Meniu

Fitbit Alta HR išmanioji apyrankė L dydis

Fitbit Alta HR išmanioji apyrankė L dydis

 • Fitbit Alta HR išmanioji apyrankė L dydis
 • Fitbit Alta HR išmanioji apyrankė L dydis
1 / 2

Fitbit Alta HR išmanioji apyrankė L dydis

Perkant išmaniąją apyrankę „Fitbit Alta HR“ internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės nauja preke kitą darbo dieną.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  69,00 €

  89,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Stebi visos dienos aktyvumą.
 • Matuoja pulsą, pataria dėl apkrovų.
 • Seka įvairių sportinių treniruočių pažangą.
 • Rodo skambučius ir pranešimus.
 • Stebi miegą ir jo kokybę.
 • Ilgai laikanti baterija.
 
„Fitbit Alta HR“ yra ploniausia rinkoje aktyvumo apyrankė, turinti širdies ritmo matuoklį bei nedidelį ekraną, galintį rodyti svarbiausią informaciją. „Fitbit Alta HR“ nuolat stebės Jūsų širdies ritmą, taigi galėsite pasirinkti tinkamiausias sporto apkrovas. Taip pat ji skaičiuos Jūsų žingsnius, sudegintas kalorijas, užliptus aukštus ir miego kokybę. Ši apyrankė motyvuoja ir padeda būti sveikesniems ir aktyvesniems.
 
„Fitbit Alta HR“ ekrane matysite išsamią informaciją apie skambučius, žinutes ar kitus pranešimus. Duomenis apie Jūsų treniruotes ir bendrą fizinį aktyvumą „Fitbit Alta HR“ bevieliu būdu nuolat sinchronizuoja su Jūsų išmaniuoju telefonu – būtent ten ir galite matyti išsamią informaciją apie savo praeities treniruotes, pasiekimus bei pažangą. Ši išmanioji apyrankė padės naujai pažvelgti į visas Jūsų aktyvias veiklas.
 
Nuolat save stebėkite. Su „Fitbit Alta HR“ galite nuolat stebėti savo širdies darbą tiek treniruočių, tiek įprastos veiklos metu. Be to, pažangus širdies ritmo matuoklis „PurePulse“ tiksliai apskaičiuos ir sudegintų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą, galėsite suprasti, ar treniruojatės tinkamai, ir siekti maksimalių rezultatų.
 
Sekite dienos aktyvumą. „Fitbit Alta HR“ fiksuos tikslius Jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvias minutes. O detalią ataskaitą ir analizę galėsite patogiai matyti savo telefone.
 
Naudingas ekranas. Informaciją apie el. laiškus, priminimus, skambučius bei kitus pranešimus galėsite matyti nedideliame „Fitbit Altra HR“ apyrankės ekrane. Tai ypač naudinga susitikimų metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių žinių.
 
Žinokite, kaip miegate. Jums miegant „Fitbit Altra HR“ stebės ne tik miego trukmę bet ir jo kokybę. Ryte Jus švelniai pažadins išmanusis apyrankės žadintuvas. O detali ataskaita apie miegą Jūsų lauks išmaniajame telefone.
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. „Fitbit Altra HR“ be elektros lizdo gali veikti net 7 dienas, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį Jums būtina krauti kasdien.
 
Nuolat sinchronizuoja duomenis. Tam, kad „Fitbit Altra HR“ visą Jūsų sukauptą informaciją perduotų į asmeninę paskyrą, nereikia jokių laidų. Ši apyrankė duomenis su Jūsų išmaniuoju telefonu bei kompiuteriu sinchronizuoja nuolat ir automatiškai.
 
*„Fitbit Alta HR“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.

Bendra informacija

E-simNe
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: