Meniu

eSTAR Selfie Stick B2 asmenukių lazda

eSTAR Selfie Stick B2 asmenukių lazda

Akcija
  • eSTAR Selfie Stick B2 asmenukių lazda
1 / 2

eSTAR Selfie Stick B2 asmenukių lazda

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „E-Star“ asmenukių lazdą pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

PVM

  • Mokant iš karto

    10,00 €

    19,99 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

  • Patogi, belaidė.
  • Užfiksuokite dar įspūdingesnes asmenukes.
  • Iš itin kokybiškų medžiagų.
  • Ilgai laikanti baterija.

Įrenginio aprašymas

 eSTAR Selfie Stick B2 asmenukių lazda | BITĖ
Asmenukių lazdos pasaulyje sparčiai populiarėja – tai naudingas įrankis vakarėliuose, kelionėse ir net įprastose gyvenimiškose situacijose. „eSTAR Selfie Stick B2“ yra patogi, iš tvirto aliuminio pagaminta asmenukių lazda. Ji palaiko belaidį ryšį „Bluetooth“, turi universalų ištraukiamą telefono laikiklį, suskleista tesiekia tik 23 cm ir sveria tik 153 g. Ją patogu pasiimti su savimi visur, kur tik keliaujate!
 
Fotografuokite ir filmuokite save visose įdomiose, įspūdingose ar Jums svarbiose vietose ir situacijose. Pamirškite apie laidus ir sudėtingas sistemas, tiesiog prijunkite savo telefoną prieš šios lazdos naudodami belaidį ryšį „Bluetooth“. Svarbiausia – ši asmenukių lazda padės Jums apsaugoti telefoną nuo netikėtų kritimų, nes fotografuojantis ir laikant telefoną vien tik ištiesta ranka taip gali nutikti. „eSTAR Selfie Stick B2“, pagaminta tik iš kokybiškų medžiagų, yra tikrai tvirtas ir patikimas aksesuaras!
 
Darykitės įspūdingesnes nuotraukas. Asmenukės nenaudojant lazdos yra ne tokios išraiškingos. Įamžinkite įspūdingesnes asmenukes, į kurias tilps daugiau žmonių negu įprastai ir kurios, žinoma, tiesiog atrodys daug įspūdingiau. Iki galo ištiestos „Selfie Stick B2“ ilgis gali siekti net 97 cm.
 
Itin kokybiškos medžiagos ir universali konstrukcija. „eSTAR Selfie Stick B2“ yra aukščiausios klasės asmenukių lazda, kuri sukurta naudojant tik kokybiškas medžiagas, o universalų telefono laikiklį galima reguliuoti nuo 5,5 cm iki net 8 cm pločio. Todėl ją galėsite naudoti beveik su bet kuriuo išmaniuoju.
 
Filmuokite ir fotografuokite kaip tik norite. Turėdami „eSTAR Selfie Stick B2“ galite fotografuoti bei filmuoti ne tik priekine kamera – šią asmenukių lazdą galite naudoti ir kaip monopodą telefonui.
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. „eSTAR Selfie Stick B2“ naudoja belaidį ryšį „Bluetooth“, todėl laidai yra nereikalingi. Jų retai prireiks ir norint šį įrenginį krauti – be elektros lizdo ši lazda gali veikti net 100 valandų budėjimo režimu, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį Jums būtina krauti kasdien.
*„eSTAR Selfie Stick B2“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną su belaidžiu ryšiu „Bluetooth“.