Meniu

Amaryllo iSensor HD Patio apsaugos kamera

Amaryllo iSensor HD Patio apsaugos kamera

1 / 2

Amaryllo iSensor HD Patio apsaugos kamera

PVM

  • Mokant iš karto

    149,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 
  • „HD“ raiška ir 240 laipsnių regos kampas.
  • Sinchronizuota su nemokama debesų saugykla.
  • 256 bitų duomenų šifravimas.
  • Naudoja minimaliai energijos.
  • Lengva perkelti į kitą vietą.
  • Apsaugota nuo vandens.
  • Galima naudoti viduje ir lauke.
 
Amaryllo iSensor HD Patio apsaugos kamera | BITĖ
„Amaryllo iSensor HD Patio“ kamera skirta veiksmingai Jūsų namų apsaugai – įrenginys gali filmuoti „HD“ raiška, o kameros regos kampas siekia net 240 laipsnių! Šią kamerą galėsite naudoti tiek namų viduje, tiek kieme, nes „Amaryllo iSensor HD Patio“ apsaugota nuo vandens, dulkių ir kitų išorės veiksnių.

„Amaryllo iSensor HD Patio“ automatiškai visą medžiagą saugos nemokamoje debesų talpykloje. Jeigu internetas netyčia nutrūktų, ne bėda – įrenginio viduje yra įmontuota 8 GB talpykla, taigi jaudintis dėl neišsaugotų įrašų neverta.
 
Norint įdiegti „Amaryllo iSensor HD Patio“ nereikės pirkti jokių papildomų įrenginių ar priedų, kamerą galėsite patogiai valdyti naudodami bevielį internetą savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
 
Matysite viską ir visada. „Amaryllo iSensor HD Patio“ turi „HD“ raiškos kamerą su naktiniu režimu ir regos kampu iki 240 laipsnių. Taigi su ja galėsite stebėti viską ir visada. Kamera turi ir įmontuotus judesio bei garso jutiklius, kurie įspės Jus pranešimu, jeigu namuose ar kieme kažkas apsilankys be Jūsų žinios.
 
Visada saugūs duomenys. Visi įrašai yra apsaugoti naudojant 256 šifravimą. Be to, įrašai iš karto keliami į nemokamą debesų saugyklą. Jeigu interneto ryšys netyčia nutrūktų, „Amaryllo iSensor HD Patio“ juos išsaugos 8 GB vidinėje atmintyje.
 
Saugo 24/7. Ši apsaugos kamera naudoja itin mažai elektros energijos, ją galima pakrauti netgi pačia paprasčiausia nešiojama telefono baterija. O saugos ji Jūsų namus visą parą, septynias dienas per savaitę. Be to, kamerą paprasta ir lengva pernešti ir perstatyti, todėl dažnas vietos keitimas nekels jokio nepatogumo.
 
Visiškai apsaugota nuo vandens. „Amaryllo iSensor HD Patio“ namų apsaugos kamera yra tinkama ir naudojimui lauke, kadangi ji yra apsaugota specialiu dangteliu. Taigi lietus šiai kamerai nebaisus.
 
* „Amaryllo iSensor HD Patio“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną ar planšetinį kompiuterį, veikiantį su „Android 4.1“,„iOS 7“ ar naujesnėmis šių OS versijomis.