Meniu

AKG Y100 belaidės ausinės

AKG Y100 belaidės ausinės

1 / 2

AKG Y100 belaidės ausinės

Sodrų ir ryškų garsą garantuojančios belaidės ausinės „AKG Y100“ BITĖJE! Užsisakykite internetu ir pristatysime į namus nemokamai.

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  69,00 €

  99,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Aiškus ir kokybiškas garsas.
 • Palaiko „Bluetooth“ ryšį – klausykitės muzikos nevaržomi laidų.
 • Lengvos ir ergonomiškos – jauskitės patogiai dėvėdami ausines net ilgą laiką.
 • Integruoti magnetai neleidžia susipainioti laidams.
 • 8 valandas laikanti baterija.
 • „Ambient Aware“ režimas: mėgaukitės muzika ir tuo pačiu girdėkite, kas vyksta aplink Jus.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius ir kalbėkite spustelėję ausinių mygtuką.
 
AKG Y100 ausinės | BITĖ
Kai renkamės ausines, pirmiausia vertiname iš jų sklindančio garso kokybę. Su šia užduotimi belaidės ausinės „AKG Y100“ susitvarko nepriekaištingai. Tobulas skirtingų dažnių balansas ir ne pernelyg stiprūs bosai suteikia galimybę mėgautis kiekvienu melodijos niuansu. Be puikiai atliekamos tiesioginės funkcijos belaidės ausinės „AKG Y100“ pasitarnaus ir kaip laisvų rankų įranga: susieję ausines ir savo išmanųjį telefoną per belaidį „Bluetooth“ ryšį, galėsite atsiliepti į skambučius tiesiog spustelėję ausinių mygtuką.
 
Belaidės ausinės „AKG Y100“ nepamainomos, jei muzikos norite klausytis net ten, kur būtina girdėti, kas vyksta aplink. Kad ir tuomet, kai laukiate oro uoste laukiate pranešimo apie savo skrydį. Tiesiog aktyvuokite „Ambient Aware“ režimą ir tuo pačiu metu galėsite ir klausytis muzikos, ir girdėsite aplinkos garsus.

Ausinių patogumas – tikrai ne mažiausios svarbos kriterijus, lemiantis pasirinkimą. Net ilgą laiką dėvėdami belaides ausines „AKG Y100“ jausitės ypač komfortiškai. Lanksti ir minkšta ausines jungianti juosta prisitaikys prie Jūsų kaklo, tad muzikos patogiai klausykitės kad ir 8 valandas be pertraukos – net tiek laiko jų baterija.
 
Išgirskite visus muzikos atspalvius. Daugiau nei 6 dešimtmečius garso sistemas kurianti ir tobulinanti AKG ypač vertinama už kokybę. Maloniai nustebsite savo pamėgtus muzikos kūrinius klausydami per belaides ausines „AKG Y100“ – mėgaudamiesi sodriu ir aiškiu garsu muziką atrasite iš naujo.
 
100 % patogumo. Lengvos, vos 24 gramus sveriančios ausinės nevargins Jūsų ausų, o lanksti ir švelniai priglundanti ausines jungianti juosta prisitaikys prie Jūsų kaklo. Dėl ausinėse esančių nedidelių magnetų išvengsite susiraizgiusių laidų – nenaudojamos ausinės liks prigludusios vien prie kitos.
 
Girdėkite aplinką. Visiškai įkrovus ausines, jomis be pertraukos galėsite naudotis net iki 8 valandų. O greitojo įkrovimo funkcija leidžia vos per 15 minučių ausinių bateriją įkrauti tiek, kad jos užtektų dar 1 valandą klausytis muzikos.
 
Ne tik klausykitės, bet ir kalbėkite. Prireikus belaidės ausinės „AKG Y100“ akimirksniu virsta laisvų rankų įranga. Spustelėkite ausinių mygtuką ir atsiliepsite į skambutį telefono net nepaėmę į ranką. Be to, šias ausines per „Bluetooth“ ryšį galima susieti su iškart 2 įrenginiais.
 
* Belaidės ausinės „AKG Y100“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: