes vandenyje. Maudykitės kartu drąsiai.
 
Nepraleiskite nė vieno skambučio ar pranešimo. „Fitbit Flex 2“ neturi ekrano, tačiau ji turi specialias LED šviesas ir gali vibruoti, todėl apie skambučius ir pranešimus visuomet būsite informuoti laiku.
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. „Fitbit Flex 2“ gali veikti net 5 dienas, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį būtina krauti kasdien.
 
Matykite visą statistiką telefone. Sinchronizuokite „Fitbit Flex 2“ duomenis su savo išmaniuoju telefonu ir matysite jo ekrane visų savo pasiekimų duomenis bei diagramas. Nusistatykite naujus tikslus ir siekite pažangos patogiau.
 
*„Fitbit Flex 2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint pilnai juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.

Bendra informacija

E-simNe
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: