• Nemokamas
    pristatymas

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Cecotec

Conga 1890 išmanusis dulkių siurblys

Cecotec Conga 1890 išmanusis dulkių siurblys

  •  1 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Cecotec

Conga 1890 išmanusis dulkių siurblys

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Cecotec

Conga 1890 išmanusis dulkių siurblys Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • 2700 Pa siekianti siurbimo galia;
  • Išmanūs jutikliai ir tikslus valymas;
  • Pritaikytas gyvūnų plaukams.
Trūkumai
  • Kiek brangesnis;
  • Negalima sudaryti savo valymo plano.
 
Siurbia, valo, šluosto, plauna ir šveičia – išmaniajame siurblyje Conga 1890 telpa net keturios skirtingos valymo funkcijos ir 10 skirtingų programų, todėl jis galės pasirūpinti bet kurių namų švara. Jo siurbimo galia siekia 2700 Pa, o specialios technologijos mechaninė šluostė pritaikyta skirtingo tipo nešvarumams. Todėl Conga 1890 tinka įvairiai grindų dangai, o specialus guminis šluostės paviršius surenka visus gyvūnų plaukus. Išmaniojo siurblio jutikliai padeda jam lengvai orientuotis erdvėje, o jo sudarytą virtualų žemėlapį matysite išmaniojoje programėlėje. Joje taip pat galėsite rinktis valymo režimą, nustatyti nevalymo zonas, sekti tvarkymosi istoriją ir rinktis kitus siurblio parametrus. Conga 1890 pilnai suderinamas su išmaniaisiais asistentais Google Assistant ir Alexa, todėl jį galėsite valdyti balsu ir siurblys taps išmaniosios jūsų namų sistemos dalimi.
Cecotec Conga 1890 | BITĖ


Įveikti nešvarumus

Pagrindinė Conga 1890 darbo priemonė – unikalios Jalisco technologijos šluostė, kurią suka galingas roboto siurblio variklis. Iš dviejų skirtingų medžiagų pagamintas šepetys pakelia stambesnius nešvarumus ir nepalieka šansų net mažiausioms dulkelėms. Iki trijų kartų švaresni namai ir jokių pastangų!
 

Žingsniu priekyje

Kad namų tvarkymas būtų kuo efektyvesnis, Conga 1890 padeda galybė jutiklių. iTech SmartGyro Eye kamera padeda siurbliui dar tiksliau orientuotis erdvėje ir pasirinkti optimalų darbo maršrutą. Giroskopas bei artumo, antišoko ir kritimo jutikliai padeda jam išvengti nenumatytų kliūčių ir palaikyti švarą jūsų namuose. O jei nenorite, kad siurblys valytų kai kurias namų dalis, su Magnetic Strip funkcija galėsite nustatyti vietas, kur jis nekiš savo ratukų.
 
Cecotec Conga 1890 | BITĖ
Cecotec Conga 1890 | BITĖ

Kad ir kur būtumėte

Į savo išmanųjį parsisiųskite siurbliui skirtą programėlę ir savo Conga 1890 galėsite valdyti kur bebūtumėte. Pasirinkite valymo režimą, sudarykite siurblio grafiką, matykite valymų istoriją. Be to, apkeliavęs jūsų namus, siurblys pateiks tikslų patalpos planą, kuris padės tvarkymąsi planuoti dar patogiau. Be to, kiekvieno valymo metu robotas šį žemėlapį atnaujins ir akimirksniu prisitaikys prie pokyčių.
 

Jei pritrūksta energijos

Conga 1890 pasiruošęs pasirūpinti švara ir didesniuose namuose – jei siurblio baterijai pritrūks energijos, jis grįš į įkrovimo stotelę ir vėliau darbus pratęs kur baigęs. Roboto algoritmai apskaičiuoja trumpiausią kelią – tai praverčia ir valant namus, nes siurblys visada atsimena darbų eigą ir nepalieka pamirštų plotų.
 
Cecotec Conga 1890 | BITĖ
Cecotec Conga 1890 | BITĖ

Draugiškas augintiniams…

tačiau ne jų plaukams. BestFriend Care sistema pasirūpins, kad ant grindų ir paviršių neliktų jokio plaukų kuokštų ir kitų nešvarumų. Specialus guminis šepetys išvalo net kilimus, o iš dviejų medžiagų pagaminta šluostė susitvarko su kitais paviršiais ir purvu.
 

Galia ir tikslumas

Conga 1890 siurbimo slėgis gali pasiekti 2700 Pa, todėl trupiniams, plaukų kuokštams, dulkėms ir kitiems bet kokio tipo nešvarumams siurblys nepalieka jokių šansų. Robotas leis pasirinkti vieną iš 10 skirtingų valymo programų – kad kiekviename namų kampe karaliautų švara.
 
Cecotec Conga 1890 | BITĖ

Cecotec

Conga 1890 išmanusis dulkių siurblys Black: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys340 mm x 95 mm
Svoris (kg)4
Siurbimo galia2700 Pa

Baterija

Baterijos talpa (mAh)2600
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)2,5 val.

Kita

Valdymas per mobilią programėlęTaip
KitaTriukšmingumas – <64 dB
KitaRezervuarai: vandens - 270 ml, dulkių - 550 ml
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: