Meniu

Fitbit Charge 2 išmanioji apyrankė L dydis

Fitbit Charge 2 išmanioji apyrankė L dydis

 • Fitbit Charge 2 išmanioji apyrankė L dydis
1 / 2

Fitbit Charge 2 išmanioji apyrankė L dydis

Perkant išmaniąją apyrankę „Fitbit Charge 2“ internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauja preke per 1 - 3 darbo dienas.

SpalvaBlue

PVM

 • Mokant iš karto

  59,00 €

  79,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €


BITĖS Profo apžvalga

 • Stebi dienos aktyvumą, matuoja širdies ritmą.
 • Turi ilgai laikančią bateriją.
 • Rodo skambučius ir pranešimus.
 • Stebi miegą ir jo kokybę.
 • Leidžia sekti pažangą sportuojant.
 • Sinchronizuoja statistiką ir pasiekimus su išmaniuoju telefonu.
 
„Fitbit Charge 2“ skirta norintiems aktyviai ir sveikai gyventi žmonėmis. Ji turi integruotą širdies ritmo matuoklį bei didžiulį OLED ekraną, galintį Jums parodyti daugybę informacijos. „Fitbit Charge 2“ nuolat stebės Jūsų širdies veiklą, žengtus žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus ir miego kokybę.
 
OLED ekrane visada matysite išsamią informaciją apie praleistus skambučius ir žinutes bei, žinoma, laiką. Visą informaciją apie Jūsų treniruotes ir bendrą fizinį aktyvumą „Fitbit Charge 2“ bevieliu būdu nuolat sinchronizuoja su Jūsų išmaniuoju telefonu bei kompiuteriu – būtent ten ir galite matyti išsamią informaciją apie savo praeities treniruotes, pasiekimus ir pažangą.
 
Žinokite, kaip Jums sekasi. Su „Fitbit Charge 2“ galite nuolat stebėti savo širdies darbą tiek treniruočių, tiek įprastos veiklos metu. Be to, naujoviškas širdies ritmo matuoklis leis tiksliai apskaičiuoti Jūsų sudegintų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą, galėsite suprasti, ar treniruojatės tinkamai, ir siekti maksimalių rezultatų.
 
Tarnauja Jums 24 valandas per parą. „Fitbit Charge 2“ fiksuos tikslius Jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvias minutes. „Fitbit Charge 2“ neverta nusiimti net ir naktį, nes ši apyrankė gali stebėti Jūsų miego trukmę bei kokybę.
 
Informacija apie skambučius ir žinutes. „Fitbit Charge 2“ apyrankės ekrane galėsite patogiai matyti informaciją apie visus gautus el. laiškus, priminimus, skambučius ar kitus pranešimus. Tai ypač naudinga susitikimo metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių įvykių.
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. „Fitbit Charge 2“ gali veikti net 5 dienas, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį Jums būtina krauti kasdien.
 
Nuolat sinchronizuoja duomenis. Tam, kad „Fitbit Charge 2“ visą sukauptą informaciją perduotų į Jūsų asmeninę paskyrą, nereikia jokių laidų. Ši apyrankė duomenis su Jūsų išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu sinchronizuoja nuolat ir automatiškai.
 
*„Fitbit Charge 2“ išmaniosios apyrankės nėra savarankiškai veikiantys įrenginiai ir, norint pilnai jais naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.

Bendra informacija

E-simNe
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: