Meniu

Deeper Start išmanusis žuvų ieškiklis

Deeper Start išmanusis žuvų ieškiklis

1 / 2

Deeper Start išmanusis žuvų ieškiklis

PVM

  • Mokant iš karto

    99,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

  • Itin lengvas, todėl ieškiklį paprasta užmesti.
  • Palaiko Wi-Fi ryšį: matykite skenavimo duomenis realiu laiku savo išmaniajame telefone ar planšetėje.
  • Skenavimo atstumas: iki 50 m į tolį ir iki 50 m į gylį.
  • Žuvų simboliai ir dydžiai, dugno reljefas ir augmenija: išsami informacija sėkmingai žūklei.
  • Iki 6 valandų laikanti baterija.
 

Įrenginio aprašymas

 Deeper Start išmanusis žuvų ieškiklis | BITĖ
Ar žvejyba gali būti išmani? Kodėl gi ne! Pasitelkus į pagalbą „Deeper Start“ išmanųjį žuvų ieškiklį daugiau nebereikės spėlioti, kurioje vietoje paberti masalo. Perėmęs geriausias savo „Pro“ serijos pirmtakų savybes – skenavimo tikslumą, paprastą valdymą, tačiau gerokai lengvesnis „Deeper Start“ išmanusis žuvų ieškiklis tiks bet kokio amžiaus ir įgūdžių žvejams, mėgstantiems žvejoti nuo kranto, tilto ar prieplaukos. Tik 65 gramus sveriantį ieškiklį paprasta užmesti, tad jį galėsite patikėti ir vaikams, kai drauge išsiruošite žvejoti.
 
„Deeper Start“ išmanusis žuvų ieškiklis ypač tiksliai ir realiu laiku perduos informaciją apie vandens telkinio dugno reljefą, augaliją, žuvis, jų dydį ir gylį į Jūsų išmanųjį įrenginį. Tad naudodami šį įrenginį žvejybą paversite tikru malonumu: daugiau laiko skirsite laimikiui gaudyti, o ne ieškoti.
 
 Deeper Start išmanusis žuvų ieškiklis | BITĖ
Valdykite situaciją. Būdamas vandenyje „Deeper Start“ išmanusis žuvų ieškiklis aplinką skenuoja 10 kartų per sekundę ir visą informaciją per belaidį Wi-Fi ryšį iškart perduoda į Jūsų išmanųjį įrenginį. Vadovaudamiesi realiu laiku perduodama informacija nesunkiai užmesite meškeres ten, kur laimikis potencialiai didžiausias. Įrenginio skenuojamas plotas aprėpia 50 m į tolį ir 50 m į gylį.
 
Matykite, ką žvejojate. „Deeper Start“ išmanusis žuvų ieškiklis pateikia išsamią informaciją apie žuvų dydžius, gylį, kuriame jos plaukioja. Šie duomenys, kaip ir vandens telkinio dugno reljefas ar augmenija, aiškiai ir suprantamai atvaizduojami išmaniojo telefono ar planšetės ekrane.
 
Paprastas naudoti. „Deeper Start“ išmanusis žuvų ieškiklis įsijungia automatiškai, kai tik atsiduria vandenyje. Ištrauktas iš vandens, įrenginys pats išsijungia. Taip taupoma energija, tad žvejodami galėsite nesirūpinti, kad baterija netikėtai išsikraus. Visiškai įkrovus šį žuvų ieškiklį, jis be pertraukos gali veikti iki 6 valandų.
 
Programėlė – išsamiems duomenims. Kad išnaudotumėte visas „Deeper Start“ išmaniojo žuvų ieškiklio galimybes, į savo išmanųjį įrenginį parsisiųskite programėlę „Deeper“, specialiai pritaikytą šiam įrenginiui. Naudodamiesi šia programėle valdysite ieškiklį, matysite skenuotus duomenis, galėsite juos išsaugoti pažymėdami datą ir vietą. Be to, programėlėje rasite daug įdomios ir naudingos informacijos, praversiančios žvejojant: žuvų aktyvumo kalendorių, orų prognozę, žemėlapius, užrašinę ir kt.
 
„Deeper Start“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.4“, „iOS 11“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.