Meniu

Šventinis išpardavimas tęsiasi

Palmira sako, kad dabar geras metas įsigyti išmaniosios įrangos

 
Išmanusis eSIM laikrodis
„Samsung Galaxy Watch LTE 42 mm“

watch

Pirkti »

Namų stebėjimo kamera
„Arlo Pro“

Arlo akcija

Pirkti »

 
 


 

Pasiūlymas telefonams galioja privatiems klientams, įsigyjantiems įrenginį išsimokėtinai su pradine įmoka arba mokant iš karto ir pasirašantiems 24 mėn. paslaugų sutartį su bet kuriuo BITĖS pokalbių planu LENGVIAU, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Įrenginio kaina lyginama su jo kaina įsigyjant be terminuotos paslaugų sutarties. Įrenginiams taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir įrenginių kiekis ribotas.

Pasiūlymas eSIM laikrodžiams galioja privatiems klientams, įsigyjantiems įrenginį išsimokėtinai arba mokant iš karto ir pasirašantiems 24 mėn. paslaugų sutartį su planu „Neribotas laikrodžiams“, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Įrenginio kaina lyginama su jo kaina įsigyjant be terminuotos paslaugų sutarties. Pasiūlymo laikas ir įrenginių kiekis ribotas.

Pasiūlymas kompiuteriams ir stebėjimo kamerai „Arlo Pro“ galioja privatiems klientams, įsigyjantiems įrenginį išsimokėtinai arba mokant iš karto ir pasirašantiems 24 mėn. paslaugų sutartį su namų interneto planu „Mobilusis Neriboti GB“, kuriam taikomas mėnesio mokestis. Kompiuteriams taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymo laikas ir įrenginių kiekis ribotas.